Kategoriler
Sepetiniz

Logitech

Logitech BCC950 Konferans SistemiÖzel ofisler, ev ofisleri ya da neredeyse tüm yarı-özel alanlarda kullanıma uygun masaüstü video konferans çözümü.KÜÇÜK EKİPLER İÇİN DOĞRU SEÇİM Küçük ekipler her zaman, her yerde kendi görüntülü konferanslarını yürütebilir. Yüksek tanımlı, tak ve çalıştır web kamerası ve hoparlörü ile tüm özellikleri bir arada toplayan BCC950 video konferans sistemi, küçük odalar veya 1-4 kişilik ekipler için idealdir. Ofis ya da konferans masasına hızlı ve kolayca kurun. HD video ve berrak ses, yüksek kaliteyle yüksek değeri bir araya getirir.HEPSİ BİR ARADA TASARIMSadece takın ve çalıştırın. BCC950, tam çift yönlü hoparlörden geniş bant ses ve motorlu bir kameradan HD video sunar. Başka bir deyişle, hızlı bir şekilde bir odada 4 kişiye kadar küçük bir video konferans için gereken her şeydir.ÜRETKEN EKİPLER İÇİN MÜKEMMEL Kompakt boyutu ve göz hizasındaki motorlu kamerasıyla BCC950, küçük gruplar düşünülerek tasarlanmıştır. Çok yönlü hoparlör ve gürültü önleyici mikrofon, tüm toplantı üyelerinin yaklaşık 2,5 metre (8 ft) uzaklıktan net şekilde duymasını ve duyulmasını sağlar. BCC950 özel ofisler, ev ofisler ya da neredeyse her yarı-özel alanda kullanılmak için tasarlanmıştır.ÇOĞU VC UYGULAMASIYLA UYUMLUDUR Windows® ve Mac® bilgisayarlara tak ve çalıştır USB bağlantısı imkanı sunan BCC950; Skype Kurumsal, Zoom, BlueJeans, Broadsoft, Cisco Jabber™, Fuze, LifeSize Cloud ve Vidyo da dahil olmak üzere neredeyse tüm video konferans uygulamalarıyla çalışır.GÖZ TEMASI KURUN Göz teması, özellikle yeni bir ilişki kurmanız, bir müşteriyi desteklemeniz veya dağıtılmış bir ekiple birlikte çalışmanız gereken durumlarda daha iyi bağlantı kurmanıza yardımcı olur. Motorlu kamerası ve yenilikçi uzatma gövdesi sayesinde BCC950, video konferansları kolay ve doğal..
$383,50 Vergiler Hariç:$325,00
Logitech CONNECT Konferans SistemiKüçük odalarda, ev ofislerinde ve hareket halindeyken kullanım için Bluetooth hoparlörlü, taşınabilir ConferenceCamTÜM İŞ YERLERİ İÇİN VİDEO KONFERANSLARDA ESNEKLİK Herkesin kurabilmesi ve her yerden toplantı yürütebilmesi için video konferansı basitleştirin. Her konferans odasını video ile donatabilmek için hesaplı hale getirin. Küçük odalar ve ev ofisleri için tasarlanan Logitech Connect aynı zamanda kompakt ve taşınabilirdir, böylece onu iş yerinizde ve tüm dünyada dolaştırabilirsiniz. Connect, sonraki konferans görüşmeniz için her zaman hazırdır.KÜÇÜK ALANLAR İÇİN MÜKEMMEL Logitech Connect, yalnızca ödüllü tasarımıyla sınırlı değildir: Video konferansları herkesin yapabileceği kadar kolay hale getirir ve uygun fiyatı sayesinde toplantı odalarınızın tümünde video olmasını sağlar. Masa üstü ve küçük alanlar için tasarlanan bu video konferans çözümü; kaydırma ve eğme özellikleri, 4 kat yakınlaştırma ve keskin optikler sayesinde 90° geniş bir görüş alanı sunarak odadaki herkesin görülebilmesini kolaylaştırıyor.HEPSİ BİR ARADA KOMPAKT TASARIM Video konferansı yanınızda götürün. Connect'i toplantıdan toplantıya taşıyın ya da seyahat ederken yanınıza alın, böylece yüz yüze görüşme fırsatını asla kaçırmazsınız. Masa üstünde yalnızca 75 mm (3 inç) yer kaplayan Connect, hemen hemen her yere sığar. Uzaktan kumanda, kolay taşınabilirlik amacıyla tasarlanmıştır ve cihazın üzerine yerleştirildiğinde mercek kapağı görevi görür, böylece onu çantanızın içinde kaybetmezsiniz.ÇOĞU VC UYGULAMASIYLA UYUMLUDUR Skype Kurumsal sertifikalı ve Cisco Jabber™ uyumlu Connect, Mac bilgisayarlar ve Chromebook'lar™ için tak ve çalıştır USB bağlantısı sunar ve BlueJeans, Broadsoft, LifeSize Cloud, Vidyo ve Zoom ile gelişmiş entegrasyona sahiptirÜSTÜN ..
