Kategoriler
Sepetiniz

Azure StorSimple

StorSimple

Maliyetleri %60’a kadar azaltan bir kurumsal hibrit bulut depolaması çözümü

   Depolama alt yapınızı birleştirin

   Veri yönetimini kurumsal çapta otomatikleştirin

   Olağanüstü durum kurtarma özelliğine hız kazandırın ve uyumluluğu geliştirin

   Temel işin desteklenmesi için BT esnekliğini artırınDepolama Altyapınızı Birleştirin

Microsoft Azure StorSimple, hem performans hem de kapasite odaklı uygulamaların gereksinimlerini karşılar ve kurumsal şirketler için eksiksiz hibrit bulut depolaması çözümlerinden yararlanmanızı sağlar. Veri merkezlerinde dağıtım için fiziksel diziler, uzak ya da şube ofisler gibi ağa bağlı depolama (NAS) gerektiren daha küçük kurumsal ortamlar için ise sanal diziler sunulur. Her iki seçenekten de yararlanabilirsiniz. İsteğe bağlı altyapısı sayesinde, yeni veya özel projeler için yüksek maliyetli şirket içi ekipman kurulumuna ve bakımına ihtiyaç duymazsınız. Üstelik, performans için yerel depolamayı kullanarak tüm hacimlerdeki verilerinizi yerel olarak saklama esnekliğine sahip olursunuz.


Veri Yönetimini Otomatikleştirme

Verilerinizdeki büyümeyi daha etkin bir biçimde yönetin. StorSimple, kapasiteyi çaba harcamadan genişletmek için, etkin olmayan birincil verileri şirket içinden buluta otomatik olarak arşivleyebilir. Şirket dışı veri koruması sağlayan bulut anlık görüntüleri sayesinde ayrı yedekleme altyapılarına olan ihtiyacı, bulut depolamayı kullanarak da verilerin ikincil bir veri merkezine uzaktan çoğaltılmasına yönelik ihtiyacı ortadan kaldırın. Kapasite satın alma ve altyapı bakımı yerine işletmenin ihtiyaçlarına odaklanın.


Olağanüstü Durum Kurtarma Özelliğine Hız Kazandırın ve Uyumluluğu Geliştirin

Çok büyük hacimlerde bile olağanüstü durum kurtarma işlemlerini güvenilir ve hızlı bir şekilde gerçekleştirin. StorSimple, teyp rotasyonları veya yedek sistem kapasitesi yerine yazılım ilkelerini kullanması sayesinde kısmi veya tam olağanüstü durum kurtarma sırasında verilerin hemen kullanılabilmesini sağlar. Uygulamalar, daha hızlı çalışarak genel kurtarma sürecini hızlandırır ve böylece üretkenlik maliyetlerinden milyonlarca lira tasarruf etmenize yardımcı olur. En önemlisi de StorSimple, veri kurtarmayı test ederek ince ayar yapmanıza ve boşlukları doldurmanıza olanak sağlar. Ayrıca, veri saklama ve olağanüstü durum kurtarmaya yönelik kurumsal ilkelerle, günlük veri merkezi işlemlerini aksatmadan uyumluluğu güvence altına alır.


BT esnekliğini artırın, işlerinize itici güç sağlayın

Uzak/şube ofislerden ve veri merkezlerinden buluta yenilikçi, hızlı veri geçişiyle iş zekası işlemlerinizi ve kararlarınızı hızlandırın. StorSimple, operasyonel verimliliğinizi artırır, BT bütçelerinin gereksiz depolama alanı satın almaya ayrılmasını önler ve BT ek yükünü önemli ölçüde azaltır. Böylece yönetici saatlerinin geri kazanılmasına ve genel depolama maliyetlerinin %60’a kadar azaltılmasına yardımcı olur.


StorSimple' a Genel BakışStorSimple 8000 Series

Kurumsal depolamaya daha iyi bir yaklaşım geliştirin. Katı hal sürücüleri (SSD’ler) ve sabit disk sürücülerini (HDD’ler) bulut depolamayla buluşturan StorSimple 8000 Serisi karma diziler, etkin olmayan veriler için ekonomik bulut depolamadan yararlanmanın yanı sıra görev açısından en kritik olan verilerinizi şirket içinde tutarak en yüksek düzey performans sağlar. Tüm bunların sonucunda, size birincil depolama, yedekleme, arşivleme, tümleşik veri koruması ve konumdan bağımsız olağanüstü durum kurtarma olanakları sağlayan kurumsal hibrit bulut depolaması ortaya çıkar. StorSimple, Microsoft Azure ile birlikte kullanıldığında depolama altyapısının çok büyük boyutlarda ölçeklendirilmesini sağlar, depolama alanının sürekli genişlemesini engeller,toplam kurumsal depolama verimliliğinizi ve maliyetlerinizi iyileştirir. StorSimple Bulut Gereci (8010 ve 8020), StorSimple çözümünün Azure’da çalışan, sanal makine biçimindeki yazılım sürümüdür. Azure Depolama’yı ve sanal makineleri temel alan StorSimple 8010, öğeleri ayrı ayrı kurtarmak için harika bir alternatiftir. StorSimple 8020, Azure Premium Depolama’yı kullanır ve size, olağanüstü durum kurtarma özelliğinin yanı sıra Azure’u StorSimple Bulut Gereci ile çalıştırmaya yönelik uygulamalar sağlar.


StorSimple Virtual Array

StorSimple, şirket içi StorSimple Sanal Dizisi’ni genel önizlemeye sundu. Bu, StorSimple çözümünün, uzak ofisinize veya şubenize sanal makine biçiminde yüklenen sürümüdür. StorSimple Karma Bulut Depolama çözümünün temel işlevlerini sunmanın yanı sıra küçük işletme ortamları için uygun maliyetli ve basit bir çözüm sağlar. StorSimple Sanal Dizisi’ni Azure portalındaki StorSimple Yöneticisi’nden indirebilir ve Hyper-V veya VMware hiper yöneticisi üzerinde yapılandırılan bir sanal makineye yükleyebilirsiniz. StorSimple Sanal Dizisi, NAS (SMB kullanılarak) veya SAN (iSCSI kullanılarak) cihazı olarak yapılandırılabilir. Öncelikle, dosya paylaşımı, bilgi çalışanı ve işbirliği senaryolarına ek olarak yerel ve katmanlı birimlerden oluşan birleşimlerin kullanıldığı küçük veritabanı iş yükleri hedeflenir. StorSimple Sanal Dizisi’ni, Azure portalında StorSimple Yöneticisi hizmetinden yönetebilirsiniz.


StorSimple Neden Güvenilirdir?

  Microsoft, siber güvenlik araştırma ve geliştirme çalışmalarına her yıl 1 milyar ABD Dolarını aşan yatırımlar yapıyor.


  Yalnızca veri güvenliğiniz ve gizliliğiniz için çalışan 3.500 güvenlik uzmanımız bulunuyor.


  Diğer tüm bulut sağlayıcılarına kıyasla Azure daha fazla uyumluluk sertifikasına sahiptir.