Kategoriler
Sepetiniz

Azure Güvenlik

Yerleşik hizmetlerle bulut iş yüklerinizin güvenliğini güçlendirin

Hızla dönüşüme uğrayan tehditleri çabuk tepki verebilmeniz için erkenden belirlemeye yardımcı olan benzersiz güvenlik zekası içeren Azure’da yerleşik güvenlik hizmetleriyle verileri, uygulamaları ve altyapıyı koruyun. Kimlik, veriler, ana bilgisayarlar ve ağlarda katmanlı bir ayrıntılı savunma stratejisi uygulayın. Hibrit bulut ortamlarında güvenlik yönetimini birleştirin ve gelişmiş tehdit korumasını etkinleştirin.

İhtiyacınız olan güvenlik ürününü bulun

ŞUNU YAPMAK İSTİYORSANIZ...
BUNU KULLANIN
Bulut ve şirket içindeki iş yüklerinde güvenlik yönetimini birleştirin ve gelişmiş tehdit korumasını etkinleştirin
Güvenlik Merkezi
Bulut uygulamaları ve hizmetleri tarafından kullanılan şifreleme anahtarlarını ve diğer gizli anahtarları koruyun
Key Vault
Azure kaynaklarınızı hizmet reddi tehditlerine karşı koruyun
Azure DDoS Koruması
Şirketinizin dışındaki kişilerle paylaştığınız e-posta, belge ve hassas verileri denetleyin ve bunların güvenliğini sağlayın
Azure Information Protection
Yerleşik bir web uygulaması güvenlik duvarıyla uygulamalarınızı genel web güvenlik açıklarına karşı koruyun
Application Gateway

Azure Active DirectoryKimlikleri yönetmeyi ve güvenli hale getirmeyi sağlayan evrensel platformunuzEvrensel kimlik platformuyla işinizi korumaAzure Active Directory (Azure AD) kurumsal kimlik hizmeti, kullanıcılarınızı siber saldırıların yüzde 99,9’undan korumanıza yardımcı olmak için çoklu oturum açma ve çok faktörlü kimlik doğrulaması özellikleri sunar.Çoklu oturum açma, uygulamalarınıza her yerden erişimi basitleştirirKoşullu Erişim ve çok faktörlü kimlik doğrulaması, erişimi korumaya ve yönetmeye yardımcı olurTek bir kimlik platformu, iç ve dış kullanıcılarla daha güvenli şekilde etkileşime geçmenize olanak tanırGeliştirici araçları, kimliği uygulama ve hizmetlerinizle tümleştirmeyi kolaylaştırırİş gücünüzü bağlamaŞirket içinde veya uzakta olmaları fark etmeksizin, her yerde üretken kalmalarını sağlamak için kişilere tüm uygulamalarına sorunsuz erişim olanağı sağlayın. Kullanıcı yaşam döngüsü ve hazırlama ile iş akışlarını otomatikleştirin. Self servis yönetim ile zamandan ve kaynaklardan tasarruf edin.Binlerce SaaS uygulaması arasından seçim yapmaÇoklu oturum açmayı basitleştirin. Azure AD, önceden tümleştirilmiş 2.800’den fazla hizmet olarak yazılım (SaaS) uygulamasını destekler.Erişimi koruma ve yönetmeGüçlü kimlik doğrulaması ve koşullu erişim ilkeleriyle kullanıcıların kimlik bilgilerini koruyun. Doğru kişilere doğru kaynaklar için erişim hakkı sağlayarak kimliklerinizi verimli şekilde yönetin.Müşteri ve iş ortaklarınızla etkileşime geçmeTek bir kimlik çözümü ile kurumsal sınırlarınızın ötesindeki müşterilerin ve iş ortaklarının güvenliğini sağlayıp yönetin. Kullanıcı yolculuklarını özelleştirin ve sosyal kimlik ile kimlik doğrulamayı basitleştirip daha fazlasını yapın.Kimliği uygulamalarınızla tümleştirmeÇoklu oturum açma ve kullanıcı hazırlamayı destekleyerek..