$767,00 Vergiler Hariç:$650,00
Logitech MEETUP Konferans Sistemi120 derecelik görüş alanına ve entegre ses özelliğine sahip Hepsi Bir Arada Konferans Kamerası, küçük konferans salonları ve toplantı odaları için idealdirKÜÇÜK ODALAR İÇİN MÜKEMMEL MeetUp, Logitech’in küçük toplantı salonları ve küçük toplantı odaları için tasarlanan birincil ConferenceCam ürünüdür. Dizüstü bilgisayarların çevresine toplanmaya son verin. Süper geniş 120 derece görüş alanı ve kaydırma/eğme merceğiyle MeetUp sayesinde masadaki tüm sandalyeler net şekilde görülebilir. Küçük odalarda akustik için iyileştirilmiş entegre ses özelliği, herkesin duyulmasını ve görülmesini sağlar.DAR ALANLAR İÇİN GENİŞ GÖRÜŞ ALANI Logitech® MeetUp küçük konferans odalarına olağanüstü video kalitesini getirir. 120 derecelik görüş alanı, insanların kameranın her iki yanında oturduğu küçük odaları kolayca kapsar. 4K ultra yüksek çözünürlüklü algılayıcı ve Logitech mercek, ekstra keskin netlik sunarken kaydırma, eğme ve yakınlaştırma denetimleri sunuculara vegörsel sunum araçlarına odaklanmanıza olanak tanır.KULAKLARINIZA İNANIN MeetUp'ın tümleştirilmiş sesi, küçük odalarda akustik için iyileştirilmiştir ve sıra dışı bir ses deneyimi sunar. Üç hüzmeleme mikrofonu ve özel ayarlı hoparlör ile, toplantılarınızda üstün görüntü ve ses kalitesinin keyfini sürün. Ses mesafesini 4,2 metreye artırmak için MeetUp için Ekstra Mikrofon ekleyin.TAK VE ÇALIŞTIR KOLAYLIĞI Küçük odaya girin ve hemen görüntülü toplantıya başlayın. MeetUp'ı USB bağlantı noktasına takın ve hemen kullanmaya başlayın. Kullandıklarınız da dahil, tüm video konferans yazılımı uygulamalarını ve bulut hizmetlerini kullanın.İNSANLARIN TOPLANMA ŞEKLİNE UYGUN TASARLANMIŞTIR Küçük konferans odaları gittikçe popülerleşirken MeetUp da buna uyuyor. Dar yerlerde süper çözünürlük, renk deng..
