Kategoriler
Sepetiniz

Logitech RALLY CAMERA Konferans Sistemi

Logitech RALLY CAMERA Konferans Sistemi

Ultra HD görüntüleme sistemi ve otomatik kamera kontrol özellikli üstün PTZ kamera


EŞSİZ PERFORMANS SIRA DIŞI ÇOK YÖNLÜLÜK

Üstün endüstriyel tasarım ve Ultra-HD görüntüleme sistemiyle Rally Kamera, Logitech® bağımsız video kamera grubunun başında geliyor. Gelişmiş optik özellikleri ve ileri teknolojisiyle Rally Kamera, tüm şekil ve boyutlardaki profesyonel toplantı alanlarında üstün performans sunar. Fısıltı sessizliğinde mekanik Kaydırma/Eğme/Zoom özellikleri, keskin 15X HD zoom, geniş 90° görüş alanı ve güçlü 4K sensörüyle Rally Kamera, odadaki herkesi olağanüstü video kalitesiyle yakalar.


STÜDYO KALİTESİNDE VİDEO

Rally Kamera, Ultra HD görüntüleme sistemiyle 4K'ya varan çözünürlüklerde parlaklığı keskin videolar, olağanüstü renk kalitesi ve istisnai optik hassasiyet sunar. Logitech RightLight™ teknolojisi, yüzleri vurgulamak için ışık dengesini optimize eder ve loş veya arkadan aydınlatmalı koşullarda bile cilt tonlarını doğal gösterir.


ŞIK ENDÜSTRİYEL TASARIM

Rally Kamera ürününde her türlü profesyonel kuruluma uygun birinci sınıf endüstriyel tasarımlı birinci sınıf Logitech optik ve 4K sensör bulunur. Metalik barut rengi ve zarif mat siyah boyasıyla Rally Kamera masaya yerleştirilebilir, üç ayaklı sehpaya takılabilir veya dahili donanımla duvara sabitlenebilir. Baş üstü kurulumlar için kamera, çevrilmeyi algılar ve görüntü yönünü ve kamera denetimlerini otomatik olarak düzeltir.


HERKESİ MÜKEMMEL KADRAJLA GÖRÜN

Logitech RightSight™ kamera denetimi, tüm şekil ve boyutlardaki salonlarda toplantı katılımcılarını kolayca kadraja almak için otomatik olarak hareket eder ve merceği ayarlar. Fısıltı sessizliğinde çalışan gelişmiş PTZ motor, ön ayarlar arasında kolayca geçiş yapar. Keskin 15X HD zoom, geniş 90° görüş alanı, otomatik odaklama ve olağanüstü video kalitesiyle katılımcılar her zaman kadrajda kalır ve ekranda optimum şekilde görüntülenir. Gelecekte Kullanılabilirlik: RightSight, Windows 10 için başlangıç desteği bulunan yazılımın indirilmesiyle kullanılabilir hale gelecektir.


GİZLİLİK GÜVENCESİ

Rally Kamera kullanımda değilken mercek, düz aşağı bakan park konumu varsayılanına döner. Böylece kameranın kullanımda değilken toplantı alanındaki herhangi bir şeyi "görmediği" görsel olarak doğrulanır. Mercek, toplantıya bağlanırken ön ayar konumuna yükselir ve toplantı sona erdiğinde otomatik olarak park konumuna geçer. Ayrıca toplantı sırasında videonun sesi kapatıldığında görsel gizliliği doğrulamak için durum ışığı kırmızı yanar.