$0,00 $0,00
Azure Active Directory Domain ServicesHizmet olarak etki alanı denetleyiciniz   Uygulamaları Azure’a lift-and-shift ile taşımak her zamankinden daha kolay   LDAP, Azure Active Directory etki alanı katılımı, NTLM ve Kerberos kimlik doğrulaması özelliklerini kullanın   Kullanılabilirlik düzeyi yüksek olan bir yönetilen hizmetten yararlanın   Dakikalar içinde kullanmaya başlayın ve kullandıkça ödeyin   Kimlik konusunda endişelenmeden geliştirin ve test edin   Grup İlkesi kullanarak Azure sanal makinelerini etkin şekilde yönetinAzure’da yönetilen etki alanı hizmetlerini kullanınAzure Active Directory Domain Services’ı kullanarak etki alanı denetleyicileri dağıtmak zorunda kalmadan bir etki alanına Azure sanal makineleri ekleyin. Kurumsal Azure Active Directory kimlik bilgilerini kullanarak bu sanal makinelerde oturum açın ve kaynaklara sorunsuz şekilde erişin. Etki alanına katılmış sanal makineleri daha güvenli şekilde yönetmek için Grup İlkesi’ni kullanabilirsiniz. Grup İlkesi, güvenlik temellerini Azure sanal makinelerinizin tümünde uygulamaya ve zorunlu kılmaya yönelik alışıldık bir yoldur.Kimlik konusunda endişelenmeden şirket içi uygulamaları Azure’a taşıyınKurumlarda yaygın olarak kullanılan etki alanına katılım, LDAP, NT LAN Manager (NTLM) ve Kerberos kimlik doğrulaması gibi Azure Active Directory Domain Services özelliklerinin sağladığı avantajlardan yararlanın. Şirket içinde çalışan ve dizin kullanan eski uygulamalarınızı, kimlik gereksinimleri konusunda endişelenmenize gerek kalmadan Azure’a geçirin. Azure üzerindeki Linux ve Windows Server sanal makinelerinde iş kolu uygulamalarını kolayca dağıtın. Etki alanı denetleyicilerini Azure sanal makineleri olarak dağıtmanıza veya kimlik altyapınızla yeniden VPN..
$0,00 $0,00
Azure Application GatewayAzure’da güvenli, ölçeklenebilir ve yüksek oranda kullanılabilir web ön uçları oluşturun   Hizmet olarak platform tarafından yönetilen, ölçeklenebilir ve yüksek oranda kullanılabilir uygulama teslim denetleyicisi   Çok örnekli dağıtımlar için %99,95 çalışma süresi hizmet düzeyi sözleşmesi   Özelleştirilebilir katman 7 yük dengeleme çözümü   Tümleşik web uygulaması güvenlik duvarı   Merkezi SSL yük boşaltması ve SSL ilkesi   Tanımlama bilgisi tabanlı oturum benzeşimi için destek   Genel, özel ve hibrit web siteleri için destek   Azure API'leri aracılığıyla yönetimWeb uygulaması güvenlik duvarıUygulamalarınızı, SQL ekleme ve siteler arası betik kullanımı gibi yaygın web güvenlik açıklarına karşı koruyun. Gereksinimlerinize uyan ve hatalı pozitif sonuçları ortadan kaldıran özel kurallar ve kural gruplarıyla web uygulamalarınızı izleyin.                                                                                                                                                                                                                                                  &nb..
