Kategoriler
Sepetiniz

Microsoft Azure

Azure Active DirectoryKimlikleri yönetmeyi ve güvenli hale getirmeyi sağlayan evrensel platformunuzEvrensel kimlik platformuyla işinizi korumaAzure Active Directory (Azure AD) kurumsal kimlik hizmeti, kullanıcılarınızı siber saldırıların yüzde 99,9’undan korumanıza yardımcı olmak için çoklu oturum açma ve çok faktörlü kimlik doğrulaması özellikleri sunar.Çoklu oturum açma, uygulamalarınıza her yerden erişimi basitleştirirKoşullu Erişim ve çok faktörlü kimlik doğrulaması, erişimi korumaya ve yönetmeye yardımcı olurTek bir kimlik platformu, iç ve dış kullanıcılarla daha güvenli şekilde etkileşime geçmenize olanak tanırGeliştirici araçları, kimliği uygulama ve hizmetlerinizle tümleştirmeyi kolaylaştırırİş gücünüzü bağlamaŞirket içinde veya uzakta olmaları fark etmeksizin, her yerde üretken kalmalarını sağlamak için kişilere tüm uygulamalarına sorunsuz erişim olanağı sağlayın. Kullanıcı yaşam döngüsü ve hazırlama ile iş akışlarını otomatikleştirin. Self servis yönetim ile zamandan ve kaynaklardan tasarruf edin.Binlerce SaaS uygulaması arasından seçim yapmaÇoklu oturum açmayı basitleştirin. Azure AD, önceden tümleştirilmiş 2.800’den fazla hizmet olarak yazılım (SaaS) uygulamasını destekler.Erişimi koruma ve yönetmeGüçlü kimlik doğrulaması ve koşullu erişim ilkeleriyle kullanıcıların kimlik bilgilerini koruyun. Doğru kişilere doğru kaynaklar için erişim hakkı sağlayarak kimliklerinizi verimli şekilde yönetin.Müşteri ve iş ortaklarınızla etkileşime geçmeTek bir kimlik çözümü ile kurumsal sınırlarınızın ötesindeki müşterilerin ve iş ortaklarının güvenliğini sağlayıp yönetin. Kullanıcı yolculuklarını özelleştirin ve sosyal kimlik ile kimlik doğrulamayı basitleştirip daha fazlasını yapın.Kimliği uygulamalarınızla tümleştirmeÇoklu oturum açma ve kullanıcı hazırlamayı destekleyerek..
$0,00 $0,00
Azure Active Directory B2CMüşterilere yönelik uygulamalarınız için kimlik ve erişim yönetimiMüşteri yolculuğunuzun her pikselini özelleştirinİşletmeden tüketiciye (B2C) uygulamalarınıza müşteri, tüketici ve vatandaş erişimini yönetin. İhtiyacınız olan ölçeklenebilirlik ve kullanılabilirliğe sahip milyonlarca kullanıcıyla bağlantı kurun.Yüz milyonlarca müşteriye kadar ölçeklendirmek için yüksek kullanılabilirlikKayıt ve oturum açma deneyimini tüm ayrıntılarıyla özelleştirmeMüşterilerinize tercih ettikleri kimlik sağlayıcısını kullanma olanağı tanıyan güçlü kimlik doğrulamasıOturum açma ve konuşma verilerini yakalamak için uygulama ve veritabanlarıyla tümleştirmeMüşterilerinizin kimliklerini koruyunMüşterilerinizin kişisel verilerinin korunmasına yardımcı olmak için güvenlik denetimleri ve uygulama veya ilke temelli çok faktörlü kimlik doğrulaması uygulayın.  Binlerce sigorta müşterisi ve üyesi için özel ve güvenli kimlik yönetimi sistemi oluşturmak amacıyla Debeka’nın Azure AD B2C’yi nasıl kullandığı hakkında daha fazla bilgi edinin.Çözümlerinizi istediğiniz gibi oluşturunKaydolmadan uygulama içi deneyimlere kadar her adımda müşterileriniz için tutarlılığı korumak amacıyla markanızı, HTML’nizi ve CSS’nizi özelleştirin.Eşsiz Güvenlik ve Uyumluluk  Microsoft, siber güvenlik araştırma ve geliştirme çalışmalarına her yıl 1 milyar ABD Dolarını aşan yatırımlar yapıyor.  Yalnızca veri güvenliğiniz ve gizliliğiniz için çalışan 3.500 güvenlik uzmanımız bulunuyor.  Diğer tüm bulut sağlayıcılarına kıyasla Azure daha fazla uyumluluk sertifikasına sahiptir.                                                      &n..
$0,00 $0,00
Azure Active Directory Domain ServicesHizmet olarak etki alanı denetleyiciniz   Uygulamaları Azure’a lift-and-shift ile taşımak her zamankinden daha kolay   LDAP, Azure Active Directory etki alanı katılımı, NTLM ve Kerberos kimlik doğrulaması özelliklerini kullanın   Kullanılabilirlik düzeyi yüksek olan bir yönetilen hizmetten yararlanın   Dakikalar içinde kullanmaya başlayın ve kullandıkça ödeyin   Kimlik konusunda endişelenmeden geliştirin ve test edin   Grup İlkesi kullanarak Azure sanal makinelerini etkin şekilde yönetinAzure’da yönetilen etki alanı hizmetlerini kullanınAzure Active Directory Domain Services’ı kullanarak etki alanı denetleyicileri dağıtmak zorunda kalmadan bir etki alanına Azure sanal makineleri ekleyin. Kurumsal Azure Active Directory kimlik bilgilerini kullanarak bu sanal makinelerde oturum açın ve kaynaklara sorunsuz şekilde erişin. Etki alanına katılmış sanal makineleri daha güvenli şekilde yönetmek için Grup İlkesi’ni kullanabilirsiniz. Grup İlkesi, güvenlik temellerini Azure sanal makinelerinizin tümünde uygulamaya ve zorunlu kılmaya yönelik alışıldık bir yoldur.Kimlik konusunda endişelenmeden şirket içi uygulamaları Azure’a taşıyınKurumlarda yaygın olarak kullanılan etki alanına katılım, LDAP, NT LAN Manager (NTLM) ve Kerberos kimlik doğrulaması gibi Azure Active Directory Domain Services özelliklerinin sağladığı avantajlardan yararlanın. Şirket içinde çalışan ve dizin kullanan eski uygulamalarınızı, kimlik gereksinimleri konusunda endişelenmenize gerek kalmadan Azure’a geçirin. Azure üzerindeki Linux ve Windows Server sanal makinelerinde iş kolu uygulamalarını kolayca dağıtın. Etki alanı denetleyicilerini Azure sanal makineleri olarak dağıtmanıza veya kimlik altyapınızla yeniden VPN..
$0,00 $0,00
Azure Application GatewayAzure’da güvenli, ölçeklenebilir ve yüksek oranda kullanılabilir web ön uçları oluşturun   Hizmet olarak platform tarafından yönetilen, ölçeklenebilir ve yüksek oranda kullanılabilir uygulama teslim denetleyicisi   Çok örnekli dağıtımlar için %99,95 çalışma süresi hizmet düzeyi sözleşmesi   Özelleştirilebilir katman 7 yük dengeleme çözümü   Tümleşik web uygulaması güvenlik duvarı   Merkezi SSL yük boşaltması ve SSL ilkesi   Tanımlama bilgisi tabanlı oturum benzeşimi için destek   Genel, özel ve hibrit web siteleri için destek   Azure API'leri aracılığıyla yönetimWeb uygulaması güvenlik duvarıUygulamalarınızı, SQL ekleme ve siteler arası betik kullanımı gibi yaygın web güvenlik açıklarına karşı koruyun. Gereksinimlerinize uyan ve hatalı pozitif sonuçları ortadan kaldıran özel kurallar ve kural gruplarıyla web uygulamalarınızı izleyin.                                                                                                                                                                                                                                                  &nb..
