Kategoriler
Sepetiniz

Netwrix Auditor for Azure AD
Netwrix Auditor for Azure AD
Azure Active Directory'nizdeki tüm değişiklikler ve oturum açmalar hakkında işlem yapılabilir denetim verisi alın. Azure AD için Netwrix Denetçisi, bulut güvenliğinizi tehdit eden veya duruş sürelerine neden olabilecek olayları hızlı bir şekilde tespit etmenizi ve araştırmanızı sağlar.
Anlaşılır değişim izleme
Değişikliği kimin yaptığı, gerçekleştiği tarih ve saat, tam olarak neyin değiştiği ve mevcut ve geçmiş değerler dahil olmak üzere tüm değişikliklerle ilgili ayrıntılı bilgi vererek Azure AD denetimini basitleştirir.
Detaylı oturum açma takibi
Kullanıcı ve yönetici oturum açma günlüklerini bir araya getirerek ve Azure AD ve bulut uygulamalarınıza erişmeye yönelik hem başarılı hem de başarısız denemeler için güvenlik raporları sağlayarak güvenlik ve uyumluluk için Azure AD erişim denetimini kolaylaştırır.
Gelişmiş Azure Active Directory raporlaması
Genel bakış panosu ve filtreleme, sıralama ve dışa aktarma seçenekleri sunan ayrıntılı zamanlanmış ve isteğe bağlı denetim günlüğü raporlarıyla Azure AD etkinlik izlemesini kolaylaştırır.
Tehdit kalıpları hakkında uyarılar
Ortamınızı rol değişiklikleri veya tekrarlanan başarısız oturum açmalar gibi riske sokan kritik Azure AD etkinliği hakkında sizi bilgilendirir; böylece gerçek hasarı önlemek için olaylara zamanında yanıt verebilirsiniz.
Davranış anomalisi keşfi
Azure Active Directory ve diğer sistemlerde olağan dışı etkinliklerini hem kurum içinde hem de bulutta toplayarak, kötü niyetli içeriğin ve risk altındaki hesapların algılanmasını iyileştirir.
Etkileşimli arama
Bir sorunun temel nedenini veya bir uygunluk denetçisinden gelen belirli bir sorunun cevabını bulana kadar arama kriterlerinize ince ayar yaparak denetim verilerinizi hızlı bir şekilde sıralamanızı sağlar.
Kolaylaştırılmış uygunluk raporlaması
PCI DSS, HIPAA, GDPR, SOX, GLBA, FISMA / NIST, CJIS ve diğer yasal standartlara eşlenen önceden tanımlanmış faaliyet raporları ile uyumluluk denetimleri için hazırlık süresini kısaltır.
Kullanıcı Davranışı ve Kör Nokta Analizi
Azure AD’nizdeki hesapların ele geçirilmesini veya geçici hesapların arkasına saklanmaya çalışan hoşnutsuz bir kullanıcı olduğunu belirten olağandışı oturum açmalar gibi ince tehdit göstergelerinin kolayca tespit edilmesini kolaylaştırır.
Birleşik platform
Tek bir birleşik platformla Azure AD, Office 365, şirket içi AD ve diğer kritik sistemlere görünürlük sağlar. SIEM verilerinize daha fazla içerik getirir ve RESTful API ile herhangi bir kurumsal uygulamanın izlenmesini merkezileştirir.