$0,00 $0,00
Azure Ayrılmış HSMBuluttaki donanım güvenliği modülünüz (HSM)   HSM’leriniz üzerindeki tam yönetim ve şifreleme denetimini sürdürün   FIPS 140-2 Düzey 3 ve eIDAS Common Criteria EAL4+ doğrulaması   HSM uygulamalarını en az değişiklik ve iyileştirilmiş gecikme süresi ile Azure’a geçirinAzure’da kullandığınız HSM’leri yönetinAzure Ayrılmış HSM ile kuruluşunuzda HSM’lere erişebilecek kişilerin yanı sıra bu kişilerin rollerinin kapsamını ve atamasını siz yönetirsiniz. HSM’leriniz üzerinde tam yönetim ve şifreleme denetimine sahip olursunuz. Microsoft bunlar üzerinde depolanan anahtarlara erişemez veya bu anahtarları göremez.                                                                                                                                                                                                                                                                             Denetimler ve sertifikasyonlar ile güvenliği ve uyumluluğu artırınHer HSM cihazı, FIPS 140-2 Düzey 3 ve eIDAS Common Criteria EAL4+ doğrulaması yapılmış olarak geldiğinden dışarıdan müdahaleye karşı..
$0,00 $0,00
Azure DDoS KorumasıAzure kaynaklarınızı Dağıtılmış Hizmet Engelleme (DDoS) saldırılarına karşı koruyun   Her zaman açık izleme ve ağ saldırısı riskini otomatik olarak azaltma   Azure Application Gateway Web Uygulaması Güvenlik Duvarı ile uygulama katmanı koruması   DDoS saldırılarının beklenmedik maliyetlerine karşı koruma   Azure’daki platform içgörülerine göre ayarlama   Analiz ve öngörüler için Azure İzleyici tümleştirmesiAzure’ın ölçeği ve esnekliği ile DDoS saldırı korumasıMicrosoft genel ağı tarafından desteklenen DDos Koruması, her bir Azure bölgesi için muazzam DDos risk azaltma kapasitesi sağlar. Hizmetinizin kullanılabilirliğini etkilemeden önce Azure ağ kenarındaki trafiği temizleyin.                                                                                                                                                                                                                                                                             Anahtar teslimi savunmasıAzure DDoS Korumasını basit yapılandırma ile etkinleştirdiğinizde sanal ağdak..
$0,00 $0,00
Azure Güvenlik MerkeziBenzersiz hibrit güvenlik yönetimi ve tehdit koruması elde edinİhtiyacınız olan korumayı etkinleştirinMicrosoft, Azure’ın güvenliğini sağlamak için çeşitli fiziksel, altyapısal ve operasyonel denetimden faydalanır. Ancak iş yüklerinizin korunmasına yardımcı olmak için sizin uygulamanız gereken ek eylemler vardır. Güvenlik duruşunuzu hızla güçlendirmek ve tehditlerden korunmak için Güvenlik Merkezi’ni etkinleştirin.Bulut iş yükleriniz için güvenlik duruşu yönetimiGüvenlik Puanı ile güvenlik duruşunuzu hızla değerlendirin. Sayısal değerlerle öneriler sunan bu özellik, yanıtlarınızın önceliğini belirlemenizi sağlar.  en iyi yöntemleri izlediğinizden emin olun ve Azure hizmet olarak altyapı (IaaS) ve hizmet olarak platform (PaaS) kaynaklarında sıkça karşılaşılan, aşağıdakiler gibi yanlış yapılandırmaları düzeltin:   Sanal makinelere (VM) sistem güncelleştirmelerinin dağıtılamaması.   Genele açık uç noktalar aracılığıyla İnternet’e gereksiz maruz kalma.   Aktarım veya depolama sırasında şifrelenmeyen veriler.                                                                                                                                                                                                              &nb..
