Kategoriler
Sepetiniz

Premiere Pro

Medyayı kendi formatında düzenleyin ve film, TV ve web prodüksiyonları oluşturun.


Her zaman mükemmel video düzenleme.

Premiere Pro; film, TV ve web için önde gelen video düzenleme yazılımıdır. Güçlü yaratıcı araçlar, diğer Adobe uygulamalarıyla entegrasyon olanağı ve Adobe Sensei'nin gücü sayesinde sorunsuz ve bağlı bir iş akışı içerisinde hızlıca etkileyici işler ortaya çıkarın. Aboneliğinize dahil olan yeni Premiere Rush sayesinde ise çekim yapıp çekiminizi dilediğiniz yerde veya dilediğiniz aygıtta düzenleyebilirsiniz. 


Akıllı araçlar. Daha iyi bir hikaye anlatımı.

Premiere Pro; film yapımcıları, televizyon editörleri, YouTube kullanıcıları, videografikerler ve siz de dahil, bir hikayesi olan herkes tarafından kullanılıyor.


Yaratıcı iş akışınıza odaklanın.

Premiere Pro, hızlı TV dizilerinden sinema filmlerine kadar her şeyin düzenlenmesinde sektör lideridir. Bağlı, verimli iş akışları ve varlıkları görsel olarak düzenlemeye yönelik yeni yöntemler, zaman çizelgenizden ayrılmadan etkileyici işler ortaya çıkarmanıza yardımcı olur. Adobe Sensei tarafından desteklenen otomatik araçlar, zaman alan görevleri hızlandırır. Böylece hikayenize odaklanacak zamanınız kalır.Her kamera. Her format. İstediğiniz platformda çalışın.

Çekimleri, 8K'dan sanal gerçekliğe, herhangi bir modern formatta düzenleyin. Geniş yerel dosya desteği ve basit proxy iş akışları, mobil iş istasyonlarında bile medyanızla çalışmayı kolaylaştırır. Herhangi bir ekran veya platform için optimize edilmiş içerik sunmak her zamankinden daha hızlıdır.


İhtiyaç duyduğunuz her şey. Tam da ihtiyacınız olan yerde.

Renk, ses ve grafik araçlarıyla birlikte Premiere Pro; After Effects, Adobe Audition ve Adobe Stock gibi diğer uygulamalarla ve hizmetlerle sorunsuz şekilde çalışır. After Effects'ten bir Hareketli Grafik şablonu açın veya Adobe Stock'tan bir şablon indirin ve özelleştirin. Tüm bu işlemleri uygulamadan çıkmadan yapabilirsiniz. Premiere Pro yüzlerce ortak teknolojiyle entegredir.