$1.399,48 Vergiler Hariç:$1.186,00
Logitech MEETUP + EKSTRA MİKROFON Konferans Sistemi120 derecelik görüş alanına ve entegre ses özelliğine sahip Hepsi Bir Arada Konferans Kamerası, küçük konferans salonları ve toplantı odaları için idealdirKÜÇÜK ODALAR İÇİN MÜKEMMEL MeetUp, Logitech’in küçük toplantı salonları ve küçük toplantı odaları için tasarlanan birincil ConferenceCam ürünüdür. Dizüstü bilgisayarların çevresine toplanmaya son verin. Süper geniş 120 derece görüş alanı ve kaydırma/eğme merceğiyle MeetUp sayesinde masadaki tüm sandalyeler net şekilde görülebilir. Küçük odalarda akustik için iyileştirilmiş entegre ses özelliği, herkesin duyulmasını ve görülmesini sağlar.DAR ALANLAR İÇİN GENİŞ GÖRÜŞ ALANI Logitech® MeetUp küçük konferans odalarına olağanüstü video kalitesini getirir. 120 derecelik görüş alanı, insanların kameranın her iki yanında oturduğu küçük odaları kolayca kapsar. 4K ultra yüksek çözünürlüklü algılayıcı ve Logitech mercek, ekstra keskin netlik sunarken kaydırma, eğme ve yakınlaştırma denetimleri sunuculara vegörsel sunum araçlarına odaklanmanıza olanak tanır.KULAKLARINIZA İNANIN MeetUp'ın tümleştirilmiş sesi, küçük odalarda akustik için iyileştirilmiştir ve sıra dışı bir ses deneyimi sunar. Üç hüzmeleme mikrofonu ve özel ayarlı hoparlör ile, toplantılarınızda üstün görüntü ve ses kalitesinin keyfini sürün. Ses mesafesini 4,2 metreye artırmak için MeetUp için Ekstra Mikrofon ekleyin.TAK VE ÇALIŞTIR KOLAYLIĞI Küçük odaya girin ve hemen görüntülü toplantıya başlayın. MeetUp'ı USB bağlantı noktasına takın ve hemen kullanmaya başlayın. Kullandıklarınız da dahil, tüm video konferans yazılımı uygulamalarını ve bulut hizmetlerini kullanın.İNSANLARIN TOPLANMA ŞEKLİNE UYGUN TASARLANMIŞTIR Küçük konferans odaları gittikçe popülerleşirken MeetUp da buna uyuyor. Dar yerlerde süper çöz..
$1.782,98 Vergiler Hariç:$1.511,00
Logitech MEETUP MİKROFONSıkışık oda esnekliği için ilave mikrofonKÜÇÜK SIKIŞIK ODALARDA ÜSTÜN SESLogitech MEETUP Ekstra Mikrofonları ile MEETUP görüntülü konferans sisteminin mesafesini artırın. Küçük bir odadaki en fazla 8 kişiye uyum sağlayın ve herkesin sesinin duyulduğundan emin olun. Mikrofonları MEETUP hoparlöre bağlamanız yeterlidir; otomatik olarak tanınır ve yapılandırılır. Bir gösterge ışığı mikrofonun sesi kapatıldığında, etkin bir çağrıdayken ve Bluetooth® kablosuz eşleştirme başladığında yanar.ÖZELLİKLER & BİLGİLERBOYUTLARYükseklik x Genişlik x Derinlik:13,4 mm x 83 mm x 83 mmAğırlık: 302 gSİSTEM GEREKSİNİMLERİLogitech MEETUPTEKNİK ÖZELLİKLERBağlantı Türü: Tak ve çalıştırGösterge Işıkları (LED): Video akışı, mikrofon sesini kapatma, beklemeye alma ve Bluetooth eşleştirme için LED göstergesi.Mikrofon Türü: Mono, geniş bant, gürültü önleyiciTuşlar / Anahtar: Mikrofon sesini kapatma ayarıKablo Uzunluğu: 6 mPAKET İÇERİĞİBir adet ekstra mikrofonGARANTİ BİLGİLERİ2 Yıl Sınırlı Donanım Garantisi..