$0,00 $0,00
Azure Information ProtectionHassas verilerinizi her zaman ve her yerde daha iyi koruyunŞirketinizin dışındaki kişilerle paylaştığınız e-posta, belge ve hassas verileri denetleyin ve bunların güvenliğini sağlayın. Kolay sınıflandırmadan tümleşik etiket ve izinlere kadar çeşitli Azure Information Protection özellikleriyle, nerede depolandığından veya kimle paylaşıldığından bağımsız olarak verilerinizin her zaman daha iyi korunmasını sağlayın.Verilerinizi hassaslık düzeyine göre sınıflandırınVerileri hassaslık düzeyine göre sınıflandırma, etiketleme ve korumaya yönelik ilkeler yapılandırın. Azure Information Protection ile sınıflandırma tam otomatik olarak, kullanıcı odaklı veya öneriler temel alınarak gerçekleşir.Verilerinizi her zaman koruyunVerilerinizi izleyerek nerede depolandıklarından veya kimle paylaşıldıklarından bağımsız olarak koruma altında tutan kalıcı koruma için sınıflandırma ve koruma bilgileri ekleyin.Görünürlük ve denetim ekleyinPaylaşılan veriler üzerinde gerçekleştirilen etkinlikleri izleyin ve gerekirse erişim iznini iptal edin. BT takımınız güçlü günlük kaydı ve raporlama özelliklerinden yararlanarak verileri izler, analiz eder ve değerlendirir.Başkalarıyla daha güvenli bir biçimde işbirliği yapınHem iş arkadaşlarınızla hem de müşterileriniz ve iş ortaklarınızla güvenli bir şekilde veri paylaşın. Verilere kimlerin erişebileceğini ve verilerinizle neler yapılabileceğini (örn. dosyaları görüntüleme ve düzenleme verip yazdırmayı veya iletmeyi engelleme) belirleyin.Kullanım kolaylığıVeri sınıflandırma ve koruma denetimleri, tek tıklamayla üzerinde çalıştığınız verilerin güvenliğini sağlayabilmeniz için Microsoft Office ve yaygın olarak kullanılan uygulamalarla tümleştirilir. Önerilen sınıflandırma gibi ürün içi bildirimler, kullanıcıların doğru kararları ..
$0,00 $0,00
Azure Key VaultBulut uygulamaları ve hizmetleri tarafından kullanılan şifreleme anahtarlarını ve diğer gizli anahtarları koruyun  Anahtarlar ve parolalar üzerindeki güvenliği ve denetimi artırın Şifreleme anahtarlarını dakikalar içinde oluşturun ve içeri aktarın Uygulamalar anahtarlara doğrudan erişemez FIPS 140-2 Seviye 2 onaylı HSM’leri kullanın Bulut ölçekleme ve genel yedeklilik ile gecikme süresini azaltın SSL/TLS sertifikalarıyla ilgili görevleri basitleştirin ve otomatikleştirinVeri korumayı ve uyumluluğu geliştirinGüvenli anahtar yönetimi buluttaki verileri korumak için gereklidir. Anahtarları veya donanım güvenlik modüllerinde (HSM) depolanan anahtarların kullanıldığı parola gibi küçük gizli dizileri şifrelemek için Azure Key Vault’tan yararlanın. Daha fazla güvenceye sahip olmak üzere HSM’lerde anahtar içeri aktarma veya oluşturma işlemleri yaparsanız Microsoft, anahtarlarınızı FIPS 140-2 2. Düzey onaylı HSM’lerde (donanım ve üretici yazılımı) işler. Microsoft, Key Vault’ta kullandığınız anahtarları görmez veya ayıklamaz. Daha fazla analiz ve tehdit algılama için Azure günlük kaydından yararlanarak anahtar kullanımınızı izleyip denetleyin ve günlükleri Azure HDInsight’a ya da güvenlik bilgileri ve olay yönetimi (SIEM) çözümünüze yönlendirin.                                                                                                                                            &nbs..
