Kategoriler
Sepetiniz

Netwrix Auditor for EMC
Netwrix Auditor for EMC
Dell EMC Depolama için Netwrix Denetçisi, işletmelerin veri güvenliğini güçlendirmesine, uyumluluğu kolaylaştırmasına ve operasyonel verimliliği arttırmasına yardımcı olmak için Dell EMC VNX ve VNXe, Isilon ve Celerra depolama cihazlarını denetler. Dosya, klasör, paylaşım ve izinlerdeki tüm değişiklikleri izleyerek depolama ortamınıza tam görünürlük sağlar; veri erişim olayları hakkında raporlama; veri keşfi ve sınıflandırmanın sağlanması; ve veri kullanım kalıplarını ve veri sahipliğini ortaya koymak.
Veri keşfi ve sınıflandırma
Dell EMC Isilon ve Celerra, VNXe ve VNX dosya sunucularında, verilerin konumu, izinleri ve etrafındakietkinlik dahil olmak üzere hassas veriler hakkında değerli bilgiler sağlar.
Dell EMC değişiklik denetimi
Yerel Dell EMC Celerra, VNX, VNXe ve Isilon denetim kayıtlarının aksine, önceden tanımlanmış ve özel raporlarda kimin nerede, ne zaman nerede olduğunu açık bir şekilde gösteren, insan tarafından okunabilir bir biçimde yapılan her değişiklik hakkında bilgi sunar.
Erişim denetimi ve raporlamaya erişin
Başarılı ve başarısız kullanıcı erişim girişimleri hakkında kimin ve ne zaman nerede olduğunu tam olarak bildirerek Dell EMC dosya sunucularınızda erişim yönetimini etkinleştirir.
İzinlerin yapılandırılması üzerinde kontrol
Geçerli ve geçmiş izin ayarlarının kolay karşılaştırılması gibi özelliklere sahip, içsel veri güvenliği politikasına ve dış düzenlemelere uygun olarak hassas verilere ilişkin izinleri korumanızı sağlar.
Anormal aktivite hakkında uyarılar
Verilerinize erişme girişimleri, kritik dosyalarda yapılan izinler ve daha fazlası konusunda sizi bilgilendirir , böylece hassas kullanıcı bilgilerinizi ve hassas bilgilerinizi tehdit eden harici saldırıları hızlı bir şekilde tespit edebilirsiniz.
Dosya analizi raporları
Veri kullanımı ve veri sahipliği hakkında değerli bilgiler sağlar ve Dell EMC VNX ve VNXe aygıtları, Celerra depoları ve Isilon kümeleri üzerindeki çift dosyaları ve eski verileri tanımlar.
Kolay uyum raporlama
PCI DSS, HIPAA, SOX, FISMA, GLBA, CJIS, GDPR ve daha fazlası gibi standartlara uygun önceden tanımlanmış denetim raporlarında katı veriler sağlayarak uyumluluğunuzu kanıtlamanızı kolaylaştırır .
Etkileşimli arama
Bir sorunun temel nedenini veya bir denetçiden gelen belirli bir sorunun cevabını bulana kadar arama kriterlerinizi hassas şekilde ayarlayarak denetim olaylarını hızlı bir şekilde elden geçirmenizi sağlar.
Dell EMC depolama riski değerlendirmesi
Dell EMC depolarınızdaki doğrudan atanmış izinlerin veya potansiyel olarak zararlı dosyaların bolluğu gibi, hassas verileri riske sokan güvenlik boşluklarını tanımlamanıza ve gidermenize yardımcı olan güvenlik zekası sağlar.
Davranış Anomalisi Keşfi
Kullanıcı hesaplarının ve bunlara ilişkin risk puanlarının tek bir görünümünü sağlayarak ve her kullanıcının tüm etkinlik izlerine kolay erişim sağlayarak içeriden gelen tehdit algılamasını kolaylaştırır.
Kullanıcı Davranışı ve Kör Nokta Analizi
Veri erişim eğilimleri ve veri erişim dalgalanmaları hakkında istihbarat sağlayarak fark edilmeyebilecek kullanıcı dosyası etkinliğindeki şüpheli ani fark etmenizi sağlar.
Müdahaleci olmayan mimari
Veri toplama işleminin sistem işlemlerine veya performansına müdahale etmemesini sağlayan aracı olmadan çalışır.