Kategoriler
Sepetiniz

Blog

25 May Microsoft Azure Sanal Makinelere Gelen Yeni Özellikler
admin 0 35
Microsoft Azure Sanal Makineler (VM) için Yeni Eklenen Azure AD ÖzellikleriAzure Sanal Makineler Nedir ve Hangi Konularda İşinize Yarar?Azure Sanal Makineleri , neredeyse tüm VM sunucu iş yükleriyle k..
05 May Sophos Nedir?
admin 0 61
  SOPHOS NEDİR? Sophos , kamu ve şirket içi bilgisayarları korumak amacı ile geliştirilen oldukça başarılı ve etkili bir güvenlik duvarıdır. ..
22 Apr ARUBA Networks Nedir?
admin 0 71
ARUBA NETWORKS KESİNTİSİZ GÜVENLİK HİZMETİ SUNAR Aruba Networks ile Kurumsal Ağ ÇözümleriBir Hewlett Packard Enterprise şirketi olan Aruba , dünya çapında her büyüklükteki işletmeler için yeni nesil ..
14 Apr Microsoft 365 Nedir?
admin 0 102
MICROSOFT 365 NEDİR?Microsoft 365 ile Word, Excel, PowerPoint, Outlook gibi bildiğiniz Office uygulamalarından web sitesine, e-posta hizmetinden online toplantılara kadarşirketinizin tüm temel ihtiyaç..
13 Apr Microsoft Teams'e Yeni Eklenen Özellikler!
admin 0 98
Microsoft Teams'deki yenilikler / Microsoft Ignite 2021 Microsoft Ignite 'ta,Çalışanların bağlantı kurmasına, işbirliği yapmasına ve birlikte daha fazlasını başarmasına yardımcı olmak için Microsoft ..
13 Apr Şimdi Azure Zamanı !
admin 0 86
                      ATM 'den Kaçırılmayacak Microsoft Azure Kampanyası                       DAHA ÖNCE MICROSOFT AZURE İLE TANIŞMADIYSANIZ ŞİMDİ TAM SIRASI !''Siz Kullanın Biz Ödeyelim..''Kampanya K..
30 Mar Microsoft Teams'e yeni bir planlama ve işbirliği özelliği eklendi! ''Vardiyalar''
admin 0 230
Microsoft’tan yeni hamle!Microsoft Teams'e harika bir vardiya planlama, yönetim ve işbirliği özelliği eklendi..  '’Vardiyalar'’Vardiyalı çalışan herhangi bir çalışanınız varsa ve bir rota planlama ara..
19 Mar Microsoft 365 Business Premium'daki yenilikler: Antivirüs yönetimi ve Universal Print
admin 0 201
Microsoft 365 Business Premium'daki yenilikler: Antivirüs yönetimi ve Universal Print Microsoft bu ay, işletmenizin üretkenliği, işbirliği ve güvenlik gereksinimleri için çözüm olarak Microsoft 365 İş..
09 Feb Kimlik Yönetimi Nedir?
admin 0 109
 KİMLİK YÖNETİMİ VE AZURE ACTIVE DIRECTORY Azure Active Directory güvenli bir kimlik ve erişim denetimlerini kurmaya yönelik denetimleri ele alır. Bu, uygulamalar, koşullu erişim ve hesap bozukluklar..
08 Feb Microsoft Azure Nedir?
admin 0 128
Microsoft Azure Nedir?Azure Bulut PlatformuAzure, günümüzün sorunlarını çözmek ve geleceği şekillendirmek üzere yeni çözümlerinizi hayata geçirmenize yardımcı olacak şekilde tasarlanmış 200’den fazla ..
26 Jan Microsoft 365 Business Premium
admin 0 195
Microsoft 365 İş Ekstra                                                      Microsoft 365 İş Ekstra; verimlilik, iletişim ve güvenlik çözümlerinin hepsini bir arada sunuyor.  Microso..
22 Jan Logitech Video Konferans Çözümleri
admin 0 149
                                                                                                                                                                                                        ..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 19 (2 Sayfa)