$0,00 $0,00
Azure SentinelYanı başınızdaki güvenlik. Tüm işletmeniz için akıllı güvenlik analizi.Bulut ve AI ile yeni nesil güvenlik operasyonları oluşturunModern dünya için yeniden tasarlanan SIEM ile tehditleri zarar vermeden önce görün ve durdurun. Azure Sentinel size işletmenizin kuş bakışı görünümünü sunar. Bulutu ve onlarca yıllık Microsoft güvenlik deneyiminden elde edilen geniş ölçekli makine zekasını işlerinizle tümleştirin. Yapay zeka (AI) ile tehdit algılama ve müdahale işlemlerinizi daha akıllı ve hızlı hale getirin. Güvenlik altyapısı için kurulum ve bakım ihtiyacını ortadan kaldırın. BT maliyetlerini azaltırken güvenlik gereksinimlerinizi karşılamak için esnek bir şekilde ölçeklendirme yapın.Hem şirket içinde hem de birden fazla bulutta tüm kullanıcılara, cihazlara, uygulamalara ve altyapılara yönelik olarak verileri bulut ölçeğinde toplayınMicrosoft tarafından sunulan analiz özelliği ve benzersiz tehdit bilgileriyle daha önce tespit edilmeyen tehditleri algılayın ve hatalı pozitif sayısını en aza indirinMicrosoft’un onlarca yıllık siber güvenlik deneyiminden yararlanarak AI ile tehditleri araştırın ve şüpheli etkinlikleri büyük ölçekte tespit edinSık gerçekleştirilen görevler için yerleşik düzenleme ve otomasyon işlevleri sayesinde olaylara hızla müdahale edinSınırsız bulut hızı ve ölçeğiLider bir bulut sağlayıcısı tarafından sunulan, bulutta yerel ilk SIEM çözümü ile altyapı kurulumuna ve bakımına değil, güvenliğe yatırım yapın. Depolama alanı sınırının veya sorgu sınırının işletmenizi korumanızı engellemesine bir daha asla izin vermeyin. Azure Sentinel’ı hemen kullanmaya başlayın, kurumunuzun gereksinimlerini karşılayacak şekilde otomatik ölçeklendirme yapın ve yalnızca ihtiyaç duyduğunuz kaynaklar için ödeme yapın.Bulutta yerel SIEM: Azure Sentinel’e Hızlı Başlang..
$0,00 $0,00
Azure VPN GatewayAltyapınızı buluta bağlama   Endüstri Standardı Siteden Siteye IPsec VPN’ler   Kullanılabilirlik düzeyi yüksek ve yönetimi kolay   Her yerden Siteden Siteye VPN erişimi   Her yerden güvenli bağlantılar   VPN ağ geçitleri için %99,9 çalışma süresi SLA'sı Veri merkezinizi Azure’a bağlayınAzure VPN Gateway, Siteden Siteye VPN’ler aracılığıyla şirket içi ağlarınızı Azure’a bağlar. Bu işlem, uzak bir şube kurma ve uzak şubeye bağlanmaya benzer. Bu bağlantı güvenlidir ve endüstri standardı İnternet Protokolü Güvenliği (IPsec) ve İnternet Anahtar Değişimi (IKE) protokollerini kullanılır.Azure sanal ağlarınıza istediğiniz yerden bağlanınNoktadan Siteye VPN, Azure sanal ağları üzerindeki sanal makinelerinize yoldayken, en sevdiğiniz kafede çalışırken, dağıtımlarınızı yönetirken veya müşterileriniz için tanıtım hazırlarken, nerede olursanız olun bağlanmanızı sağlar.Neden VPN Gateway' e  Güvenmeliyim?  Microsoft, siber güvenlik araştırma ve geliştirme çalışmalarına her yıl 1 milyar ABD Dolarını aşan yatırımlar yapıyor.  Yalnızca veri güvenliğiniz ve gizliliğiniz için çalışan 3.500 güvenlik uzmanımız bulunuyor.  Diğer tüm bulut sağlayıcılarına kıyasla Azure daha fazla uyumluluk sertifikasına sahiptir.                                                                                    ..
$0,00 $0,00
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)