Kategoriler
Sepetiniz

Blog

09 Feb Microsoft CSP, DAP GDAP Dönüşümüne Başlıyoruz !!!!!!
yonetim 0 288
Değerli İş Ortaklarımız,Microsoft, Zero Trust (Sıfır Güven) güvenlik yaklaşımı ile güvenlik seviyenizin daima en üst düzeyde tutulması için, sürekli ürün ve hizmetlerinde geliştirmeler yapmaktadır. Si..
04 Feb Microsoft New Commerce Experience (NCE) Programını Duyurdu
admin 0 585
Microsoft, bulut müşterilerimizin dahil olduğu geleneksel CSP programında, Ocak ayından itibaren bazı önemli değişiklikleri uygulayacağı, New Commerce Experience (NCE) programını duyurdu.Microsoft NCE..
29 Dec Microsoft Modern Kimlik Doğrulama Yöntemine İşletmeniz Hazır mı?
admin 0 706
            Gelişen siber tehditlere karşı Microsoft ve sektördeki diğer üreticiler önlemler geliştirmektedir. Günümüzde en büyük tehdit kimliklere yöneliktir. Bu nedenle diğer üreticiler gibi Microso..
10 Dec Open Lisans Programı Sona Eriyor.....
admin 0 579
                Microsoft Open Lisans programı, 20 yıldan uzun süredir küçük ve orta ölçekli işletmelerin lisans varlıklarını kolayca yöneterek, uygun maliyetlerle kalıcı lisanslara sahip olabilmeleri..
05 Jul PrintNightmare Sıfır Gün Uzaktan Kod Yürütme Zaafiyeti
admin 0 637
PrintNightmare Sıfır Gün Uzaktan Kod Yürütme Zaafiyeti Microsoft yeni tespit edilen ve henüz resmi yaması ve çözümü yayınlanmamış olan ve PrintNightmare olarak da bilenen Windows’uni Print Spooler hiz..
25 May Microsoft Azure Sanal Makinelere Gelen Yeni Özellikler
admin 1 871
Microsoft Azure Sanal Makineler (VM) için Yeni Eklenen Azure AD ÖzellikleriAzure Sanal Makineler Nedir ve Hangi Konularda İşinize Yarar?Azure Sanal Makineleri , neredeyse tüm VM sunucu iş yükleriyle k..
05 May Sophos Nedir?
admin 0 2609
  SOPHOS NEDİR? Sophos , kamu ve şirket içi bilgisayarları korumak amacı ile geliştirilen oldukça başarılı ve etkili bir güvenlik duvarıdır. ..
22 Apr ARUBA Networks Nedir?
admin 0 2930
ARUBA NETWORKS KESİNTİSİZ GÜVENLİK HİZMETİ SUNAR Aruba Networks ile Kurumsal Ağ ÇözümleriBir Hewlett Packard Enterprise şirketi olan Aruba , dünya çapında her büyüklükteki işletmeler için yeni nesil ..
14 Apr Microsoft 365 Nedir?
admin 0 856
MICROSOFT 365 NEDİR?Microsoft 365 ile Word, Excel, PowerPoint, Outlook gibi bildiğiniz Office uygulamalarından web sitesine, e-posta hizmetinden online toplantılara kadarşirketinizin tüm temel ihtiyaç..
13 Apr Microsoft Teams'e Yeni Eklenen Özellikler!
admin 0 1754
Microsoft Teams'deki yenilikler / Microsoft Ignite 2021 Microsoft Ignite 'ta,Çalışanların bağlantı kurmasına, işbirliği yapmasına ve birlikte daha fazlasını başarmasına yardımcı olmak için Microsoft ..
13 Apr Şimdi Azure Zamanı !
admin 0 1195
                      ATM 'den Kaçırılmayacak Microsoft Azure Kampanyası                       DAHA ÖNCE MICROSOFT AZURE İLE TANIŞMADIYSANIZ ŞİMDİ TAM SIRASI !''Siz Kullanın Biz Ödeyelim..''Kampanya K..
