Kategoriler
Sepetiniz

Hakkımızda

Misyonumuz
Projelerin başlangıcından, uygulama ve yönetimine kadar her aşamasında müşterilerimizin yanında olmak, güvenilir profesyonel iş ortağı olarak verimliliklerini arttırmak ve onlara “kaliteli hizmet, uygun fiyat” anlayışı ile özel teknoloji hizmetleri sunarak kendi sektörlerinde rekabet avantajı sağlamaktır.
Vizyonumuz
Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamaya, doğru çözümler üretmeye ve memnuniyete dayalı, mutlaka başarmayı hedefleyen yaşam boyu sürecek olan, ulusal ve uluslararası kurumsal pazarda, müşterimizle beraber büyüyerek sektörün önde gelen proje bazlı lider iş ortağı olmak.
POLİTİKAMIZ
Sektöründeki şirketler arasında kalitede lider olabilmek amacıyla sunduğumuz tüm ürün, hizmet ve çözümlerin sağlanması için gerekli tüm tedbirleri almak; tüm çalışanlarımız, müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz ile uyum içerisinde çalışmak ve sistemimizin etkinliğini sürekli geliştirmektir.
1996 yılında kurulan ve Bilgi Teknolojileri sektöründe kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiş ATM Bilgisayar, sistem entegrasyon çalışmalarından veri yönetimi ve konsolidasyona, servis ve bakım hizmetlerinden network çözümlerine, fiziksel altyapı çözümlerinden internet ve lokal güvenlik çözümlerine kadar geniş bir yelpazede hizmet veren bir teknoloji firmasıdır. Günümüzde yeni ekonomik düzenle birlikte artan rekabet koşulları altında verimli olabilmek için kuruluşlar artık Bilişim Teknolojilerini daha yakından takip etmek ve iş akışlarına entegre etmek zorundalar. ATM Bilgisayar olarak bu ihtiyaçları yakından takip ederek dünya lideri firmaların ürün ve hizmetlerini sunmaktadır. ATM Microsoft Gold Certified Partneri, Cisco Select Certified Partneri, IBM Advanced Busines Partneri, Xerox Business Partneri olup temsil ettiği firmaların uzmanlık ve sertifikasyonlarına sahiptir. ATM ayrıca Avast Antivirüs, Faronics ( Deep Freeze, Insight, Anti-Executable ), TechSmith ( Camtasia Studio, Snagit ), Pctools, Lavasoft, Alloy Software, Redline-Software, Winrar firmalarının Türkiye dağıtıcısıdır. İş ortaklarımız ile birlikte farklı, uzman, çözüm odaklı ve dinamik bakış açımızla müşterilerimize katma değerli çözümler sunmakta, iş çözümlerimizi müşteri beklentileri ve sektörel ihtiyaçlar doğrultusunda sürekli geliştirmekteyiz. Dünyadaki en yeni teknolojileri takip edip müşterilerimizin ihtiyaçlarını belirleyerek sahip olduğumuz bilgi birikimi, tecrübe, çözüm ve hizmetlerimiz ile müşterilerimize özel anahtar teslimi çözümler üretiyoruz. Entegre Akıl felsefesiyle yola çıkarak kurumsal BT çözümlerinde, yaptığı işleri en iyi yapmak, konusunda en önde olmayı hedefleyen vizyon ile kaliteli insan kaynağı ve çalışan memnuniyeti ile çalışarak müşteri memnuniyeti ve sadakati yaratmayı hedefliyoruz. Projelendirme aşamasından destek hizmetlerimize sürekli sizlerle birlikte olan, çözümlerimiz ile süreçlerinizi mükemmelleştiren, sizlere rekabet avantajı sağlayan, verimliliğinizi attıran ve en önemlisi yaşam boyu iş ortağınız olmak hedefi ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.