Kategoriler
Sepetiniz

Logitech MEETUP Konferans Sistemi

Logitech MEETUP Konferans Sistemi

120 derecelik görüş alanına ve entegre ses özelliğine sahip Hepsi Bir Arada Konferans Kamerası, küçük konferans salonları ve toplantı odaları için idealdir


KÜÇÜK ODALAR İÇİN MÜKEMMEL

MeetUp, Logitech’in küçük toplantı salonları ve küçük toplantı odaları için tasarlanan birincil ConferenceCam ürünüdür. Dizüstü bilgisayarların çevresine toplanmaya son verin. Süper geniş 120 derece görüş alanı ve kaydırma/eğme merceğiyle MeetUp sayesinde masadaki tüm sandalyeler net şekilde görülebilir. Küçük odalarda akustik için iyileştirilmiş entegre ses özelliği, herkesin duyulmasını ve görülmesini sağlar.


DAR ALANLAR İÇİN GENİŞ GÖRÜŞ ALANI

Logitech® MeetUp küçük konferans odalarına olağanüstü video kalitesini getirir. 120 derecelik görüş alanı, insanların kameranın her iki yanında oturduğu küçük odaları kolayca kapsar. 4K ultra yüksek çözünürlüklü algılayıcı ve Logitech mercek, ekstra keskin netlik sunarken kaydırma, eğme ve yakınlaştırma denetimleri sunuculara vegörsel sunum araçlarına odaklanmanıza olanak tanır.


KULAKLARINIZA İNANIN

MeetUp'ın tümleştirilmiş sesi, küçük odalarda akustik için iyileştirilmiştir ve sıra dışı bir ses deneyimi sunar. Üç hüzmeleme mikrofonu ve özel ayarlı hoparlör ile, toplantılarınızda üstün görüntü ve ses kalitesinin keyfini sürün. Ses mesafesini 4,2 metreye artırmak için MeetUp için Ekstra Mikrofon ekleyin.


TAK VE ÇALIŞTIR KOLAYLIĞI

Küçük odaya girin ve hemen görüntülü toplantıya başlayın. MeetUp'ı USB bağlantı noktasına takın ve hemen kullanmaya başlayın. Kullandıklarınız da dahil, tüm video konferans yazılımı uygulamalarını ve bulut hizmetlerini kullanın.


İNSANLARIN TOPLANMA ŞEKLİNE UYGUN TASARLANMIŞTIR

Küçük konferans odaları gittikçe popülerleşirken MeetUp da buna uyuyor. Dar yerlerde süper çözünürlük, renk dengesi, ayrıntı ve ses sunuyor. Dahili duvar bağlantısı ve kablo dağınıklığını azaltan kompakt tasarımıyla MeetUp, küçük oda deneyimini en iyi duruma getiriyor.


EKSTRALAR DAHA DA KOLAYLIK SAĞLAR

Ücretsiz mobil uygulamamız (Google Play ve iTunes’dan indirilebilir) akıllı telefon ya da tablet bilgisayarınızı MeetUp için uzaktan kumandaya dönüştürür. Farklı oda boyutları ve yapılandırmaları için Logitech Ekstra Mikrofon ve TV Bağlantısı gibi aksesuarlar ekleyin. Her şeyin çalışır durumda kalması için gerekirse yedek parça sipariş edin.