30 Mar Microsoft Teams'e yeni bir planlama ve işbirliği özelliği eklendi! ''Vardiyalar''
admin 0 1769
Microsoft’tan yeni hamle!Microsoft Teams'e harika bir vardiya planlama, yönetim ve işbirliği özelliği eklendi..  '’Vardiyalar'’Vardiyalı çalışan herhangi bir çalışanınız varsa ve bir rota planlama ara..
19 Mar Microsoft 365 Business Premium'daki yenilikler: Antivirüs yönetimi ve Universal Print
admin 0 783
Microsoft 365 Business Premium'daki yenilikler: Antivirüs yönetimi ve Universal Print Microsoft bu ay, işletmenizin üretkenliği, işbirliği ve güvenlik gereksinimleri için çözüm olarak Microsoft 365 İş..
09 Feb Kimlik Yönetimi Nedir?
admin 0 686
 KİMLİK YÖNETİMİ VE AZURE ACTIVE DIRECTORY Azure Active Directory güvenli bir kimlik ve erişim denetimlerini kurmaya yönelik denetimleri ele alır. Bu, uygulamalar, koşullu erişim ve hesap bozukluklar..
08 Feb Microsoft Azure Nedir?
admin 0 857
Microsoft Azure Nedir?Azure Bulut PlatformuAzure, günümüzün sorunlarını çözmek ve geleceği şekillendirmek üzere yeni çözümlerinizi hayata geçirmenize yardımcı olacak şekilde tasarlanmış 200’den fazla ..
26 Jan Microsoft 365 Business Premium
admin 0 947
Microsoft 365 İş Ekstra                                                      Microsoft 365 İş Ekstra; verimlilik, iletişim ve güvenlik çözümlerinin hepsini bir arada sunuyor.  Microso..
22 Jan Logitech Video Konferans Çözümleri
admin 0 737
                                                                                                                                                                                                        ..
21 Jan Microsoft 365'te Universal Print ile TOSHIBA entegrasyonu
admin 0 660
Microsoft 365'te Universal Print ile TOSHIBA entegrasyonu Toshiba'nın vizyonu, bilgi paylaşımıdır.İnsanların ve kuruluşların daha iyi ürünler ve çözümler aracılığıyla bilgileri daha etkili bir şekilde..
14 Jan Microsoft Teams Onayları Hakkında
admin 0 761
Microsoft Teams OnaylarıMicrosoft Teams'deki onaylar, ön saflardaki çalışanlardan kurumsal merkez çalışanlarına kadar herkesin, ekip çalışması için doğrudan merkezinizden onayları kolayca oluşturmasın..
12 Jan Exchange Online Temel Kimlik Doğrulaması
admin 0 772
Exchange Online Basit Kimlik DoğrulamasıExchange Online, 2021 yılının ikinci yarısından itibaren Office 365 (ya da Exchange Online) hizmetlerine erişirken, Basit Kimlik Doğrulaması kullanılamayacak.Ba..
12 Jan HPE Simplivity
admin 0 697
                                                                HPE AKILLI VERİ PLATFORMU SAYESİNDE İŞLETMENİZİ DÖNÜŞTÜRÜNHPE Simplivity sayesinde BT altyapısını ve gelişmiş veri hizmetlerini birleşti..
12 Jan SOPHOS Cyberoam Son Kullanım Tarihi Bilgilendirmesi
admin 0 920
SOPHOS CYBEROAM SON KULLANIM TARİHİ BİLGİLENDİRMESİDeğerli müşterilerimiz, 01.01.2021 tarihi itibarıyla Sophos Cyberoam güvenlik cihazlarının (iNG ve Virtual) ve Cyberoam Central Console ürünlerinin y..
11 Jan Microsoft Şifresiz Kimlik Doğrulama
admin 0 775
Parola devri kapanıyor, siz de parolasız yaklaşıma geçebilirsiniz.Parolaların getirdiği risk olmadan kullanım kolaylığı sağlamak için modern kimlik doğrulama yöntemlerini benimseyin.1) Parolasız yakla..
25 Dec Microsoft Office 365, Microsoft 365'e dönüşüyor
admin 0 713
          MICROSOFT 365 İŞ TEMEL             Office 365 İş Başlangıç (Office 365 Business Essentials) ---  Microsoft 365 İş Temel (Microsoft 365 Business Basic) olarak isim değiştirmiştir.         PC,..
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 24 (1 Sayfa)