Kategoriler
Sepetiniz

Azure NetApp Files

Azure NetApp Files

Kurumsal dosya depolama, NetApp tarafından güçlendiriliyor

En zorlu Linux ve Windows dosya iş yüklerinizi Azure’da çalıştırın

Yoğun performans gerektiren ve gecikmeye duyarlı dosya iş yüklerini bulutta çalıştırmak zor olabilir. Azure NetApp Files kurumsal iş kolu uygulaması (LOB) ve depolama uzmanlarının dosya tabanlı uygulamaları hiçbir kod değişikliği yapmadan geçirmesini ve çalıştırmasını kolaylaştırır. Azure NetApp Files çeşitli senaryolarda temel paylaşılan dosya depolama hizmeti olarak yaygın bir kullanıma sahiptir. Bu senaryolar POSIX uyumlu Linux ve Windows uygulamaları, SAP HANA, veritabanları, yüksek performanslı bilgi işlem (HPC) altyapısı ve uygulamaları ile kurumsal web uygulamalarının geçişinden (lift-and-shift) oluşur.Birden fazla protokol desteği hem Linux hem de Windows uygulamalarını lift-and-shift ile taşıyarak Azure’da sorunsuzca çalıştırmanıza olanak tanır


Birden çok performans katmanı sayesinde iş yükü performansı gereksinimlerini rahatça karşılayabilirsiniz


Azure’la derin tümleştirme, öğrenme ve yönetim için ek yük getirmeden sorunsuz ve yüksek güvenlikli bir Azure deneyimi sağlar


SAP HANA, GDPR ve HIPPA gibi önde gelen sertifikasyonlar en zorlu iş yüklerinin Azure’a geçirilmesine olanak tanır

Aşırı yüksek bir performansı elde edin

HEn zorlu Linux ve Windows dosya iş yüklerinizi NetApp’in endüstri lideri teknolojisiyle güçlendirilmiş Azure’a geçirin ve burada çalıştırın. SAP HANA, HPC, LOB uygulamaları, yüksek performanslı dosya paylaşımları ve sanal masaüstü altyapısı (VDI) gibi karmaşık kurumsal iş yükleriniz için tam performans, milisaniyenin altında bir gecikme süresi ve tümleşik veri yönetimi elde edin.


Depolama yönetimini basitleştirin

Tanıdık Azure portalı deneyimini, CLI, PowerShell veya REST API’yi kullanarak diğer tüm Azure hizmetleri gibi dakikalar içinde ayarlayın ve sorunsuz yönetin. Tek hizmette NFSv3, NFSv4.1 ve SMB3.1.x gibi çeşitli dosya depolama protokolleri için destek sağlanması, kod değişikliklerine gerek kalmadan uygulamaları lift-and-shift ile taşımaya yönelik çok çeşitli senaryoları mümkün kılar. Azure NetApp Files üç performans katmanıyla gelir: Standart, Premium ve Ultra. Bunların tek tıklamayla sağlanabilmesi benzersiz bir esneklik getirir.


Güvenle geçirin

Endüstri lideri güvenlik ve uyumluluk portföyüyle içiniz rahat olsun. Bu alandaki kritik özellikler FIPS-140-2 ile uyumlu bekleyen veri şifreleme özelliği, rol temelli erişim denetimi (RBAC), Active Directory kimlik doğrulaması ve ağ tabanlı erişim denetimi listelerine (ACL) yönelik dışarı aktarma ilkeleridir. Azure NetApp Files, HIPPA ve GDPR gibi önde gelen endüstri sertifikasyonlarıyla uyumludur. Varsayılan yüzde 99,99 kullanılabilirlikle, endüstri uygulamalarını güvenle Azure’a geçirebilir ve Azure’da çalıştırabilirsiniz.Azure NetApp Files Neden Güvenilirdir?

  Microsoft, siber güvenlik araştırma ve geliştirme çalışmalarına her yıl 1 milyar ABD Dolarını aşan yatırımlar yapıyor.


  Yalnızca veri güvenliğiniz ve gizliliğiniz için çalışan 3.500 güvenlik uzmanımız bulunuyor.


  Diğer tüm bulut sağlayıcılarına kıyasla Azure daha fazla uyumluluk sertifikasına sahiptir.