Kategoriler
Sepetiniz

After Effects

Film, TV, video ve web için hareketli grafikler ve görsel efektler oluşturun.


Büyük bir ekranı daha da büyütün.

Sinematik filmler, tanıtımlar ve geçişler oluşturun. Kliplerden nesne çıkarabilme özgürlüğüne ulaşın. Yangın çıkarın veya yağmur yağdırın. Bir logo veya karakteri animasyonla hareket ettirin. Sektörde önde gelen hareketli grafik ve görsel efekt yazılımı After Effects ile her türlü fikrinize hareket kazandırabilirsiniz. 

After Effects ile oluşturamayacağınız hiçbir içerik yok.

Animasyon ve kompozisyon sanatçıları ile tasarımcılar After Effects'i kullanarak filmler, TV, videolar ve web için hareketli grafikler ve görsel efektler oluşturuyor.


Teşekkür yazılarını akıtın. Sözcükleri çevirin. Başlıkları hızla döndürün.

Animasyonla hareket kazandırılmış başlıklar, teşekkür yazıları ve alt bantlar oluşturun. İsterseniz sıfırdan başlayın, isterseniz doğrudan uygulamanın içinden erişebileceğiniz animasyon hazır ayarlarından birini kullanın. After Effects ile çevirmeden kaydırmaya kadar metninizi hareket ettirebileceğiniz çok sayıda yol sunuyoruz.Patlama efektleri. Akıllara durgunluk veren sonuçlar.

Videoları ve görüntüleri birleştirerek bir UFO'yu gökyüzüne gönderin ya da bir patlama yaratın... Olasılıklar sınırsız. Boom mikrofonu ve kablo gibi nesneleri ve hatta insanları çekimden çıkarın. İster sis bassın ister kar yağsın; yüzlerce efekt ile çekiminize dilediğiniz gibi yön verin. İzleyicinizi aksiyonun tam ortasına çekmek için VR videoları oluşturun.Animasyonla hareketlenin.

Animasyonlardan şekillere ve karikatürlere kadar anahtar kareler veya ifadelerle hareket halinde olan her şeye hareket katın. Bunun yanı sıra tasarımlarınızı başlatmak ve benzersiz sonuçlar almak için hazır ayarları kullanın.