Kategoriler
Sepetiniz

InDesign


İster çalışma masanızda, ister hareket halindeyken şık mizanpajlar tasarlayın.Mizanpaj tasarımınızda bir sonraki sayfa.

Sektörde önde gelen sayfa tasarım yazılımı ve mizanpaj uygulaması, basılı ve dijital medya için mükemmel belgeler oluşturmanızı, ön kontrollerini yapmanızı ve yayınlamanızı sağlar. InDesign; posterler, kitaplar, dijital dergiler, e-Kitaplar, etkileşimli PDF'ler ve daha pek çok içerik oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi sunuyor.

Dikkat çeken mizanpajlar. Sadece InDesign ile.

İster basılı ister dijital medyada çalışıyor olun, InDesign sayfanızı öne çıkaracak mizanpajlar oluşturmanıza yardımcı olur.


Baskı alanında yankı uyandırın.

Yazı malzemelerinden el ilanlarına, posterlerden broşürlere, yıllık raporlardan dergi ve kitaplara kadar her şeyi tasarlayın. Profesyonel mizanpaj ve dizgi araçlarıyla şık tipografi, zengin grafikler, görüntüler ve tablolar içeren çok sütunlu sayfalar oluşturabilirsiniz. Hatta sadece birkaç tıkla belgelerinizi baskıya hazır hale bile getirebilirsiniz.


Dijital yayınlar. Göz kamaştıran etkileşimler.

Sesler, videolar, slayt gösterileri ve animasyonlarla insanı kendine çeken dijital dergiler, e-Kitaplar ve çevrimiçi etkileşimli belgeler oluşturun. InDesign, tasarım öğelerinizi kolaylıkla yönetmenizi ve EPUB ve PDF'den HTML'ye kadar her türlü formatta hızla sürükleyici deneyimler sunmanızı sağlıyor.


Ekibinizi bir arada tutun.

Ortak çalışmalar için tasarlanan araçlarla daha hızlı ve daha akılcı tasarımlar yapın. InDesign'ın Adobe InCopy ile sorunsuz şekilde entegre edilebilmesi sayesinde, yazarlar ve editörlerle mizanpajlar üzerinde aynı anda çalışabilirsiniz. Tüm geri bildirimlerinizi görmek için yorumları ve düzenlemeleri PDF'den içe aktarın. Creative Cloud Libraries aracılığıyla ekip üyeleriyle metin, renk, grafik ve çok daha fazlasını paylaşın.