Kategoriler
Sepetiniz

Azure için Avere vFXT

Azure için Avere vFXT

Uçta yüksek performanslı bilgi işlem için daha hızlı ve daha erişilebilir veri depolama alanı


Azure’da yüksek performanslı, dosya tabanlı iş yüklerini çalıştırın

Bilgi işlem talebi arttıkça şirket içi kaynaklar hızla kısıtlı hale gelebilir ve bu da önemli işlerin aksamasına yol açabilir. Büyük veri kümelerini ağa bağlı depolama alanınızda veya bulut NAS çözümü için Azure Blob depolama alanında bırakırken fazla kapasiteyi güvenle Azure’a taşıyın.  Azure için Avere vFXT yeni taleplerinizi kolayca yönetirken altyapı yatırımınızı korumanızı sağlar. Veri yerleşiminizi verimli, esnek ve uygun maliyetli tutmak için akıllı önbelleği kullanarak, NFS ve SMB iş yüklerinizi gecikmesiz çalıştırın ve gereksinimlerinize uyacak şekilde ölçeklendirin.


   Terabaytlardan petabaytlara kadar ulaşan büyük veri kümelerini bulutta hızla ve kolayca işleyin

   İhtiyacınız olduğunda ölçeklenebilir altyapıya erişin

   Şirket içi NAS veya Azure Blob Depolamayı kullanarak Azure’da dosya tabanlı iş yükleri çalıştırınPerformans

En zorlu iş yüklerinizin gerektirdiği etkin verileri otomatik olarak tanımlayın ve önbelleğe alın, böylece okuma ağırlıklı ortamlar için depolama gecikme süresini en aza indirin.


Erişim

Dosya tabanlı uygulamalar Azure işlem kaynaklarına, ağa bağlı şirket içi depolama alanından (NFS ve/veya SMB) ya da Azure Blob depolama alanından (REST) erişir.


Esneklik

Bu özelliği açabilir veya kapatabilirsiniz. Avere vFXT sayesinde, Azure’ın en kritik iş yüklerinizi bile destekleyebilecek ölçeği ve esnekliği parmaklarınızın ucundadır.


Azure için Avere vFXT ile Hibrit BulutSektöre Göre Çözümler


Medya ve Eğlence

Üretim sonrasında son tarihler sanatçı üretkenliğine dayalıdır. Avere vFXT, Azure kaynaklarını hızla bağlayarak işleyici grubunun çalışmaya devam etmesini sağlar. Bu, altyapı sınırlarını ortadan kaldırdığı için siz de daha az zahmetle ve daha kısa süre içinde daha fazlasını gerçekleştirebilirsiniz.


Sağlık ve Yaşam Bilimleri

Dönüşümsel tıp ve genomiks araştırmaları, altyapınız için zorlu olabilir. Genomiks işlem fazlasını Azure’a taşıyarak klinik ve biyolojik araştırmacılarınızın tedavi bulmaya odaklanmasını sağlayın.


Finansal Hizmetler

Nicel analizde ve risk analizinde, stratejik kararların alınabilmesi için doğru kaynaklara zamanında erişilmesi gerekir. Avere vFXT sayesinde koruma fonu ve yatırım kurumları, büyük bilgi işlem taleplerinden yararlanmak için Azure’ı kullanabilir.Üretim

Uç cihazları, içgörüleri yeniliğe ve çözüme dönüştüren veriler oluşturur. Konu ister otonom taşıtlar ister enerji üretimi olsun büyük ölçekli ve verimli veri alımı, araştırma ve geliştirme becerilerinin geliştirilmesinde kilit rol oynar. Avere vFXT’yi kullanarak Azure’da analiz için bu verilere hızla erişin.


Kamu

Kamu kuruluşlarının altyapı bağımlılıklarını azaltarak analiz ve zeka için artan talebi yönetmesini sağlayabilecek çözümler oluşturun. Temel faaliyetleri aksaklık olmadan sürdürmek için eski ve modern uygulamaları Azure’a taşıyın.


Azure için Avere vFXT Neden Güvenilirdir?

  Microsoft, siber güvenlik araştırma ve geliştirme çalışmalarına her yıl 1 milyar ABD Dolarını aşan yatırımlar yapıyor.


  Yalnızca veri güvenliğiniz ve gizliliğiniz için çalışan 3.500 güvenlik uzmanımız bulunuyor.


  Diğer tüm bulut sağlayıcılarına kıyasla Azure daha fazla uyumluluk sertifikasına sahiptir.