Kategoriler
Sepetiniz

Blog

14 Apr Microsoft 365 Nedir?
admin 0 24
MICROSOFT 365 NEDİR?Microsoft 365 ile Word, Excel, PowerPoint, Outlook gibi bildiğiniz Office uygulamalarından web sitesine, e-posta hizmetinden online toplantılara kadarşirketinizin tüm temel ihtiyaç..
13 Apr Microsoft Teams'e Yeni Eklenen Özellikler!
admin 0 32
Microsoft Teams'deki yenilikler / Microsoft Ignite 2021 Microsoft Ignite'ta,Çalışanların bağlantı kurmasına, işbirliği yapmasına ve birlikte daha fazlasını başarmasına yardımcı olmak için Microsoft T..
13 Apr Şimdi Azure Zamanı !
admin 0 29
                      ATM'den Kaçırılmayacak Microsoft Azure Kampanyası                       DAHA ÖNCE AZURE İLE TANIŞMADIYSANIZ ŞİMDİ TAM SIRASI !''Siz Kullanın Biz Ödeyelim..''Kampanya Kapsamında:·..
30 Mar Microsoft Teams'e yeni bir planlama ve işbirliği özelliği eklendi! ''Vardiyalar''
admin 0 118
Microsoft’tan yeni hamle!Microsoft Teams'e harika bir vardiya planlama, yönetim ve işbirliği özelliği eklendi..  '’Vardiyalar'’Vardiyalı çalışan herhangi bir çalışanınız varsa ve bir rota planlama ara..
19 Mar Microsoft 365 Business Premium'daki yenilikler: Antivirüs yönetimi ve Universal Print
admin 0 115
Microsoft 365 Business Premium'daki yenilikler: Antivirüs yönetimi ve Universal Print Microsoft bu ay, işletmenizin üretkenliği, işbirliği ve güvenlik gereksinimleri için çözüm olarak Microsoft 365 İş..
09 Feb Kimlik Yönetimi Nedir?
admin 0 51
 KİMLİK YÖNETİMİ VE AZURE ACTIVE DIRECTORY Azure Active Directory güvenli bir kimlik ve erişim denetimlerini kurmaya yönelik denetimleri ele alır. Bu, uygulamalar, koşullu erişim ve hesap bozukluklar..
08 Feb Microsoft Azure Nedir?
admin 0 70
Microsoft Azure Nedir?Azure Bulut PlatformuAzure, günümüzün sorunlarını çözmek ve geleceği şekillendirmek üzere yeni çözümlerinizi hayata geçirmenize yardımcı olacak şekilde tasarlanmış 200’den fazla ..
26 Jan Microsoft 365 Business Premium
admin 0 120
Microsoft 365 İş Ekstra                                                      Microsoft 365 İş Ekstra; verimlilik, iletişim ve güvenlik çözümlerinin hepsini bir arada sunuyor.  Microso..
22 Jan Logitech Video Konferans Çözümleri
admin 0 73
                                                                                                                                                                                                        ..
21 Jan Microsoft 365'te Universal Print ile TOSHIBA entegrasyonu
admin 0 48
Microsoft 365'te Universal Print ile TOSHIBA entegrasyonu Toshiba'nın vizyonu, bilgi paylaşımıdır.İnsanların ve kuruluşların daha iyi ürünler ve çözümler aracılığıyla bilgileri daha etkili bir şekilde..
14 Jan Microsoft Teams Onayları Hakkında
admin 0 105
Microsoft Teams OnaylarıMicrosoft Teams'deki onaylar, ön saflardaki çalışanlardan kurumsal merkez çalışanlarına kadar herkesin, ekip çalışması için doğrudan merkezinizden onayları kolayca oluşturmasın..
12 Jan Exchange Online Temel Kimlik Doğrulaması
admin 0 96
Exchange Online Basit Kimlik DoğrulamasıExchange Online, 2021 yılının ikinci yarısından itibaren Office 365 (ya da Exchange Online) hizmetlerine erişirken, Basit Kimlik Doğrulaması kullanılamayacak.Ba..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)