Kategoriler
Sepetiniz

Adobe Audition

Ses kaydı, miksajı ve restorasyonu.


Adobe Audition. Profesyonel bir ses çalışma istasyonu.

Sektördeki en iyi dijital ses düzenleme yazılımıyla ses efektleri oluşturun, miksleyin ve tasarlayın.


Ses içeriklerini düzenleyin, miksleyin, kaydedin ve düzeltin. 

Audition; ses içerikleri oluşturmak, mikslemek, düzenlemek ve düzeltmek için çok parçalı, dalga formu ve spektral görüntüler içeren kapsamlı bir araç setidir. Bu güçlü ses iş istasyonu video prodüksiyon iş akışlarını ve ses katmanı ekleme sürecini hızlandırmak ve orijinal kalitede sese sahip gösterişli miksajlar sunmak için tasarlanmıştır.

Audition nedir?
Audition nedir?
Video, podcast ve ses efekti tasarımı için sektördeki en iyi ses temizleme, restorasyon ve hassas kurgu aracıyla tanışın.
Müzik klipleri kaydedin, düzenleyin ve entegre edin.
Müzik klipleri kaydedin, düzenleyin ve entegre edin.
Adım adım talimatların verildiği bu eğitim, güçlü ses araç seti Adobe Audition'da ve Adobe Audition'ın Adobe Premiere Pro ile arasındaki kusursuz iş akışında sizi yönlendirir.
Seslere canlılık kazandırın.
Seslere canlılık kazandırın.
Bir profesyonel olmasanız bile Essential Sound panelini kullanarak profesyonel kalitede ses çıkışı elde edin.
Podcast oluşturma
Podcast oluşturma
Bir podcast veya diğer herhangi bir ses projesi için kayıt, miksleme ve sesli içeriği dışa aktarma hakkındaki temel adımları öğrenin.
Sığacak şekilde remiksleme
Sığacak şekilde remiksleme
Audition'daki Yeniden Düzenleme aracıyla dilediğiniz şarkıyı istediğiniz süre içine sığdıracak şekilde kolaylıkla ve otomatik olarak yeniden düzenleyin.
Onarma ve geri yükleme
Onarma ve geri yükleme
Sesi düzeltme ile ilgili, spektral frekans göstergesi, Tanılamalar paneli, efektler ve diğer özelliklerin kullanımını da içeren en iyi uygulama yöntemlerini öğrenin.


İhtiyaç duyduğunuz her şey. Tam da ihtiyacınız olan yerde.

Renk, ses ve grafik araçlarıyla birlikte Premiere Pro; After Effects, Adobe Audition ve Adobe Stock gibi diğer uygulamalarla ve hizmetlerle sorunsuz şekilde çalışır. After Effects'ten bir Hareketli Grafik şablonu açın veya Adobe Stock'tan bir şablon indirin ve özelleştirin. Tüm bu işlemleri uygulamadan çıkmadan yapabilirsiniz. Premiere Pro yüzlerce ortak teknolojiyle entegredir.
İlham alın. İş bulun.

Dünyanın en büyük yaratıcı topluluğu Behance'te bir takip listesi oluşturup ilham alabileceğiniz diğer sanatçıları takip edin, hatta bir sonraki kariyer fırsatınızı yakalayın.