$383,50 Vergiler Hariç:$325,00
Logitech GROUP Konferans SistemiHem orta hem de büyük boyutlu toplantı odaları için uygun fiyatlı video konferansBÜYÜK ODALAR İÇİN MÜKEMMEL 14-20 kişilik odalar için video konferans çözümümüz olan GROUP, yüksek kaliteli HD video ile son derece net ses sağlayarak tüm toplantıları görüntülü toplantı alanına dönüştürür. Akustik ekoyu ortadan kaldırma, gürültü azaltma teknolojisi ve kullanışlı denetimler gibi gelişmiş özellikler ile herkesi konuşmaya dahil etmek artık eskisinden de kolaydır. TAK VE ÇALIŞTIR DÜZEYİNDE BASİTLİK Tak ve çalıştır USB bağlantısıyla Group’un dağıtımı ve kullanımı son derece kolaydır. GROUP’u USB aracılığıyla konferans odasındaki bilgisayara veya dizüstü bilgisayarınıza bağlamanız yeterlidir. GROUP’u kullandıklarınız da dahil herhangi bir görüntülü konferans yazılımıyla kullanın. Harika sese sahip çağrılar için, mobil aygıtınızı Bluetooth® kablosuz teknolojisiyle GROUP hoparlöre bağlayın. ÇOK YÖNLÜLÜK SUNAN SEÇENEKLER Odanızın düzenine ve boyutuna uyacak şekilde kurulumu özelleştirin. Kamerayı masaya, tripoda veya duvara bağlayın. Seçime bağlı ekstra mikrofonlar ile ses alanı 8,5 metreye (28 ft) kadar çıkar. Hoparlör ya da kameranın erişim alanını genişletmek için seçime bağlı 10 metre (33 ft) ya da 15 metre (49 ft) kablo ekleyin.YÜKSEK TANIMLI VİDEO GROUP'un üstün kaliteli merceği, 10 kat kayıpsız yakınlaştırma ve HD 1080p/30 performansı ile toplantıları odak noktası haline getirin. Detay ve netlik için kaydırma/eğme ile yakınlaştırma sayesinde sunum yapanları ve beyaz tahtaları mükemmel şekilde kare içine alın. GROUP'un 90°’lik görüş alanı, duvardan duvara ve zeminden tavana motorlu kaydırma ve eğme sayesinde orta ve büyük ölçekli konferans odaları için ideal kapsama alanını sunar.DOĞAL İŞİTİLEBİLEN SES GROUP’un net, kesintisiz ve son..
$1.528,10 Vergiler Hariç:$1.295,00
Logitech GROUP + EKSTRA MİKROFON Konferans SistemiHem orta hem de büyük boyutlu toplantı odaları için uygun fiyatlı video konferansBÜYÜK ODALAR İÇİN MÜKEMMEL 14-20 kişilik odalar için video konferans çözümümüz olan GROUP, yüksek kaliteli HD video ile son derece net ses sağlayarak tüm toplantıları görüntülü toplantı alanına dönüştürür. Akustik ekoyu ortadan kaldırma, gürültü azaltma teknolojisi ve kullanışlı denetimler gibi gelişmiş özellikler ile herkesi konuşmaya dahil etmek artık eskisinden de kolaydır. TAK VE ÇALIŞTIR DÜZEYİNDE BASİTLİK Tak ve çalıştır USB bağlantısıyla Group’un dağıtımı ve kullanımı son derece kolaydır. GROUP’u USB aracılığıyla konferans odasındaki bilgisayara veya dizüstü bilgisayarınıza bağlamanız yeterlidir. GROUP’u kullandıklarınız da dahil herhangi bir görüntülü konferans yazılımıyla kullanın. Harika sese sahip çağrılar için, mobil aygıtınızı Bluetooth® kablosuz teknolojisiyle GROUP hoparlöre bağlayın. ÇOK YÖNLÜLÜK SUNAN SEÇENEKLER Odanızın düzenine ve boyutuna uyacak şekilde kurulumu özelleştirin. Kamerayı masaya, tripoda veya duvara bağlayın. Seçime bağlı ekstra mikrofonlar ile ses alanı 8,5 metreye (28 ft) kadar çıkar. Hoparlör ya da kameranın erişim alanını genişletmek için seçime bağlı 10 metre (33 ft) ya da 15 metre (49 ft) kablo ekleyin.YÜKSEK TANIMLI VİDEO GROUP'un üstün kaliteli merceği, 10 kat kayıpsız yakınlaştırma ve HD 1080p/30 performansı ile toplantıları odak noktası haline getirin. Detay ve netlik için kaydırma/eğme ile yakınlaştırma sayesinde sunum yapanları ve beyaz tahtaları mükemmel şekilde kare içine alın. GROUP'un 90°’lik görüş alanı, duvardan duvara ve zeminden tavana motorlu kaydırma ve eğme sayesinde orta ve büyük ölçekli konferans odaları için ideal kapsama alanını sunar.DOĞAL İŞİTİLEBİLEN SES GROUP’un net,..
