Kategoriler
Sepetiniz

Azure FXT Edge Filer


Azure FXT Edge Filer

HPC ortamları için hibrit depolama iyileştirme çözümü


Yüksek performanslı hibrit depolama alanı oluşturun

Var olan ağa bağlı depolama alanınız (NAS) ve Azure Blob Depolama ile uyumlu buluta tümleşik hibrit depolama alanı oluşturun. Bu şirket içi önbelleğe alma aleti veri merkezinizde, Azure'da veya geniş alan ağı üzerinde (WAN) bulunan verilerinize erişimi iyileştirir. Yazılım ve donanımdan oluşan Microsoft Azure FXT Edge Filer, hibrit depolama altyapısı için yüksek performans ve düşük gecikme süresi sunarak yüksek performanslı bilgi işlem (HPC) iş yüklerini destekler.Performans ve kapasite ihtiyaçlarına göre iki farklı modelde sunulur ve talep arttıkça 24 düğüme kadar ölçeklenebilir


Yüksek performanslı DRAM verilere daha hızlı erişim sağlarken geniş SSD önbelleği büyük veri iş yükleri için destek sunar


Heterojen depolama alanında basitleştirilmiş yönetim için tek bağlama noktası


NFSv3, SMBv2, NetApp, Dell EMC Isilon, Azure Blob Depolama ve Amazon S3 gibi birçok farklı protokol ve satıcı için destek


Yüksek NAS performansı ölçeklendirme özelliklerinden faydalanın

Kümelerin ölçeğini genişletmek, NAS performansını kesinti olmadan ölçeklendirmenizi sağlar. Küme başına 24 FXT adede kadar düğümünü birleştirerek ölçeği milyonlarca IOPS ve yüzlerce GB/sn düzeyine çıkarın. Dosya temelli iş yüklerinde performansa ve ölçeklendirmeye ihtiyacınız olduğunda Azure FXT Edge Filer, verilerinizi işlem kaynaklarına en hızlı ulaşacakları yol üzerinde tutar.

Eskiyen verileri etkin bir arşivde erişilebilir durumda tutun

Azure FXT Edge Filer ile veri depolama alanlarını yönetmek oldukça kolaydır. Eskiyen verileri Azure Blob Depolama'ya kaydırarak minimum gecikme süresiyle kolayca erişim sağlamaya devam edin. Şirket içi ve bulut depolama alanlarını dengeleyin. Kullanımın en yüksek olduğu dönemlerde dahi uzun bekleme süreleri olmadan önemli araştırmalara ve içeriklere erişim sağlayın.


WAN gecikme süresini perdeleyin ve önemli verilere daha hızlı erişim sağlanmasını mümkün kılın

Verileri tek merkezden yönetme kolaylığından ödün vermeden uzak sitelerden verilere düşük gecikme süreleriyle erişim sağlayın. Yedekleme, yansıtma ve diğer veri koruma etkinlikleri çekirdek veri merkezinde sorunsuz çalışırken dosyaları hızlıca alın.


6600 Modeli

  • En yüksek performans, en büyük önbellek
  • Düğüm başına özellikler:

            1.536 GB DRAM

            25,6 TB SSD

            6 x 25/10 gigabit + 2 x 1 gigabit ağ bağlantı noktası

            Minimum üç düğümlü küme

            AES-256 şifreleme kullanılır

6400 Modeli

  • Yüksek performans, büyük önbellek
  • Düğüm başına özellikler:

            768 GB DRAM

            12,8 TB SSD

            6 x 25/10 gigabit + 2 x 1 gigabit ağ bağlantı noktası

            Minimum üç düğümlü küme

            AES-256 şifreleme kullanılır


Hibrit depolama alanınızı bulutla genişletin

NAS dizilerini Azure ile genişletin ve dosyalara daha hızlı erişim sağlamak için bir performans katmanı ekleyin. WAN önbelleğe alma aleti şirket içi işlem ortamınıza yakın noktada bulunur ve NAS veya Azure Blob Depolama üzerinde depolanan yoğun okuma iş yükleri için ağ gecikme süresini en aza indirir.


Avere FXT Edge Filer' dan yükseltin

Azure FXT Edge Filer, eski Avere modellerine kıyasla daha yüksek performans, daha fazla kapasite ve daha fazla ağ genişletme seçeneği sunar. Var olan Avere FXT Edge Filer 5000 serisi modellerinizi genişleterek veya diğer Avere model kümelerinizi yükselterek Dell EMC tarafından geliştirilen donanımı ve üstün hibrit depolama alanı iyileştirme özelliklerinden faydalanın.