$0,00 $0,00
      Azure Arşiv DepolamaNadiren erişilen verilerin depolanması için sektör lideri fiyat noktası   En düşük fiyatlı depolama katmanı   Bekleyen veriler otomatik olarak şifrelenir   Sık ve seyrek erişimli depolama katmanları ile sorunsuz tümleştirme   Önde gelen veri yönetimi iş ortakları tarafından desteklenirDüşük Maliyet, Yüksek DeğerVeri hacminin katlanarak artması, veri depolama ve yönetimi maliyetlerinin de katlanarak artmasını gerektirmez. Azure Arşiv Depolama, kuruluşlara nadiren erişilen ve gecikme gereksinimleri esnek olan veriler için düşük maliyetli, dayanıklı, yüksek oranda kullanılabilir ve güvenli bir bulut depolama alanı sağlar. Aylık yalnızca birkaç lira karşılığında bulutta terabaytlarca veri depolayabilir ve depolama altyapınızı diğer iş açısından kritik amaçlar için tahsis edebilirsiniz.İlk Andan İtibaren GüvenliVerilere nadiren erişilmesi, bunların önemsiz olduğu anlamına gelmez. Birçok sektörde kuruluşların hassas finansal ve medikal verilerin yanı sıra çalışan verilerini yıllarca saklaması gerekir. Bu verileri buluta taşıdığınızda, verilerinizin en üst düzey güvenlikle korunmasını istersiniz. Arşiv Depolama, HTTPS üzerinden buluta güvenli veri aktarımı olanağı sunar ve bu verileri bekleme durumundayken 256 bit AES anahtarlarıyla otomatik olarak korur.Daha Kolay Yönetim ve Blob Düzeyinde KatmanlandırmaAzure Arşiv Depolama, blob depolama için sunulan bir başka depolama katmanıdır. Tüm sık erişim, seyrek erişim ve arşiv nesneleri aynı hesapta, bir arada bulunabilir. Blob düzeyinde katmanlandırma uygulamasının da başlamasıyla birlikte, Azure portalında tek bir tıklamayla bir nesnenin katmanını değiştirebilir veya REST API’yi (veya .NET, Java, Python ve diğer bir dizi SDK’yı) kullanarak gerekl..
$0,00 $0,00
Azure Ayrılmış HSMBuluttaki donanım güvenliği modülünüz (HSM)   HSM’leriniz üzerindeki tam yönetim ve şifreleme denetimini sürdürün   FIPS 140-2 Düzey 3 ve eIDAS Common Criteria EAL4+ doğrulaması   HSM uygulamalarını en az değişiklik ve iyileştirilmiş gecikme süresi ile Azure’a geçirinAzure’da kullandığınız HSM’leri yönetinAzure Ayrılmış HSM ile kuruluşunuzda HSM’lere erişebilecek kişilerin yanı sıra bu kişilerin rollerinin kapsamını ve atamasını siz yönetirsiniz. HSM’leriniz üzerinde tam yönetim ve şifreleme denetimine sahip olursunuz. Microsoft bunlar üzerinde depolanan anahtarlara erişemez veya bu anahtarları göremez.                                                                                                                                                                                                                                                                             Denetimler ve sertifikasyonlar ile güvenliği ve uyumluluğu artırınHer HSM cihazı, FIPS 140-2 Düzey 3 ve eIDAS Common Criteria EAL4+ doğrulaması yapılmış olarak geldiğinden dışarıdan müdahaleye karşı..
$0,00 $0,00
Azure BackupTüm kaynaklarınız için yerleşik yedekleme çözümüVerileri fidye yazılımlarına ve kullanıcı hatalarına karşı kolayca koruyunUygun maliyetli ve tek tıklamayla yedekleme gerçekleştirmenizi sağlayan Azure Backup, veri kurtarma süreçlerini kolaylaştırmaktadır ve etkinleştirme süreçleri diğer yedekleme hizmetlerine kıyasla daha kolaydır.Azure ve Şirket İçi YedeklemeEk altyapıya ihtiyaç duymadan Azure Sanal Makinelerini, SQL iş yüklerini ve şirket içi VMware makinelerini yedeklemeUygulama TutarlılığıVSS anlık görüntülerini (Windows) ve fsfreeze (Linux) hizmetini kullanarak verileri uygulama tutarlılığıyla geri yüklemeYedeklenen Bulut Verilerinin GüvenliğiÇok faktörlü kimlik doğrulaması ile verileri şifreleme ve silindikten sonra bile saklamaya devam etmeBulut Yedekleme YönetimiKaynakları ve etkinliği Azure merkezi yedekleme yönetimi portalından yönetmeYerleşik YedeklemeAzure Backup'ın basitliği, platforma yerleşik olmasından gelmektedir. Azure'da çalışan SQL veritabanları ve sanal makineler için tek tıkla yedekleme desteği sunmaktadır. Diğer bulut yedekleme çözümlerine kıyasla daha uygun maliyetli ve daha basit olan Azure Backup, verilerinizi fidye yazılımlarına ve kullanıcı hatalarına karşı korur.Anında Bulut YedeklemeAzure portalından Azure Backup'ı açarak Azure SQL Veritabanı, tek dosyalar, klasörler ve VM'lerin tamamı için anında yedekleme yapabilirsiniz. Dinamik raporlarla varlıklarınızı sürekli izleyin.Maliyetinizi DüşürünBant veya şirket dışı yedekleme gereksinimini ortadan kaldırın. Uygun bir maliyetle kısa ve uzun vadeli saklama çözümü elde edin ve Azure’da ya da şirket içinde olmasından bağımsız olarak SQL Veritabanını, tek dosyaları, klasörleri ve VM'leri geri yükleyin.Fidye yazılımlarına karşı koruma sağlayınAzure portalından güvenlik PIN'i ile çok faktö..
$0,00 $0,00
      Azure Blob DepolamaYapılandırılmamış veriler için yüksek düzeyde ölçeklenebilir nesne depolamaSık erişim, Seyrek erişim, Arşiv veya Premium depolama alanlarının ölçeğini artırın veya azaltınYapılandırılmamış verilerinizin tamamı için ölçeklenebilir ve uygun maliyetli bulut depolama hizmetinden yararlanın. Yalnızca kullandığınız kadar ödeyin ve şirket içi depolama seçeneklerine kıyasla tasarruf yapın. Verilere erişim sıklığınıza göre dört farklı depolama katmanından birini seçin. Performans açısından hassas verileri Premium katmanda, sık erişilen verileri Sık erişim katmanında, seyrek erişilen verileri Seyrek erişim katmanında, çok az erişilen verileri ise Arşiv katmanında tutun.Neden Azure Blob Depolamayı seçmeliyim?Tüm bulut nesne depolama çözümleri aynı değildir. Azure şunları sunar:Güçlü TutarlılıkBir nesne değiştirildiğinde, üst düzey veri bütünlüğü sağlamak amacıyla her yerde doğrulanır ve böylece her zaman en son sürüme erişmeniz sağlanır.Nesne DeğişebilirliğiDüzenleme işlemlerini yerinde gerçekleştirme esnekliğine sahip olun. Bu olanak, uygulama performansınızı geliştirmenize ve bant genişliği tüketiminizi azaltmanıza yardımcı olur.Birden Çok Blob TürüBlok, sayfa ve ekleme blobları, depolama alanınızı ihtiyaçlarınıza göre iyileştirmek için size sınırsız esneklik sağlar.Kullanımı Kolay Coğrafi YedeklilikGelişmiş genel ve yerel erişim ile iş sürekliliği olanakları sağlamak için coğrafi çoğaltma seçeneklerini tek bir menüden otomatik olarak yapılandırın.Tek Alt Yapı, Dünya Çapında ErişimREST tabanlı nesne depolama aracılığıyla, yapılandırılmamış verilerinizi farklı konumlardaki müşterilere sunun. Dünya çapında farklı bölgelerde kullanılabilen bu çözüm, canlı yayınlanan etkinliklerden, petabaytlarca film ve televizyon programını uzun vadeli ..