$1.982,40 Vergiler Hariç:$1.680,00
Logitech GROUP MİKROFONDaha büyük gruplar için ek mikrofonlarBÜYÜK SALONLARDA ÜSTÜN SESLogitech GROUP Ekstra Mikrofonları ile GROUP görüntülü konferans sisteminin mesafesini artırın. Büyük bir odadaki en fazla 20 kişiye uyum sağlayın ve herkesin sesinin duyulduğundan emin olun. Mikrofonları GROUP hoparlöre bağlamanız yeterlidir; otomatik olarak tanınır ve yapılandırılır. Bir gösterge ışığı mikrofonun sesi kapatıldığında, etkin bir çağrıdayken ve Bluetooth® kablosuz eşleştirme başladığında yanar.ÖZELLİKLER & BİLGİLERBOYUTLARYükseklik x Genişlik x Derinlik:83 mm x 83 mm x 21 mm Ağırlık: 230 gSİSTEM GEREKSİNİMLERİLogitech GROUPTEKNİK ÖZELLİKLERBağlantı Türü: Tak ve çalıştırGösterge Işıkları (LED): Video akışı, mikrofon sesini kapatma, beklemeye alma ve Bluetooth eşleştirme için LED.Mikrofon Türü: Mono, geniş bant, gürültü önleyiciTuşlar / Anahtar: Mikrofon sesini kapatma ayarıPAKET İÇERİĞİİki adet ekstra mikrofonGARANTİ BİLGİLERİ2 Yıl Sınırlı Donanım Garantisi..
$454,30 Vergiler Hariç:$385,00
Logitech RALLY PLUS STANDARD Konferans SistemiOtomatik kamera denetimi özellikli üstün kaliteli Ultra-HD Konferans Kamerası sistemiŞİMDİ HEPSİ BİR ARADALogitech Rally; Google Hangouts Meet, Microsoft Skype® Kurumsal, Microsoft Teams ve Zoom dahil olmak üzere, USB cihazlarıyla çalışan görüntülü konferans uygulamalarıyla daha iyi toplantılar yapabilmeniz için stüdyo kalitesinde ses, eşsiz ses netliği ve RightSense™ otomasyonu sunar. Modüler sesi, detaylıca düşünülmüş kablo yönetimi ve üstün kaliteli kaplamasıyla Rally, orta ve büyük boyuttaki odalara şık bir şekilde entegre olur.STÜDYO KALİTESİNDE VİDEORally, Ultra HD görüntüleme sistemiyle 4K'ya varan çözünürlüklerde parlaklığı keskin videolar, sıra dışı renk kalitesi ve olağanüstü optik hassasiyet sunar. Logitech RightLight™ teknolojisi, yüzleri vurgulamak için ışık dengesini optimize eder ve loş veya arkadan aydınlatmalı koşullarda bile cilt tonlarını doğal gösterir.GELİŞMİŞ MODÜLER SESMobirise, sürgü, galeri, makale blokları, sayaç, akordeon, video, hareketli metin, canlı filtreli tablolar, mağaza, iletişim formları, lightbox, referanslar, zaman çizelgeleri, google harita, ilerleme çubukları ve daha fazlasını içeren çeşitli temalar sunar.ŞIK ENDÜSTRİYEL TASARIMRally sistemindeki her bileşen, her türlü profesyonel ortama uygun birinci sınıf endüstriyel tasarıma sahiptir. Rally, görüntülü toplantılarda herkesin harika görünmesine ve sesinin iyi duyulmasına yardımcı olur, aynı zamanda sistemin her bir parçası da mükemmel bir görünme sahiptir. Sistemin temelindeki birinci sınıf PTZ kameranın barut rengi metal çerçeveli ve siyah mat kaplamalı zarif tasarımı, her odaya yakışacak şık görünümlü ses bileşenleri ve aksesuarlarla tamamlanmıştır.GELİŞMİŞ KULLANICI DENEYİMİLogitech RightSense™, daha iyi bir otomatikleştirilmiş kul..
