Kategoriler
Sepetiniz

Azure Kimlik Yönetimi

Azure Active DirectoryKimlikleri yönetmeyi ve güvenli hale getirmeyi sağlayan evrensel platformunuzEvrensel kimlik platformuyla işinizi korumaAzure Active Directory (Azure AD) kurumsal kimlik hizmeti, kullanıcılarınızı siber saldırıların yüzde 99,9’undan korumanıza yardımcı olmak için çoklu oturum açma ve çok faktörlü kimlik doğrulaması özellikleri sunar.Çoklu oturum açma, uygulamalarınıza her yerden erişimi basitleştirirKoşullu Erişim ve çok faktörlü kimlik doğrulaması, erişimi korumaya ve yönetmeye yardımcı olurTek bir kimlik platformu, iç ve dış kullanıcılarla daha güvenli şekilde etkileşime geçmenize olanak tanırGeliştirici araçları, kimliği uygulama ve hizmetlerinizle tümleştirmeyi kolaylaştırırİş gücünüzü bağlamaŞirket içinde veya uzakta olmaları fark etmeksizin, her yerde üretken kalmalarını sağlamak için kişilere tüm uygulamalarına sorunsuz erişim olanağı sağlayın. Kullanıcı yaşam döngüsü ve hazırlama ile iş akışlarını otomatikleştirin. Self servis yönetim ile zamandan ve kaynaklardan tasarruf edin.Binlerce SaaS uygulaması arasından seçim yapmaÇoklu oturum açmayı basitleştirin. Azure AD, önceden tümleştirilmiş 2.800’den fazla hizmet olarak yazılım (SaaS) uygulamasını destekler.Erişimi koruma ve yönetmeGüçlü kimlik doğrulaması ve koşullu erişim ilkeleriyle kullanıcıların kimlik bilgilerini koruyun. Doğru kişilere doğru kaynaklar için erişim hakkı sağlayarak kimliklerinizi verimli şekilde yönetin.Müşteri ve iş ortaklarınızla etkileşime geçmeTek bir kimlik çözümü ile kurumsal sınırlarınızın ötesindeki müşterilerin ve iş ortaklarının güvenliğini sağlayıp yönetin. Kullanıcı yolculuklarını özelleştirin ve sosyal kimlik ile kimlik doğrulamayı basitleştirip daha fazlasını yapın.Kimliği uygulamalarınızla tümleştirmeÇoklu oturum açma ve kullanıcı hazırlamayı destekleyerek..
$0,00 $0,00
Azure Active Directory B2CMüşterilere yönelik uygulamalarınız için kimlik ve erişim yönetimiMüşteri yolculuğunuzun her pikselini özelleştirinİşletmeden tüketiciye (B2C) uygulamalarınıza müşteri, tüketici ve vatandaş erişimini yönetin. İhtiyacınız olan ölçeklenebilirlik ve kullanılabilirliğe sahip milyonlarca kullanıcıyla bağlantı kurun.Yüz milyonlarca müşteriye kadar ölçeklendirmek için yüksek kullanılabilirlikKayıt ve oturum açma deneyimini tüm ayrıntılarıyla özelleştirmeMüşterilerinize tercih ettikleri kimlik sağlayıcısını kullanma olanağı tanıyan güçlü kimlik doğrulamasıOturum açma ve konuşma verilerini yakalamak için uygulama ve veritabanlarıyla tümleştirmeMüşterilerinizin kimliklerini koruyunMüşterilerinizin kişisel verilerinin korunmasına yardımcı olmak için güvenlik denetimleri ve uygulama veya ilke temelli çok faktörlü kimlik doğrulaması uygulayın.  Binlerce sigorta müşterisi ve üyesi için özel ve güvenli kimlik yönetimi sistemi oluşturmak amacıyla Debeka’nın Azure AD B2C’yi nasıl kullandığı hakkında daha fazla bilgi edinin.Çözümlerinizi istediğiniz gibi oluşturunKaydolmadan uygulama içi deneyimlere kadar her adımda müşterileriniz için tutarlılığı korumak amacıyla markanızı, HTML’nizi ve CSS’nizi özelleştirin.Eşsiz Güvenlik ve Uyumluluk  Microsoft, siber güvenlik araştırma ve geliştirme çalışmalarına her yıl 1 milyar ABD Dolarını aşan yatırımlar yapıyor.  Yalnızca veri güvenliğiniz ve gizliliğiniz için çalışan 3.500 güvenlik uzmanımız bulunuyor.  Diğer tüm bulut sağlayıcılarına kıyasla Azure daha fazla uyumluluk sertifikasına sahiptir.                                                      &n..