$0,00 $0,00
Azure Data BoxDepolanan veya canlı verileri hızla ve uygun maliyetle Azure’a taşıyınData Box cihazları yoğun ağların kullanılamadığı durumlarda verileri kolayca Azure’a taşır. Zaman, ağ kullanılabilirliği veya maliyet açısından kısıtlamalarla karşı karşıyaysanız, Robocopy gibi yaygın kopyalama araçlarını kullanarak büyük miktarda veriyi Azure’a taşıyın. Tüm veriler AES ile şifrelenir ve karşıya yükleme işlemi gerçekleştirildikten sonra cihazlar NIST Özel Yayın 800-88 düzeltme 1 standartları uyarınca temizlenir.                                                                                                                                                          Data Box100 TB kapasiteye sahip olan bu sağlamlaştırılmış cihaz, standart NAS protokollerini ve yaygın kopyalama araçlarını kullanır. Daha güvenli aktarım için AES 256 bit şifreleme özelliğine sahiptir.                                                                                                                                                         ..
$0,00 $0,00
Azure Data Lake StorageAzure Blob Depolama temelli, çok yüksek oranda ölçeklenebilir, güvenli veri gölü işlevleriBulut ölçeğinde güçlü veri gölü işlevselliğine sahip olunAzure Data Lake Storage Gen2, büyük veri analizi için yüksek oranda ölçeklenebilir ve uygun maliyetli bir Data Lake çözümüdür. İçgörülere daha hızlı bir şekilde ulaşabilmeniz için yüksek performanslı dosya sisteminin gücünü büyük ölçek ve tasarrufla sunar. Analiz iş yükleri için iyileştirilmiş olan Data Lake Storage Gen2, Azure Blob Depolama özelliklerini geliştirir. Data Lake Storage Gen2 şu an için en kapsamlı Data Lake çözümüdür.HızlıAtomik dosya ve klasör işlemlerini destekleyen ve işleri çok hızlı bir şekilde yürütmek için iyileştirilmiş olan Hadoop uyumlu dosya sistemiyle modelleri daha hızlı test edin.ÖlçeklendirilebilirAzure Blob Depolama hizmetinin küresel ölçeğini, dayanıklılığını ve performansını genişleterek büyük depolama hesapları için destek alın.GüvenliPOSIX uyumlu ve ayrıntılı ACL desteği, bekleyen veri şifreleme özellikli nesne deposu güvenliği, Azure Active Directory tümleştirmesi ve depolama hesabı güvenlik duvarları gibi araçlar ve kaynaklarla en zorlu kurumsal veri güvenliği gereksinimlerini karşılayın.Düşük MaliyetliBulut nesne deposu fiyatlandırma seviyelerinde Data Lake işlevlerine sahip olun. Data Lake Storage 2. Nesil, Blob Depolama’ya yerleşik yaşam döngüsü ilke yönetimini ve nesne düzeyinde katmanlamayı sunar.Hizmet ÖzellikleriÇok Yüksek Oranda ÖlçülebilirlikAnaliz verileri için neredeyse sınırsız depolama alanıBulut Nesne Deposu FiyatlandırmasıAzure Blob Depolama ile aynı düşük maliyetli depolama modeliDaha Az Sayıda Dosya ve Klasör İşlemiDaha az sayıda işlem döngüsü ve daha hızlı iş yürütme için atomik işlemlerAyrıntılı Dosya ve Klasör GüvenliğiPOSIX uyumlu, ayrıntılı eriş..
$0,00 $0,00
Azure DDoS KorumasıAzure kaynaklarınızı Dağıtılmış Hizmet Engelleme (DDoS) saldırılarına karşı koruyun   Her zaman açık izleme ve ağ saldırısı riskini otomatik olarak azaltma   Azure Application Gateway Web Uygulaması Güvenlik Duvarı ile uygulama katmanı koruması   DDoS saldırılarının beklenmedik maliyetlerine karşı koruma   Azure’daki platform içgörülerine göre ayarlama   Analiz ve öngörüler için Azure İzleyici tümleştirmesiAzure’ın ölçeği ve esnekliği ile DDoS saldırı korumasıMicrosoft genel ağı tarafından desteklenen DDos Koruması, her bir Azure bölgesi için muazzam DDos risk azaltma kapasitesi sağlar. Hizmetinizin kullanılabilirliğini etkilemeden önce Azure ağ kenarındaki trafiği temizleyin.                                                                                                                                                                                                                                                                             Anahtar teslimi savunmasıAzure DDoS Korumasını basit yapılandırma ile etkinleştirdiğinizde sanal ağdak..
$0,00 $0,00
Azure Depolama GezginiAzure bulut depolaması kaynaklarınızı Windows, macOS veya Linux üzerinde kolayca yönetmenizi sağlayacak ücretsiz araçAzure depolama yönetiminizi iyileştirmeÖnemli işlerin sürmesini sağlayın. Azure HPC Önbelleği, büyük veri kümelerini ağa bağlı depolama alanınızda (NAS) veya bulut NAS çözümü için Azure Blob depolama alanında bırakırken fazla bilgi işlem kapasitesini Azure’a aktarmanıza olanak tanır.Azure, Azure Stack ve kamu bulutundaki depolama hesaplarınız ve birden fazla abonelikleriniz için yönetimBulut depolaması kaynaklarının tam olarak yönetilmesi için erişilebilir, sezgisel ve özellik bakımından zengin grafik kullanıcı arabirimi (GUI)Çıkış noktası arası kaynak paylaşımı ve paylaşılan erişim imzası gibi güçlü güvenlik özellikleri, veri erişiminizi her yerden korumanıza yardımcı olurBulut Depolaması Yönetimini Kolaylaştırın ve Üretkenliği ArtırınAboneliklerinizdeki Azure depolama hizmeti hesaplarınızı ve kaynaklarınızı verimli şekilde bağlayıp yönetin. Azure Depolama, Azure Cosmos DB ve Data Lake Store’da kaynak oluşturup bunları silin, görüntüleyin ve düzenleyin.Güçlü, Erişilebilir DeneyimSezgisel bir arabirimi kullanarak veri ve kaynaklarınızı sorunsuzca görüntüleyin, arayın ve bunlarla etkileşime geçin. Windows ve macOS’deki çok ekranlı okuyucu seçenekleriyle erişilebilirliği destekleyin.Şirket İçinde veya Çevrimdışı Olarak İstediğiniz Gibi ÇalışınDepolama Gezgini, bulut bağlantısı kesik şekilde veya yerel öykünücülerle çevrimdışı olarak çalışmanıza olanak tanır. Bu esneklik, üretkenliği artırıp maliyetleri azaltmanıza yardımcı olur.Veri Erişimi Denetimlerini ArtırınRol tabanlı erişim denetimi, Azure Active Directory ve bağlantı dizeleri gibi Azure güvenlik özelliklerinin tamamını kullanın ve HTTPS üzerinden sürekli olarak Azure kaynakların..
$0,00 $0,00
Azure Disk DepolamaAzure Sanal Makineleri için kalıcı ve yüksek performanslı disklerİş yükünüze uygun disk depolama alanını seçinTest senaryolarından görev açısından kritik olan iş yüklerine kadar tüm verileriniz için ihtiyacınız olan dayanıklılık, ölçeklenebilirlik, kullanılabilirlik ve güvenlik özelliklerine sahip olun. Milisaniyenin altında gecikme süresine ve olağanüstü ölçeklenebilir performansa ihtiyaç duyduğunuzda Azure Ultra Disk Depolama, üretim iş yükleri için Azure Premium SSD, düşük maliyetli ve tutarlı performans içinse Azure Standart SSD kullanın.Yalnızca disk türünü ve ihtiyaç duyulan boyutu seçerek otomatik olarak disk oluşturma ve yönetmeTek bir abonelikte, aynı anda binlerce yönetilen diski yalnızca birkaç dakika içinde oluşturunMicrosoft ve Müşteri Yönetilen Anahtarı seçenekleriyle bekleyen veri şifrelemesi%99,999 kullanılabilirlik ve kurumsal düzeyde tutarlı dayanıklılıkHer iş yüküne uygun disk depolama alanıHer türlü sanal makine (VM) iş yükü için depolama seçeneği elde edin. Veritabanı oluşturmak, görev açısından kritik uygulamaları ölçeklendirip çalıştırmak ve geliştirme test senaryolarıyla çalışmak için sınıfının en iyisi aktarım hızı ve tutarlı düşük gecikme süresi özelliklerinden faydalanın.Buluttaki en yüksek performanslı diskPremium SSD ile G/Ç açısından yoğun iş yüklerinin çalıştığı ve milisaniyenin altında gecikme süresine ihtiyaç duyan VM'ler için yüksek performans ve düşük gecikme süresi sunan disklere sahip olun. Ultra Disk Depolama ile disk performansını dinamik olarak değiştirin ve Azure hizmet olarak altyapı (IaaS) VM'lerinde yüksek IOPS değerleri elde edin.Riskleri azaltın ve tasarruf edinMicrosoft uygulamalarını veya üçüncü taraf uygulamaları sertifikalı dağıtım çözümleriyle kolayca Azure'a geçirmenize yardımcı olan bir dizi uygun m..