$3.693,40 Vergiler Hariç:$3.130,00
Logitech RALLY PLUS BÜYÜK Konferans SistemiOtomatik kamera denetimi özellikli üstün kaliteli Ultra-HD Konferans Kamerası sistemiŞİMDİ HEPSİ BİR ARADALogitech Rally; Google Hangouts Meet, Microsoft Skype® Kurumsal, Microsoft Teams ve Zoom dahil olmak üzere, USB cihazlarıyla çalışan görüntülü konferans uygulamalarıyla daha iyi toplantılar yapabilmeniz için stüdyo kalitesinde ses, eşsiz ses netliği ve RightSense™ otomasyonu sunar. Modüler sesi, detaylıca düşünülmüş kablo yönetimi ve üstün kaliteli kaplamasıyla Rally, orta ve büyük boyuttaki odalara şık bir şekilde entegre olur.STÜDYO KALİTESİNDE VİDEORally, Ultra HD görüntüleme sistemiyle 4K'ya varan çözünürlüklerde parlaklığı keskin videolar, sıra dışı renk kalitesi ve olağanüstü optik hassasiyet sunar. Logitech RightLight™ teknolojisi, yüzleri vurgulamak için ışık dengesini optimize eder ve loş veya arkadan aydınlatmalı koşullarda bile cilt tonlarını doğal gösterir.GELİŞMİŞ MODÜLER SESMobirise, sürgü, galeri, makale blokları, sayaç, akordeon, video, hareketli metin, canlı filtreli tablolar, mağaza, iletişim formları, lightbox, referanslar, zaman çizelgeleri, google harita, ilerleme çubukları ve daha fazlasını içeren çeşitli temalar sunar.ŞIK ENDÜSTRİYEL TASARIMRally sistemindeki her bileşen, her türlü profesyonel ortama uygun birinci sınıf endüstriyel tasarıma sahiptir. Rally, görüntülü toplantılarda herkesin harika görünmesine ve sesinin iyi duyulmasına yardımcı olur, aynı zamanda sistemin her bir parçası da mükemmel bir görünme sahiptir. Sistemin temelindeki birinci sınıf PTZ kameranın barut rengi metal çerçeveli ve siyah mat kaplamalı zarif tasarımı, her odaya yakışacak şık görünümlü ses bileşenleri ve aksesuarlarla tamamlanmıştır.GELİŞMİŞ KULLANICI DENEYİMİLogitech RightSense™, daha iyi bir otomatikleştirilmiş kullan..