$0,00 $0,00
Azure Active Directory Domain ServicesHizmet olarak etki alanı denetleyiciniz   Uygulamaları Azure’a lift-and-shift ile taşımak her zamankinden daha kolay   LDAP, Azure Active Directory etki alanı katılımı, NTLM ve Kerberos kimlik doğrulaması özelliklerini kullanın   Kullanılabilirlik düzeyi yüksek olan bir yönetilen hizmetten yararlanın   Dakikalar içinde kullanmaya başlayın ve kullandıkça ödeyin   Kimlik konusunda endişelenmeden geliştirin ve test edin   Grup İlkesi kullanarak Azure sanal makinelerini etkin şekilde yönetinAzure’da yönetilen etki alanı hizmetlerini kullanınAzure Active Directory Domain Services’ı kullanarak etki alanı denetleyicileri dağıtmak zorunda kalmadan bir etki alanına Azure sanal makineleri ekleyin. Kurumsal Azure Active Directory kimlik bilgilerini kullanarak bu sanal makinelerde oturum açın ve kaynaklara sorunsuz şekilde erişin. Etki alanına katılmış sanal makineleri daha güvenli şekilde yönetmek için Grup İlkesi’ni kullanabilirsiniz. Grup İlkesi, güvenlik temellerini Azure sanal makinelerinizin tümünde uygulamaya ve zorunlu kılmaya yönelik alışıldık bir yoldur.Kimlik konusunda endişelenmeden şirket içi uygulamaları Azure’a taşıyınKurumlarda yaygın olarak kullanılan etki alanına katılım, LDAP, NT LAN Manager (NTLM) ve Kerberos kimlik doğrulaması gibi Azure Active Directory Domain Services özelliklerinin sağladığı avantajlardan yararlanın. Şirket içinde çalışan ve dizin kullanan eski uygulamalarınızı, kimlik gereksinimleri konusunda endişelenmenize gerek kalmadan Azure’a geçirin. Azure üzerindeki Linux ve Windows Server sanal makinelerinde iş kolu uygulamalarını kolayca dağıtın. Etki alanı denetleyicilerini Azure sanal makineleri olarak dağıtmanıza veya kimlik altyapınızla yeniden VPN..
$0,00 $0,00
Azure Information ProtectionHassas verilerinizi her zaman ve her yerde daha iyi koruyunŞirketinizin dışındaki kişilerle paylaştığınız e-posta, belge ve hassas verileri denetleyin ve bunların güvenliğini sağlayın. Kolay sınıflandırmadan tümleşik etiket ve izinlere kadar çeşitli Azure Information Protection özellikleriyle, nerede depolandığından veya kimle paylaşıldığından bağımsız olarak verilerinizin her zaman daha iyi korunmasını sağlayın.Verilerinizi hassaslık düzeyine göre sınıflandırınVerileri hassaslık düzeyine göre sınıflandırma, etiketleme ve korumaya yönelik ilkeler yapılandırın. Azure Information Protection ile sınıflandırma tam otomatik olarak, kullanıcı odaklı veya öneriler temel alınarak gerçekleşir.Verilerinizi her zaman koruyunVerilerinizi izleyerek nerede depolandıklarından veya kimle paylaşıldıklarından bağımsız olarak koruma altında tutan kalıcı koruma için sınıflandırma ve koruma bilgileri ekleyin.Görünürlük ve denetim ekleyinPaylaşılan veriler üzerinde gerçekleştirilen etkinlikleri izleyin ve gerekirse erişim iznini iptal edin. BT takımınız güçlü günlük kaydı ve raporlama özelliklerinden yararlanarak verileri izler, analiz eder ve değerlendirir.Başkalarıyla daha güvenli bir biçimde işbirliği yapınHem iş arkadaşlarınızla hem de müşterileriniz ve iş ortaklarınızla güvenli bir şekilde veri paylaşın. Verilere kimlerin erişebileceğini ve verilerinizle neler yapılabileceğini (örn. dosyaları görüntüleme ve düzenleme verip yazdırmayı veya iletmeyi engelleme) belirleyin.Kullanım kolaylığıVeri sınıflandırma ve koruma denetimleri, tek tıklamayla üzerinde çalıştığınız verilerin güvenliğini sağlayabilmeniz için Microsoft Office ve yaygın olarak kullanılan uygulamalarla tümleştirilir. Önerilen sınıflandırma gibi ürün içi bildirimler, kullanıcıların doğru kararları ..
$0,00 $0,00
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)