$0,00 $0,00
Azure DNSÜstün performans ve kullanılabilirlik için etki alanınızı Azure'da barındırın   Uygulamalarınızın yanı sıra barındırılan DNS   Daha yüksek kullanılabilirlik   Hızlı DNS sorguları   DNS kayıtlarını hızlıca güncelleştirme   Sık kullanılan tüm DNS kayıt türlerini desteklerUygulamalarınızla birlikte DNS'nizi de barındırınEtki Alanı Adı Sistemi (DNS) etki alanlarınızı Azure’da barındırmak için Azure DNS kullanın. DNS kayıtlarınızı yönetmek için, diğer Azure hizmetlerinde kullandığınız kimlik bilgileri ile fatura ve destek sözleşmesini kullanabilirsiniz. Azure tabanlı hizmetleri, ilgili DNS güncelleştirmeleriyle kusursuz şekilde tümleştirin ve uçtan uca dağıtım işlemlerinizi sorunsuz hale getirin.                                                                                                                                                                                                                                                                             Hızlı DNS sorgularıyla uygulamalarınızı hızlandırınAzure DNS, DNS sorgularına hızlı yanıtlar sağl..
$0,00 $0,00
      Azure Dosya DepolamaBasit, güvenli ve tam olarak yönetilen bulut dosya paylaşımları  Şirket içi performans ve olanaklar için sunucularınızı Eşitleme ile Azure’a genişletin SMB 3.0 ve HTTPS kullanarak bekleyen ve aktarım halindeki verilerin güvenliğini sağlayın Tanıdık araçlar sayesinde bulut dosya paylaşımı yönetimini basitleştirin Premium Dosyalar depolama katmanını kullanarak yüksek performanslı dosya paylaşımları oluşturunBulutta tam olarak yönetilen ve sektör standardı olan Sunucu İleti Bloğu (SMB) protokolü aracılığıyla erişilebilen dosya paylaşımlarından yararlanın. Dosya paylaşımlarını Windows, Linux ve macOS üzerinde çalışacak şekilde bulutta veya şirket içinde eşzamanlı olarak bağlayın. Ayrıca, yerel erişim performansı için Azure dosya paylaşımlarını Azure Dosya Eşitleme ile Windows Server’larda önbelleğe alın. Performansa duyarlı, yoğun GÇ kullanımlı iş yükleri için premium paylaşımları ve güvenilir, genel amaçlı dosya depolama için standart paylaşımları kullanın.GüvenliVerilerinizin beklerken ve aktarım halindeyken SMB 3.0 ve HTTPS kullanarak şifrelendiğini bilmenin rahatlığını yaşayın.Yönetimi KolayVDosya paylaşımlarını, donanım veya işletim sistemi dağıtımları yönetmek zorunda kalmadan dağıtın ve bu sayede kullanıcılarınız üzerinde odaklanma fırsatını yakalayın.AkıllıSık kullanılan şirket içi dosyaların Azure Dosya Eşitleme kullanılarak akıllı bir şekilde önbelleğe alınması sayesinde dosyalarınıza gecikme süresi yüksek, bant genişliği düşük bağlantılar üzerinden hızla erişin.Hibrit Esneklik için TasarlanmışSMB, REST, hatta şirket içinden Azure Dosya Eşitleme kullanarak verilerinize dilediğiniz yerden erişin.Platformlar ArasıAzure dosya paylaşımınızı Windows, Linux veya macOS’tan bağlayın.UyumluDosya paylaşı..
$0,00 $0,00
Azure FXT Edge FilerHPC ortamları için hibrit depolama iyileştirme çözümüYüksek performanslı hibrit depolama alanı oluşturunVar olan ağa bağlı depolama alanınız (NAS) ve Azure Blob Depolama ile uyumlu buluta tümleşik hibrit depolama alanı oluşturun. Bu şirket içi önbelleğe alma aleti veri merkezinizde, Azure'da veya geniş alan ağı üzerinde (WAN) bulunan verilerinize erişimi iyileştirir. Yazılım ve donanımdan oluşan Microsoft Azure FXT Edge Filer, hibrit depolama altyapısı için yüksek performans ve düşük gecikme süresi sunarak yüksek performanslı bilgi işlem (HPC) iş yüklerini destekler.Performans ve kapasite ihtiyaçlarına göre iki farklı modelde sunulur ve talep arttıkça 24 düğüme kadar ölçeklenebilirYüksek performanslı DRAM verilere daha hızlı erişim sağlarken geniş SSD önbelleği büyük veri iş yükleri için destek sunarHeterojen depolama alanında basitleştirilmiş yönetim için tek bağlama noktasıNFSv3, SMBv2, NetApp, Dell EMC Isilon, Azure Blob Depolama ve Amazon S3 gibi birçok farklı protokol ve satıcı için destekYüksek NAS performansı ölçeklendirme özelliklerinden faydalanınKümelerin ölçeğini genişletmek, NAS performansını kesinti olmadan ölçeklendirmenizi sağlar. Küme başına 24 FXT adede kadar düğümünü birleştirerek ölçeği milyonlarca IOPS ve yüzlerce GB/sn düzeyine çıkarın. Dosya temelli iş yüklerinde performansa ve ölçeklendirmeye ihtiyacınız olduğunda Azure FXT Edge Filer, verilerinizi işlem kaynaklarına en hızlı ulaşacakları yol üzerinde tutar.Eskiyen verileri etkin bir arşivde erişilebilir durumda tutunAzure FXT Edge Filer ile veri depolama alanlarını yönetmek oldukça kolaydır. Eskiyen verileri Azure Blob Depolama'ya kaydırarak minimum gecikme süresiyle kolayca erişim sağlamaya devam edin. Şirket içi ve bulut depolama alanlarını dengeleyin. Kullanımın en yüksek o..
$0,00 $0,00
Azure Güvenlik MerkeziBenzersiz hibrit güvenlik yönetimi ve tehdit koruması elde edinİhtiyacınız olan korumayı etkinleştirinMicrosoft, Azure’ın güvenliğini sağlamak için çeşitli fiziksel, altyapısal ve operasyonel denetimden faydalanır. Ancak iş yüklerinizin korunmasına yardımcı olmak için sizin uygulamanız gereken ek eylemler vardır. Güvenlik duruşunuzu hızla güçlendirmek ve tehditlerden korunmak için Güvenlik Merkezi’ni etkinleştirin.Bulut iş yükleriniz için güvenlik duruşu yönetimiGüvenlik Puanı ile güvenlik duruşunuzu hızla değerlendirin. Sayısal değerlerle öneriler sunan bu özellik, yanıtlarınızın önceliğini belirlemenizi sağlar.  en iyi yöntemleri izlediğinizden emin olun ve Azure hizmet olarak altyapı (IaaS) ve hizmet olarak platform (PaaS) kaynaklarında sıkça karşılaşılan, aşağıdakiler gibi yanlış yapılandırmaları düzeltin:   Sanal makinelere (VM) sistem güncelleştirmelerinin dağıtılamaması.   Genele açık uç noktalar aracılığıyla İnternet’e gereksiz maruz kalma.   Aktarım veya depolama sırasında şifrelenmeyen veriler.                                                                                                                                                                                                              &nb..
