Kategoriler
Sepetiniz

Netwrix Auditor for Office 365
Netwrix Auditor for Office 365
Office 365 için Netwrix Denetçisi, Office 365 ortamınızda neler olup bittiğiyle ilgili işlem yapılabilir istihbarat sağlar. SharePoint Online'daki kullanıcı etkinliğini izleyin ve güvenliği artırmak ve BT uyumluluğunu kolaylaştırmak için Exchange Online'daki tüm değişiklikleri ve sahip olmayan posta kutusu erişim olaylarını denetleyin.
Detaylı değişiklik denetimi
Exchange Online, OneDrive İş ve SharePoint Online sistemlerinizde konfigürasyon, güvenlik ve izin değişikliklerinde derinlemesine bilgi sağlar; işlem yapılabilir kim, ne, ne zaman, nerede, ne zaman ve hangi değerlerden önce olduğu bilgisini içerir.
Veri erişim izlemesi
SharePoint Online sitelerinize kimin eriştiği veya bunlardan belge indirdiği ve ayrıca OneDrive İş'te dosyaları senkronize eden kişiler hakkında raporlar; böylece hassas verilerinize yetkisiz erişimi görebilirsiniz.
İçerik değişikliği raporlaması
Şüpheli kullanıcı faaliyetlerini tespit etmenize ve veri kaybını önlemenize yardımcı olmak için SharePoint Online sitelerindeki, listelerdeki ve belgelerdeki ve OneDrive for Business verilerindeki (liste adları, site kaldırmaları ve dosya güncellemeleri gibi) yapılan tüm değişiklikleri izler.
Kritik aktivite hakkında uyarılar
Posta sunucunuzun güvenlik yapılandırması veya SharePoint Online paylaşım ayarlarınız gibi değişiklikler gibi acil ilginizi gerektiren aktiviteler hakkında sizi uyararak verilerinizi güvence altına almanızı ve duruş sürelerini önlemenizi sağlar.
Sahibi olmayan posta kutusu etkinliğine ilişkin raporlar
Exchange Online posta kutularına sahip olmayan erişimi algılar ve sahiplerine tüm posta kutusu etkinlikleri hakkında bilgi verir. Posta kutusu denetim raporları, belirli posta kutusu öğelerinin yanı sıra kaynak istemcide ve IP adresinde hangi eylemlerin gerçekleştirildiğini belirler, böylece bireyleri eylemlerinden sorumlu tutabilirsiniz.
Kapsamlı raporlar ve genel bakış gösterge panoları
Artırma Office 365, filtreleme ve sıralama özelliklerine sahip işlem yapılabilir önceden tanımlanmış raporlar ve gösterge panoları sunarak günlükleri denetler. Bu bilgiyi .pdf veya .csv dosyası gibi çeşitli biçimlerde verebilirsiniz. Yönetici denetim görevleriniz için önemli olan raporları e-posta ile otomatik olarak almak için abonelik özelliğini kullanabilirsiniz.
Kolaylaştırılmış uygunluk raporlaması
PCI DSS, HIPAA, GDPR, SOX, GLBA, FISMA / NIST, CJIS ve diğer ortak düzenleme standartlarına eşlenen önceden tanımlanmış raporlarla uyumluluk denetimlerine hazırlanmak için harcanan zamanı kısaltır.
Etkileşimli arama
İhtiyacınız olan bilgiyi bulana kadar denetim izlerinizde hızlı bir şekilde sıralama yapmanıza ve arama kriterlerinize ince ayar yapmanızı sağlar. Aramalarınızı özel raporlar olarak kaydedin; İsteğe bağlı olarak çalıştırabilir veya sonuçların programa göre size otomatik olarak teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.
Davranış anomalisi keşfi
Office 365 ortamınızdaki ve diğer bulut tabanlı ve şirket içi sistemlerinizdeki olağandışı etkinliklerini bir araya getirerek yüksek riskli kullanıcı hesaplarını tanımlar.