Kategoriler
Sepetiniz

Adobe XD

Kullanıcı deneyimleri tasarlayın, prototiplerini oluşturun ve paylaşın.Zaten vaktinden önce tasarım.


Adobe XD, sizin gibi tasarımcılara, bizim gibi tasarımcılara göre yapılır. Bu, web sitelerinden ve mobil uygulamalardan ses etkileşimlerine ve diğer kullanıcı deneyimlerini tasarlamanın, prototiplemenin ve paylaşmanın en hızlı yoludur.


Deneyim tasarımının geleceği.

Adobe XD, tasarımcıların sizi tasarımlarınıza sokan ve yolunuzdan çekilen hızlı, sezgisel araçlarla deneyim oluşturma yöntemini yeniden tasarlar. Sesli prototipleri güçlendirin. Farklı ekranlar için öğeleri otomatik olarak yeniden boyutlandır. Zaman çizelgeleri olmadan çalışma yüzeyleri arasında şaşırtıcı animasyonlar oluşturun. UX'te bir sonraki için ihtiyacınız olan her şey - ve sadece XD'de.


Tasarım, prototip, paylaş - hepsi XD'de.

Bir tıklamayla Tasarım'dan Prototip moduna geçin, ardından tel çerçevelerinizi etkileşimli prototiplere dönüştürmek için çalışma yüzeyleri arasında kabloları sürükleyin . Anında değişiklikler yapın ve bunları telefonunuzda görün. Otomatik kaydedilmiş bulut belgelerini ekibinizle güvenli bir şekilde her yerden paylaşın; hatta çevrimdışı düzenleyebilirsiniz.Yaratıcılık ve topluluk tarafından desteklenmektedir.

Siz ve geliştirici topluluğumuz gibi kullanıcılar sayesinde, XD platformu her zaman daha da büyüyor. Eklentilerle deneyimlerinizi daha da ileri götürün. Her gün kullandığınız uygulamalarla Slack, JIRA, Microsoft Teams ve daha fazlasıyla bütünleşin. En iyi kısım? Tüm eklentilerinize XD içinden doğrudan erişebilirsiniz.