$0,00 $0,00
Azure HPC ÖnbelleğiYüksek performanslı bilgi işleme (HPC) yönelik dosya önbelleğe almaAzure’da esnek ve dosya tabanlı iş yüklerini çalıştırınÖnemli işlerin sürmesini sağlayın. Azure HPC Önbelleği, büyük veri kümelerini ağa bağlı depolama alanınızda (NAS) veya bulut NAS çözümü için Azure Blob depolama alanında bırakırken fazla bilgi işlem kapasitesini Azure’a aktarmanıza olanak tanır.8 GB/sn’ye varan aktarım hızı ile önbelleğe alınabilir iş yükleri için gecikme süresini kısaltan yüksek performansDeğişen bilgi işlem talebini karşılayacak şekilde ölçeklenebilirBirden fazla dosya kaynağını bir araya getiren toplanan ad alanıAzure portalı üzerinden kolay yönetimDüşük Gecikme Süresi ile Üretkenliği ArtırınÖnbelleğinizi iş yüküne göre ölçeklendirerek daha hızlı dosya erişimine olanak tanıyın. Böylece depolama kapasitesinden bağımsız olarak uygulama performansını artırın. Hem şirket içi NAS hem de Azure Blob depolama alanı için düşük gecikme süreli hibrit depolama desteği sağlayın.Mevcut HPC iş yüklerini Azure’da destekleyinGeleneksel şirket içi NAS depolama alanı ve Azure Blob depolama alanı ile verileri esnek bir şekilde saklayın. Azure HPC Önbelleği Azure NetApp Files üzerinden NFSv3, Dell EMC Isilon, Azure Blob depolama alanı ve diğer NAS ürünleri de dahil olmak üzere hibrit mimarileri destekler.Depolama alanı kaynak yönetimini basitleştirinAzure HPC Önbelleği, toplanan bir ad alanı sağlar. Böylece, tekil bir dizin yapısında uygulamalar için gerekli olan, sık erişilen verileri sunabilir ve istemci karmaşıklığını azaltabilirsiniz.Endüstri Lideri Azure Güvenliği Üzerine Kuruludur  Microsoft, siber güvenlik araştırma ve geliştirme çalışmalarına her yıl 1 milyar ABD Dolarını aşan yatırımlar yapıyor.  Yalnızca veri güvenliğiniz ve gizliliğiniz için çalışan 3...
$0,00 $0,00
Azure için Avere vFXTUçta yüksek performanslı bilgi işlem için daha hızlı ve daha erişilebilir veri depolama alanıAzure’da yüksek performanslı, dosya tabanlı iş yüklerini çalıştırınBilgi işlem talebi arttıkça şirket içi kaynaklar hızla kısıtlı hale gelebilir ve bu da önemli işlerin aksamasına yol açabilir. Büyük veri kümelerini ağa bağlı depolama alanınızda veya bulut NAS çözümü için Azure Blob depolama alanında bırakırken fazla kapasiteyi güvenle Azure’a taşıyın.  Azure için Avere vFXT yeni taleplerinizi kolayca yönetirken altyapı yatırımınızı korumanızı sağlar. Veri yerleşiminizi verimli, esnek ve uygun maliyetli tutmak için akıllı önbelleği kullanarak, NFS ve SMB iş yüklerinizi gecikmesiz çalıştırın ve gereksinimlerinize uyacak şekilde ölçeklendirin.   Terabaytlardan petabaytlara kadar ulaşan büyük veri kümelerini bulutta hızla ve kolayca işleyin   İhtiyacınız olduğunda ölçeklenebilir altyapıya erişin   Şirket içi NAS veya Azure Blob Depolamayı kullanarak Azure’da dosya tabanlı iş yükleri çalıştırınPerformansEn zorlu iş yüklerinizin gerektirdiği etkin verileri otomatik olarak tanımlayın ve önbelleğe alın, böylece okuma ağırlıklı ortamlar için depolama gecikme süresini en aza indirin.ErişimDosya tabanlı uygulamalar Azure işlem kaynaklarına, ağa bağlı şirket içi depolama alanından (NFS ve/veya SMB) ya da Azure Blob depolama alanından (REST) erişir.EsneklikBu özelliği açabilir veya kapatabilirsiniz. Avere vFXT sayesinde, Azure’ın en kritik iş yüklerinizi bile destekleyebilecek ölçeği ve esnekliği parmaklarınızın ucundadır.Azure için Avere vFXT ile Hibrit BulutSektöre Göre ÇözümlerMedya ve EğlenceÜretim sonrasında son tarihler sanatçı üretkenliğine dayalıdır. Avere vFXT, Azure kaynaklarını hızla bağlayarak işleyici grubunun çalışmaya de..
$0,00 $0,00
Azure Information ProtectionHassas verilerinizi her zaman ve her yerde daha iyi koruyunŞirketinizin dışındaki kişilerle paylaştığınız e-posta, belge ve hassas verileri denetleyin ve bunların güvenliğini sağlayın. Kolay sınıflandırmadan tümleşik etiket ve izinlere kadar çeşitli Azure Information Protection özellikleriyle, nerede depolandığından veya kimle paylaşıldığından bağımsız olarak verilerinizin her zaman daha iyi korunmasını sağlayın.Verilerinizi hassaslık düzeyine göre sınıflandırınVerileri hassaslık düzeyine göre sınıflandırma, etiketleme ve korumaya yönelik ilkeler yapılandırın. Azure Information Protection ile sınıflandırma tam otomatik olarak, kullanıcı odaklı veya öneriler temel alınarak gerçekleşir.Verilerinizi her zaman koruyunVerilerinizi izleyerek nerede depolandıklarından veya kimle paylaşıldıklarından bağımsız olarak koruma altında tutan kalıcı koruma için sınıflandırma ve koruma bilgileri ekleyin.Görünürlük ve denetim ekleyinPaylaşılan veriler üzerinde gerçekleştirilen etkinlikleri izleyin ve gerekirse erişim iznini iptal edin. BT takımınız güçlü günlük kaydı ve raporlama özelliklerinden yararlanarak verileri izler, analiz eder ve değerlendirir.Başkalarıyla daha güvenli bir biçimde işbirliği yapınHem iş arkadaşlarınızla hem de müşterileriniz ve iş ortaklarınızla güvenli bir şekilde veri paylaşın. Verilere kimlerin erişebileceğini ve verilerinizle neler yapılabileceğini (örn. dosyaları görüntüleme ve düzenleme verip yazdırmayı veya iletmeyi engelleme) belirleyin.Kullanım kolaylığıVeri sınıflandırma ve koruma denetimleri, tek tıklamayla üzerinde çalıştığınız verilerin güvenliğini sağlayabilmeniz için Microsoft Office ve yaygın olarak kullanılan uygulamalarla tümleştirilir. Önerilen sınıflandırma gibi ürün içi bildirimler, kullanıcıların doğru kararları ..
$0,00 $0,00
Azure Key VaultBulut uygulamaları ve hizmetleri tarafından kullanılan şifreleme anahtarlarını ve diğer gizli anahtarları koruyun  Anahtarlar ve parolalar üzerindeki güvenliği ve denetimi artırın Şifreleme anahtarlarını dakikalar içinde oluşturun ve içeri aktarın Uygulamalar anahtarlara doğrudan erişemez FIPS 140-2 Seviye 2 onaylı HSM’leri kullanın Bulut ölçekleme ve genel yedeklilik ile gecikme süresini azaltın SSL/TLS sertifikalarıyla ilgili görevleri basitleştirin ve otomatikleştirinVeri korumayı ve uyumluluğu geliştirinGüvenli anahtar yönetimi buluttaki verileri korumak için gereklidir. Anahtarları veya donanım güvenlik modüllerinde (HSM) depolanan anahtarların kullanıldığı parola gibi küçük gizli dizileri şifrelemek için Azure Key Vault’tan yararlanın. Daha fazla güvenceye sahip olmak üzere HSM’lerde anahtar içeri aktarma veya oluşturma işlemleri yaparsanız Microsoft, anahtarlarınızı FIPS 140-2 2. Düzey onaylı HSM’lerde (donanım ve üretici yazılımı) işler. Microsoft, Key Vault’ta kullandığınız anahtarları görmez veya ayıklamaz. Daha fazla analiz ve tehdit algılama için Azure günlük kaydından yararlanarak anahtar kullanımınızı izleyip denetleyin ve günlükleri Azure HDInsight’a ya da güvenlik bilgileri ve olay yönetimi (SIEM) çözümünüze yönlendirin.                                                                                                                                            &nbs..