$4.458,04 Vergiler Hariç:$3.778,00
Logitech RALLY CAMERA Konferans SistemiUltra HD görüntüleme sistemi ve otomatik kamera kontrol özellikli üstün PTZ kameraEŞSİZ PERFORMANS SIRA DIŞI ÇOK YÖNLÜLÜK Üstün endüstriyel tasarım ve Ultra-HD görüntüleme sistemiyle Rally Kamera, Logitech® bağımsız video kamera grubunun başında geliyor. Gelişmiş optik özellikleri ve ileri teknolojisiyle Rally Kamera, tüm şekil ve boyutlardaki profesyonel toplantı alanlarında üstün performans sunar. Fısıltı sessizliğinde mekanik Kaydırma/Eğme/Zoom özellikleri, keskin 15X HD zoom, geniş 90° görüş alanı ve güçlü 4K sensörüyle Rally Kamera, odadaki herkesi olağanüstü video kalitesiyle yakalar.STÜDYO KALİTESİNDE VİDEO Rally Kamera, Ultra HD görüntüleme sistemiyle 4K'ya varan çözünürlüklerde parlaklığı keskin videolar, olağanüstü renk kalitesi ve istisnai optik hassasiyet sunar. Logitech RightLight™ teknolojisi, yüzleri vurgulamak için ışık dengesini optimize eder ve loş veya arkadan aydınlatmalı koşullarda bile cilt tonlarını doğal gösterir.ŞIK ENDÜSTRİYEL TASARIM Rally Kamera ürününde her türlü profesyonel kuruluma uygun birinci sınıf endüstriyel tasarımlı birinci sınıf Logitech optik ve 4K sensör bulunur. Metalik barut rengi ve zarif mat siyah boyasıyla Rally Kamera masaya yerleştirilebilir, üç ayaklı sehpaya takılabilir veya dahili donanımla duvara sabitlenebilir. Baş üstü kurulumlar için kamera, çevrilmeyi algılar ve görüntü yönünü ve kamera denetimlerini otomatik olarak düzeltir.HERKESİ MÜKEMMEL KADRAJLA GÖRÜN Logitech RightSight™ kamera denetimi, tüm şekil ve boyutlardaki salonlarda toplantı katılımcılarını kolayca kadraja almak için otomatik olarak hareket eder ve merceği ayarlar. Fısıltı sessizliğinde çalışan gelişmiş PTZ motor, ön ayarlar arasında kolayca geçiş yapar. Keskin 15X HD zoom, geniş 90° görüş alanı, o..
$2.121,64 Vergiler Hariç:$1.798,00
Logitech PTZ PRO2 CAMERA Konferans SistemiGelişmiş kaydırma/eğme ve yakınlaştırma özellikli HD 1080p video kameraOPTİK VE PERFORMANSTA ATILIM Logitech PTZ Pro 2, binlerce kilometre uzakta olsanız bile aynı odada oturma deneyimi için birinci sınıf optik özellikler ve neredeyse gerçek hayat kalitesinde video olanağı sunar. Teknik iyileştirmeler kameranın kusursuz netlikte görüntü çözünürlüğünü, olağanüstü renk reprodüksiyonunu ve sıra dışı optik hassasiyetini vurgular. Benzer modellerin yarı fiyatına, PTZ Pro 2 kesinlikle akıllı seçimdir.HAREKETİ YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKTE YAKALAYIN PTZ Pro 2; sınıflar, oditoryumlar ve büyük toplantı odaları için idealdir. 90° görüş alanıyla geniş çekim yapın ya da esnek kaydırma ve eğme denetimleriyle sunum yapan kişilere, konuşmacılara ve akıllı tahtalara odaklanın. Otomatik odaklama özelliğine sahip 10 kat yakınlaştırma merceği, konuşmacıları ve görsel sunum araçlarını kusursuz bir şekilde kadraja alarak uzaktaki katılımcılara ve kayıt sistemlerine sıra dışı ayrıntılar ve netlik sunar.KURULUMU VE KULLANIMI KOLAY Tak ve çalıştır USB bağlantısıyla PTZ Pro 2'nin dağıtımı ve kullanımı son derece kolaydır. PTZ Pro 2'yi USB aracılığıyla konferans odasındaki bilgisayara veya dizüstü bilgisayarınıza bağlamanız yeterlidir. Windows® ve Mac® bilgisayarlardaki video konferans uygulamalarıyla uyumlu olarak tasarlanan PTZ Pro 2, tüm ses sistemlerinin ve hoparlörlerin tamamlayıcısıdır.YAKINDAN VEYA UZAKTAN ÇALIŞTIRIN Elde taşınabilen uzaktan kumanda ile konferans odanız, oditoryumunuz, sınıfınız veya çalışma alanınızda kaydırın, eğin ve yakınlaştırın. Kamera, indirilebilir bir yazılımla uzaktan kumanda kullanılarak da çalıştırılabilir...
$1.286,20 Vergiler Hariç:$1.090,00
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)