Kategoriler
Sepetiniz

Azure Disk Depolama

Azure Disk Depolama

Azure Sanal Makineleri için kalıcı ve yüksek performanslı diskler

İş yükünüze uygun disk depolama alanını seçin

Test senaryolarından görev açısından kritik olan iş yüklerine kadar tüm verileriniz için ihtiyacınız olan dayanıklılık, ölçeklenebilirlik, kullanılabilirlik ve güvenlik özelliklerine sahip olun. Milisaniyenin altında gecikme süresine ve olağanüstü ölçeklenebilir performansa ihtiyaç duyduğunuzda Azure Ultra Disk Depolama, üretim iş yükleri için Azure Premium SSD, düşük maliyetli ve tutarlı performans içinse Azure Standart SSD kullanın.Yalnızca disk türünü ve ihtiyaç duyulan boyutu seçerek otomatik olarak disk oluşturma ve yönetme


Tek bir abonelikte, aynı anda binlerce yönetilen diski yalnızca birkaç dakika içinde oluşturun


Microsoft ve Müşteri Yönetilen Anahtarı seçenekleriyle bekleyen veri şifrelemesi


%99,999 kullanılabilirlik ve kurumsal düzeyde tutarlı dayanıklılıkHer iş yüküne uygun disk depolama alanı

Her türlü sanal makine (VM) iş yükü için depolama seçeneği elde edin. Veritabanı oluşturmak, görev açısından kritik uygulamaları ölçeklendirip çalıştırmak ve geliştirme test senaryolarıyla çalışmak için sınıfının en iyisi aktarım hızı ve tutarlı düşük gecikme süresi özelliklerinden faydalanın.


Buluttaki en yüksek performanslı disk

Premium SSD ile G/Ç açısından yoğun iş yüklerinin çalıştığı ve milisaniyenin altında gecikme süresine ihtiyaç duyan VM'ler için yüksek performans ve düşük gecikme süresi sunan disklere sahip olun. Ultra Disk Depolama ile disk performansını dinamik olarak değiştirin ve Azure hizmet olarak altyapı (IaaS) VM'lerinde yüksek IOPS değerleri elde edin.Riskleri azaltın ve tasarruf edin

Microsoft uygulamalarını veya üçüncü taraf uygulamaları sertifikalı dağıtım çözümleriyle kolayca Azure'a geçirmenize yardımcı olan bir dizi uygun maliyetli disk teklifi arasından seçim yaparak geçiş sırasında veri kaybı riskini azaltın.


İş ortağı topluluğundan yardım alın

Veritabanı geçişinden yedeklemeye ve olağanüstü durum kurtarmaya kadar birçok farklı çözüm sunan zengin iş ortağı ekosistemine dahil olun.

Gelişmiş Koruma ve Uyumluluk

  Microsoft, siber güvenlik araştırma ve geliştirme çalışmalarına her yıl 1 milyar ABD Dolarını aşan yatırımlar yapıyor.


  Yalnızca veri güvenliğiniz ve gizliliğiniz için çalışan 3.500 güvenlik uzmanımız bulunuyor.


  Diğer tüm bulut sağlayıcılarına kıyasla Azure daha fazla uyumluluk sertifikasına sahiptir.