$0,00 $0,00
Azure Kuyruk DepolamaBüyük hacimli bulut hizmetleri için dayanıklı kuyruklar   Büyük iş yüklerinde iletileri basit, uygun maliyetli ve dayanıklı bir şekilde kuyruğa alma olanağı   .NET, Java, Android, C++, Node.js, PHP, Ruby ve Python için zengin istemci kitaplıkları   REST API aracılığıyla erişilebilen verilerBileşenleri AyırınAzure Kuyruk Depolama’yı kullanarak esnek uygulamalar oluşturun ve büyük iş yüklerinde daha iyi bir dayanıklılık düzeyine ulaşmak için işlevleri ayırın. Ölçeklendirmek üzere uygulama tasarlarken, uygulama bileşenlerini bağımsız olarak ölçeklendirilebilmeleri için birbirinden ayırabilirsiniz. Kuyruk depolama, bulutta, masaüstünde, şirket içinde veya mobil cihazlarda çalışan uygulama bileşenleri arasındaki iletişim için zaman uyumsuz ileti kuyruğu sunarDayanıklı Yöntemlerle Geliştirme YapınKuyruk Depolama, uygulamanızın ölçeklenebilir olmasının yanı sıra bileşenler hatalarına karşı daha az duyarlı olmasına da yardımcı olur. Mimarinizin bir kısmı çökerse iletiler arabelleğe alınır ve sonra diğer ileti işleme düğümleri bu iletileri alır. Bu sayede iş yükünüzün bütünlüğü korunmuş olurAni Artışlar için ÖlçeklendirinKuyruk Depolama kullanarak hizmet dağıtımınızı doğru şekilde boyutlandırın. Uygulamalar, beklenmedik trafik artışlarını devralarak sunucuların ani ve aşırı istek akışları nedeniyle dolmasını önler. Uygulamanıza esneklik kazandırmak için kuyruk uzunluğunu izleyin ve müşterinin isteğine bağlı olarak ek çalışan düğümleri dağıtın veya hazırda bekletinKuyruk Depolama Neden Güvenilirdir?  Microsoft, siber güvenlik araştırma ve geliştirme çalışmalarına her yıl 1 milyar ABD Dolarını aşan yatırımlar yapıyor.  Yalnızca veri güvenliğiniz ve gizliliğiniz için çalışan 3.500 güvenlik uzmanımız bulunuy..
$0,00 $0,00
Azure NetApp FilesKurumsal dosya depolama, NetApp tarafından güçlendiriliyorEn zorlu Linux ve Windows dosya iş yüklerinizi Azure’da çalıştırınYoğun performans gerektiren ve gecikmeye duyarlı dosya iş yüklerini bulutta çalıştırmak zor olabilir. Azure NetApp Files kurumsal iş kolu uygulaması (LOB) ve depolama uzmanlarının dosya tabanlı uygulamaları hiçbir kod değişikliği yapmadan geçirmesini ve çalıştırmasını kolaylaştırır. Azure NetApp Files çeşitli senaryolarda temel paylaşılan dosya depolama hizmeti olarak yaygın bir kullanıma sahiptir. Bu senaryolar POSIX uyumlu Linux ve Windows uygulamaları, SAP HANA, veritabanları, yüksek performanslı bilgi işlem (HPC) altyapısı ve uygulamaları ile kurumsal web uygulamalarının geçişinden (lift-and-shift) oluşur.Birden fazla protokol desteği hem Linux hem de Windows uygulamalarını lift-and-shift ile taşıyarak Azure’da sorunsuzca çalıştırmanıza olanak tanırBirden çok performans katmanı sayesinde iş yükü performansı gereksinimlerini rahatça karşılayabilirsinizAzure’la derin tümleştirme, öğrenme ve yönetim için ek yük getirmeden sorunsuz ve yüksek güvenlikli bir Azure deneyimi sağlarSAP HANA, GDPR ve HIPPA gibi önde gelen sertifikasyonlar en zorlu iş yüklerinin Azure’a geçirilmesine olanak tanırAşırı yüksek bir performansı elde edinHEn zorlu Linux ve Windows dosya iş yüklerinizi NetApp’in endüstri lideri teknolojisiyle güçlendirilmiş Azure’a geçirin ve burada çalıştırın. SAP HANA, HPC, LOB uygulamaları, yüksek performanslı dosya paylaşımları ve sanal masaüstü altyapısı (VDI) gibi karmaşık kurumsal iş yükleriniz için tam performans, milisaniyenin altında bir gecikme süresi ve tümleşik veri yönetimi elde edin.Depolama yönetimini basitleştirinTanıdık Azure portalı deneyimini, CLI, PowerShell veya REST API’yi kullanarak diğer tüm Azure h..
$0,00 $0,00
Azure Sanal MakinelerSaniyeler içinde Linux ve Windows sanal makineleri (VM) oluşturun.İş yükünüze uygun sanal makineyi seçinİşlerinizi ve görev açısından kritik iş yüklerinizi Azure’a geçirin. SQL Server, SAP, Oracle® yazılımını ve yüksek performanslı bilgi işlem uygulamalarını Azure Sanal Makinelerinde çalıştırın. Sevdiğiniz Linux dağıtımını veya Windows Server’ı seçin.  416’ya kadar vCPU ve 12 TB’a kadar bellek içeren sanal makineler dağıtın. VM başına 3,7 milyona kadar yerel depolama IOPS performansı elde edin. 30 Gbps’e varan Ethernet ve bulutun ilk 200 Gbps InfiniBand dağıtımından yararlanın.Düşük maliyetli, saniyelik faturalandırmayla bütçenizi denetim altında tutun. Yalnızca kullandığınız işlem süresi için ödeme yapınVM Ölçek Kümeleri ile dakikalar içinde tek bir VM örneğinden binlercesine ölçeklendirinHassas verilerinizi şifreleyin, VM’lerinizi kötü amaçlı yazılım tehditlerinden koruyun, ağ trafiğinin güvenliğini sağlayın, mevzuat ve uyumluluk gereksinimlerini karşılayınLinux veya Windows’u seçin. Kendi VM görüntünüzü dağıtın veya Azure Market’ten görüntü indirinMicrosoft Azure üzerindeki tüm iş yüklerine yönelik işlem seçenekleriMicrosoft Azure’ın sunduğu geniş işlem yelpazesini keşfedin ve oluşturduğunuz uygulamalar dahil olmak üzere her iş yüküne uyum sağlayabilen çok çeşitli Azure sanal makinelerinden yararlanın. Maliyetlerinizi azaltan çeşitli satın alma seçeneklerini nasıl kullanabileceğinizi öğrenin ve Azure’ın sunduğu güvenlik ve uyumluluk özelliklerine güvenle erişin.                                                                                 ..
