Kategoriler
Sepetiniz

Azure Information Protection

Azure Information Protection

Hassas verilerinizi her zaman ve her yerde daha iyi koruyun

Şirketinizin dışındaki kişilerle paylaştığınız e-posta, belge ve hassas verileri denetleyin ve bunların güvenliğini sağlayın. Kolay sınıflandırmadan tümleşik etiket ve izinlere kadar çeşitli Azure Information Protection özellikleriyle, nerede depolandığından veya kimle paylaşıldığından bağımsız olarak verilerinizin her zaman daha iyi korunmasını sağlayın.
Verilerinizi hassaslık düzeyine göre sınıflandırın

Verileri hassaslık düzeyine göre sınıflandırma, etiketleme ve korumaya yönelik ilkeler yapılandırın. Azure Information Protection ile sınıflandırma tam otomatik olarak, kullanıcı odaklı veya öneriler temel alınarak gerçekleşir.

Verilerinizi her zaman koruyun

Verilerinizi izleyerek nerede depolandıklarından veya kimle paylaşıldıklarından bağımsız olarak koruma altında tutan kalıcı koruma için sınıflandırma ve koruma bilgileri ekleyin.Görünürlük ve denetim ekleyin

Paylaşılan veriler üzerinde gerçekleştirilen etkinlikleri izleyin ve gerekirse erişim iznini iptal edin. BT takımınız güçlü günlük kaydı ve raporlama özelliklerinden yararlanarak verileri izler, analiz eder ve değerlendirir.


Başkalarıyla daha güvenli bir biçimde işbirliği yapın

Hem iş arkadaşlarınızla hem de müşterileriniz ve iş ortaklarınızla güvenli bir şekilde veri paylaşın. Verilere kimlerin erişebileceğini ve verilerinizle neler yapılabileceğini (örn. dosyaları görüntüleme ve düzenleme verip yazdırmayı veya iletmeyi engelleme) belirleyin.
Kullanım kolaylığı

Veri sınıflandırma ve koruma denetimleri, tek tıklamayla üzerinde çalıştığınız verilerin güvenliğini sağlayabilmeniz için Microsoft Office ve yaygın olarak kullanılan uygulamalarla tümleştirilir. Önerilen sınıflandırma gibi ürün içi bildirimler, kullanıcıların doğru kararları vermesine yardımcı olur.

Dağıtım ve yönetim esnekliği

Bulutta veya şirket içi altyapılarda depolanmasından bağımsız olarak verilerinizin korunmasına yardımcı olun. Şifreleme anahtarlarınızı yönetmek için Kendi Anahtarını Getir (KAG) ve Kendi Anahtarını Barındır (KAB) gibi seçenekler arasından seçim yapma esnekliğine sahipsiniz.