Kategoriler
Sepetiniz

Animate

Çeşitli platformlar için etkileşimli vektör animasyonları tasarlayın.


Animasyonda yepyeni bir çağ.

Oyunlar, uygulamalar ve web için etkileşimli vektör ve bit eşlem animasyonları tasarlayın. Karikatürlere ve bant reklamlara hayat verin. Eğitimlere ve infografiklere hareket katın. Animate ile birden çok platformda hızla yayın yapabilir ve izleyicilere kendi masaüstü bilgisayarlarından, mobil aygıtlarından ve TV'den ulaşabilirsiniz. 


Hemen her şeyin animasyonunu oluşturun.

Sektörde önde gelen animasyon araç setleri, tüm ekranlarda görüntülenebilen uygulamalar, reklamlar ve olağanüstü multimedya içerikler oluşturmanızı sağlar. 


Oyununuzu başlatın.

Güçlü illüstrasyon ve animasyon araçlarını kullanarak web tabanlı etkileşimli içerikler oluşturun. Oyun ortamları hazırlayın, başlangıç ekranları ve arabirimler tasarlayın, etkileşimli oyuncu grafikleri oluşturun, hatta bunları seslerle bütünleştirin. Animate ile varlık tasarımı ve kodlama işlemlerinizin tamamını doğrudan uygulamanın içinden yapabilirsiniz.



Canlanan karakterler oluşturun.

Adeta gerçek bir fırça gibi işleyen basınca ve eğime duyarlı vektör fırçalarıyla daha etkileyici karakter eskizleri hazırlayıp çizin. Basit kare kare animasyonla karakterlerinize göz kırptırın, konuşturun ve yürütün. Hatta fare hareketi, dokunma ve tıklatma gibi kullanıcı etkileşimlerine yanıt veren etkileşimli web reklam bantları oluşturun.



Tüm platformlarda yayın yapın.

Animasyonlarınızı HTML5 Canvas, WebGL, Flash/Adobe AIR gibi çeşitli platformlara ve SVG gibi özel platformlara dışa aktararak hedef kitlenize masaüstünde, mobil aygıtlarda ve TV'de ulaşın. Kodu doğrudan projelerinize ekleyebilir, hatta kodlama yapmak zorunda kalmadan bile eylemler ekleyebilirsiniz.