$0,00 $0,00
Azure SentinelYanı başınızdaki güvenlik. Tüm işletmeniz için akıllı güvenlik analizi.Bulut ve AI ile yeni nesil güvenlik operasyonları oluşturunModern dünya için yeniden tasarlanan SIEM ile tehditleri zarar vermeden önce görün ve durdurun. Azure Sentinel size işletmenizin kuş bakışı görünümünü sunar. Bulutu ve onlarca yıllık Microsoft güvenlik deneyiminden elde edilen geniş ölçekli makine zekasını işlerinizle tümleştirin. Yapay zeka (AI) ile tehdit algılama ve müdahale işlemlerinizi daha akıllı ve hızlı hale getirin. Güvenlik altyapısı için kurulum ve bakım ihtiyacını ortadan kaldırın. BT maliyetlerini azaltırken güvenlik gereksinimlerinizi karşılamak için esnek bir şekilde ölçeklendirme yapın.Hem şirket içinde hem de birden fazla bulutta tüm kullanıcılara, cihazlara, uygulamalara ve altyapılara yönelik olarak verileri bulut ölçeğinde toplayınMicrosoft tarafından sunulan analiz özelliği ve benzersiz tehdit bilgileriyle daha önce tespit edilmeyen tehditleri algılayın ve hatalı pozitif sayısını en aza indirinMicrosoft’un onlarca yıllık siber güvenlik deneyiminden yararlanarak AI ile tehditleri araştırın ve şüpheli etkinlikleri büyük ölçekte tespit edinSık gerçekleştirilen görevler için yerleşik düzenleme ve otomasyon işlevleri sayesinde olaylara hızla müdahale edinSınırsız bulut hızı ve ölçeğiLider bir bulut sağlayıcısı tarafından sunulan, bulutta yerel ilk SIEM çözümü ile altyapı kurulumuna ve bakımına değil, güvenliğe yatırım yapın. Depolama alanı sınırının veya sorgu sınırının işletmenizi korumanızı engellemesine bir daha asla izin vermeyin. Azure Sentinel’ı hemen kullanmaya başlayın, kurumunuzun gereksinimlerini karşılayacak şekilde otomatik ölçeklendirme yapın ve yalnızca ihtiyaç duyduğunuz kaynaklar için ödeme yapın.Bulutta yerel SIEM: Azure Sentinel’e Hızlı Başlang..
$0,00 $0,00
Azure Site RecoveryAzure’da yerleşik olarak sunulan hizmet olarak olağanüstü durum kurtarma (DRaaS)İşletmenizin büyük BT kesintileri sırasında bile çalışmaya devam etmesine yardımcı olun. Azure Site Recovery, dağıtım kolaylığı, uygun maliyet ve güvenilirlik sunar. Uygulamalarınızın planlı ve plansız kesintiler sırasında çalışmaya devam etmesine yardımcı olmak için Site Recovery aracılığıyla çoğaltma, yük devretme ve kurtarma işlemleri dağıtın.Site Recovery yerel bir hizmet olarak olağanüstü durum kurtarma (DRaaS) çözümüdür ve Hizmet Olarak Olağanüstü Durum Kurtarma alanındaki 2019 Magic Quadrant raporunda DRaaS alanında Microsoft, vizyon bütünlüğü ve hayata geçirme becerisi ışığında lider olarak gösterildi.Dağıtımı ve yönetimi basitAzure Site Recovery’yi ayarlamak için tek yapmanız gereken, bir Azure sanal makinesini doğrudan Azure portaldan farklı bir Azure bölgesine çoğaltmaktır. Tamamen tümleşik bir teklif olan Site Recovery, yeni Azure özellikleri yayınlandıkça otomatik olarak güncelleştirilir. Birden çok sanal makine üzerinde çalışan çok katmanlı uygulamaları sıralayarak kurtarma sorunlarını en aza indirin. Olağanüstü durum kurtarma planınızı üretim iş yüklerini veya son kullanıcıları etkilemeden test ederek uyumluluğu sağlayın. Şirket içinden Azure’a veya Azure’dan başka bir Azure bölgesine otomatik kurtarma olanakları sayesinde uygulamalarınızın kesintiler sırasında kullanılabilir kalmasını sağlayın.                                                                                                         ..
$0,00 $0,00
StorSimpleMaliyetleri %60’a kadar azaltan bir kurumsal hibrit bulut depolaması çözümü   Depolama alt yapınızı birleştirin   Veri yönetimini kurumsal çapta otomatikleştirin   Olağanüstü durum kurtarma özelliğine hız kazandırın ve uyumluluğu geliştirin   Temel işin desteklenmesi için BT esnekliğini artırınDepolama Altyapınızı BirleştirinMicrosoft Azure StorSimple, hem performans hem de kapasite odaklı uygulamaların gereksinimlerini karşılar ve kurumsal şirketler için eksiksiz hibrit bulut depolaması çözümlerinden yararlanmanızı sağlar. Veri merkezlerinde dağıtım için fiziksel diziler, uzak ya da şube ofisler gibi ağa bağlı depolama (NAS) gerektiren daha küçük kurumsal ortamlar için ise sanal diziler sunulur. Her iki seçenekten de yararlanabilirsiniz. İsteğe bağlı altyapısı sayesinde, yeni veya özel projeler için yüksek maliyetli şirket içi ekipman kurulumuna ve bakımına ihtiyaç duymazsınız. Üstelik, performans için yerel depolamayı kullanarak tüm hacimlerdeki verilerinizi yerel olarak saklama esnekliğine sahip olursunuz.Veri Yönetimini OtomatikleştirmeVerilerinizdeki büyümeyi daha etkin bir biçimde yönetin. StorSimple, kapasiteyi çaba harcamadan genişletmek için, etkin olmayan birincil verileri şirket içinden buluta otomatik olarak arşivleyebilir. Şirket dışı veri koruması sağlayan bulut anlık görüntüleri sayesinde ayrı yedekleme altyapılarına olan ihtiyacı, bulut depolamayı kullanarak da verilerin ikincil bir veri merkezine uzaktan çoğaltılmasına yönelik ihtiyacı ortadan kaldırın. Kapasite satın alma ve altyapı bakımı yerine işletmenin ihtiyaçlarına odaklanın.Olağanüstü Durum Kurtarma Özelliğine Hız Kazandırın ve Uyumluluğu GeliştirinÇok büyük hacimlerde bile olağanüstü durum kurtarma işlemlerini güvenilir ve hızlı bir şekilde gerç..
$0,00 $0,00
Azure Tablo DepolamaYüksek hacimli yarı yapılandırılmış veri kümeleri aracılığıyla hızlı geliştirmeye yönelik bir NoSQL anahtar-değer deposu   Yüksek kullanılabilirlik düzeyine sahip yarı yapılandırılmış verileri depolama   Esnek bir veri şeması gerektiren uygulamalar oluşturun   OData tabanlı sorgular gerçekleştirin   Büyük oranda ölçeklenebilir uygulamalar oluşturun   Verileri seri hale getirmek için JSON kullanınYapılandırılmış Petabaytlarca Veriyi DepolayınAzure Tablo Depolama’yı kullanarak yarı yapılandırılmış petabaytlarca veriyi depolayın ve maliyetleri düşük tutun. Şirket içi veya bulut tabanlı çoğu veri deposunun aksine Tablo Depolama, veri kümenizi el ile parçalara ayırmak zorunda kalmadan ölçeği artırmanıza olanak tanır. Kullanılabilirlik konusunda da endişelenmenize gerek yok: Coğrafi olarak yedekli depolama aracılığıyla, bir bölgede üç kez çoğaltılan depolanan veriler yüzlerce kilometre uzaktaki başka bir bölgede üç kez daha çoğaltılır.Esnek Veri Şemasını DesteklerTablo depolama, esnek veri kümeleri (web uygulaması kullanıcı verileri, adres defterleri, cihaz bilgileri ve diğer meta veriler) için idealdir ve veri modelini belirli şemalara bağımlı kılmadan bulut uygulamaları oluşturmanıza olanak tanır. Aynı tablo içindeki farklı satırlar farklı yapılara sahip olacağından (örneğin, bir satırda sipariş bilgileri, başka bir satırda müşteri bilgileri), uygulamanızı ve tablo şemanızı çevrimdışı duruma geçirmek zorunda kalmadan geliştirebilirsiniz.Kurumlar için GeliştirildiTablo depolama, güçlü bir tutarlılık modelini kapsar. Tablo depolama hizmetine veri girildiğinde veya buradaki veriler güncelleştirildiğinde, daha sonra bu verilere sağlanan tüm erişimlerde en yeni güncelleştirme görülür. Bu, veri depolarını aynı ..
$0,00 $0,00
Azure Veri GezginiHızlı ve yüksek oranda ölçeklenebilir veri analizi hizmetiGenel BakışAzure Veri Gezgini uygulamalar, web siteleri, IoT cihazları ve daha fazlasından akışı yapılan büyük miktarda veri üzerinde gerçek zamanlı analiz yapmaya yönelik hızlı ve tam olarak yönetilen bir veri analizi hizmetidir. Ürünleri geliştirmek, müşteri deneyimlerini iyileştirmek, cihazları izlemek ve işlemlere hız kazandırmak için hızlı bir şekilde sorular sorun ve yinelemeli olarak verileri keşfedin. Verilerinizdeki desenleri, anomalileri ve eğilimleri hızla belirleyin. Yeni soruları keşfedin ve dakikalar içinde yanıt alın. İyileştirilmiş maliyet altyapısı sayesinde, ihtiyaç duyduğunuz sayıda sorguyu çalıştırın. Veri Araştırması için TasarlandıAkış verilerinde gizli içgörüleri ortaya çıkarın. Kolay anlaşılır sorgu dili, hızla değişen verilerde hızla yanıt bulunmasını kolaylaştırır. Verimlilik için Tam Olarak YönetilirVeri maliyetinizle yeni olanakları verimli bir şekilde keşfedin. Kullanımı kolay ve tam olarak yönetilen veri analizi hizmetiyle altyapıya değil, içgörülere odaklanın. Veri Akışı için İyileştirildiHızlı bir akışa sahip olan ve hızla değişen verilere hızlıca yanıt verin. Azure Veri Gezgini her türlü veri akışında analizi basitleştirir. Hizmet ÖzellikleriDüşük Gecikme Süreli Veri AlımıTerabaytlarca veriyi dakikalar içinde esnek bir şekilde ölçeklendirin. Bu veri yönetimi hizmeti, düğüm başına saniyede 200 MB’a kadar veriyi destekleyen doğrusal ölçeklendirme ile düşük gecikme süresine sahip hızlı veri alımı sunar. Azure Veri Gezgini, kendi kullanım örnekleriniz için cihazlardan, uygulamalardan ve hizmetlerden her geçen gün daha fazla sayıda veri alım yöntemini destekler.Yüksek Düzeyde Eşzamanlılıkla Hızlı Salt Okunur SorguVerileri veya meta verileri değiştirmeden, ..
$0,00 $0,00
Azure Veri PaylaşımıBüyük verileri paylaşmaya yönelik kolay ve güvenli bir hizmetVerileri istediğiniz gibi kolayca paylaşınDiğer kuruluşlarla birden çok kaynaktan dilediğiniz biçimde ve boyutta veri paylaşın. Neleri paylaşacağınızı, verilerinizi kimin alacağını ve kullanım şartlarını kolayca denetleyin. Veri Paylaşımı, kullanıcı dostu bir arabirim ile veri paylaşımı ilişkileriniz için tam görünürlük elde etmenize olanak tanır. Yalnızca birkaç tıklamayla veri paylaşın veya REST API’sini kullanarak kendi uygulamanızı oluşturun.Altyapı kurulumu veya yönetimi gerektirmeyen sunucusuz, kodsuz veri paylaşımı hizmetiTüm veri paylaşımı ilişkilerinizi yönetmek için sezgisel arabirimÜretkenlik ve öngörülebilirlik için otomatikleştirilmiş veri paylaşımı işlemleriTemel alınan Azure güvenlik önlemlerini kullanan güvenli veri paylaşımı hizmetiVerileri İstediğiniz Şekilde Kolayca PaylaşınBirden fazla Azure veri deposundaki yapılandırılmış ve yapılandırılmamış verileri yalnızca birkaç tıklamayla diğer kuruluşlarla paylaşın. Ayarlayıp yönetmeniz gereken altyapı bulunmaz, SAS anahtarı gerekmez ve paylaşım tamamen kodsuz gerçekleşir. Veri erişimini siz denetlersiniz ve kullanım koşullarını kurumsal ilkelerinizle uyumlu olacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Veri sağlayıcısından veri kopyalamak için anlık görüntü tabanlı paylaşımı kullanın ya da sağlayıcının hesabındaki verilere başvurmak için yerinde paylaşımı kullanın.Daha Güvenli Paylaşım için Veri Paylaşımlarınızı YönetinSezgisel ve kullanıcı dostu arabirimi kullanarak veri paylaşımı ilişkilerinizi kolayca ve verimli bir şekilde izleyip yönetin. Verileri kimlerle paylaştığınızı ve verilerin ne zaman kabul edildiğini görün. Gelecekteki güncelleştirmelerin akışını istediğiniz zaman durdurun.Gelişmiş İçgörüler için Analitik Veri Kümelerini Gen..
$0,00 $0,00
Azure VPN GatewayAltyapınızı buluta bağlama   Endüstri Standardı Siteden Siteye IPsec VPN’ler   Kullanılabilirlik düzeyi yüksek ve yönetimi kolay   Her yerden Siteden Siteye VPN erişimi   Her yerden güvenli bağlantılar   VPN ağ geçitleri için %99,9 çalışma süresi SLA'sı Veri merkezinizi Azure’a bağlayınAzure VPN Gateway, Siteden Siteye VPN’ler aracılığıyla şirket içi ağlarınızı Azure’a bağlar. Bu işlem, uzak bir şube kurma ve uzak şubeye bağlanmaya benzer. Bu bağlantı güvenlidir ve endüstri standardı İnternet Protokolü Güvenliği (IPsec) ve İnternet Anahtar Değişimi (IKE) protokollerini kullanılır.Azure sanal ağlarınıza istediğiniz yerden bağlanınNoktadan Siteye VPN, Azure sanal ağları üzerindeki sanal makinelerinize yoldayken, en sevdiğiniz kafede çalışırken, dağıtımlarınızı yönetirken veya müşterileriniz için tanıtım hazırlarken, nerede olursanız olun bağlanmanızı sağlar.Neden VPN Gateway' e  Güvenmeliyim?  Microsoft, siber güvenlik araştırma ve geliştirme çalışmalarına her yıl 1 milyar ABD Dolarını aşan yatırımlar yapıyor.  Yalnızca veri güvenliğiniz ve gizliliğiniz için çalışan 3.500 güvenlik uzmanımız bulunuyor.  Diğer tüm bulut sağlayıcılarına kıyasla Azure daha fazla uyumluluk sertifikasına sahiptir.                                                                                    ..
$0,00 $0,00
Windows Sanal MasaüstüGüvenli uzaktan çalışmayı etkinleştirmek için sanal masaüstlerini ve uygulamaları hızla dağıtmaAzure’da sanal Windows masaüstlerini dağıtma ve ölçeklendirmeWindows Sanal Masaüstü, bulutta çalışan kapsamlı bir masaüstü ve uygulama sanallaştırma hizmetidir. Basitleştirilmiş yönetim, çoklu Windows 10 oturumu, Office 365 ProPlus’a yönelik iyileştirmeler ve Windows Server Uzak Masaüstü Hizmetleri (RDS) ortamlarına yönelik destek sağlayan tek sanal masaüstü altyapısıdır (VDI). Yerleşik güvenlik ve uyumluluk olanaklarından faydalanırken Azure üzerindeki Windows masaüstlerinizi ve uygulamalarınızı dakikalar içinde dağıtıp ölçeklendirebilirsiniz.Çoklu Windows 10 oturumuna olanak tanıyan tek sanal masaüstü deneyimini sununKullanıcılarınıza bulutta sanallaştırılmış, yüksek oranda ölçeklenebilen, her zaman güncel olan ve her cihazda kullanılabilen tek çok oturumlu Windows 10 masaüstünü sunun.                   Office 365 ProPlus için iyileştirmeleri etkinleştirmeKullanıcılarınıza en verimli sanal deneyimi sağlamak için, çoklu oturum özellikli sanal masaüstü senaryolarıyla en iyi Office 365 ProPlus deneyimini sunun.        Windows Server uzak masaüstlerini ve uygulamalarını Azure’a geçirmeAzure’daki basitleştirilmiş yönetim ve dağıtım deneyiminden faydalanarak Uzak Masaüstü Hizmetleri (RDS) ortamınızı geçirin.                                                                                                              ..
$0,00 $0,00
Gösterilen: 1 ile 32 arası, toplam: 32 (1 Sayfa)