Kategoriler
Sepetiniz

Netwrix Auditor for Exchange
Netwrix Auditor for Exchange
Exchange için Netwrix Denetçisi, Microsoft Exchange Server denetimini basitleştirir. Sahip olmayan posta kutusu erişim olaylarını izleyin ve veri ihlallerini önlemek, BT uyumluluğunu kanıtlamak ve e-posta hizmetlerinin sürekli kullanılabilirliğini sağlamak için Exchange sunucusu yapılandırmasında ve izinlerinde yapılan değişiklikleri izleyin.
Kapsamlı Exchange Server değişiklik denetimi
Her bir değişikliğin ne zaman gerçekleştiği, kimin yaptığı, tam olarak neyin değiştiği ve mevcut ve geçmiş değerler dahil olmak üzere tüm değişiklikler hakkında ayrıntılı bilgi vererek Microsoft Exchange denetimini basitleştirir.
Sahibi olmayan posta kutusu erişim izlemesi
BT personeli ve posta kutusu sahiplerine, belirtilen posta kutularına sahip olmayan erişimi hakkında raporlar. Hangi posta kutusuna kimin eriştiğini, hangi zaman ve hangi iş istasyonundan erişimin gerçekleştiğini ve hangi öğelerin görüntülendiğini, düzenlendiğini veya silindiğini görebilirsiniz.
Kritik aktivite hakkında özel uyarılar
CEO’nun posta kutusuna izinlerde yapılan kritik değişiklikler veya izinsiz sahibi olmayan posta kutusu erişimi gibi şüpheli etkinlik hakkında sizi uyararak veri ihlallerinin algılanmasını hızlandırır.
Kolay okunur raporlar ve genel bakış gösterge tabloları
İnsan tarafından okunabilir bir biçimde ihtiyacı olan herkese denetim verisi sağlar. Önceden tanımlanmış raporlar ve gösterge panoları, yerleşik filtreleme ve sıralama kullanarak özelleştirmek kolaydır. İhracat ve abonelik seçenekleri raporlama rutinlerini basitleştirir.
Kolaylaştırılmış uygunluk raporlaması
PCI DSS, HIPAA, SOX, GLBA, FISMA / NIST, CJIS, GDPR dahil olmak üzere belirli yasal uyumluluk standartlarına eşlenen hazır raporlar sağlayarak Exchange Server güvenlik kontrollerinizin yerinde bulunduğunu kanıtlamanızı kolaylaştırır ve dahası.
Etkileşimli Google benzeri arama
Exchange Server denetim verilerini hızlı bir şekilde sıralamanıza ve ihtiyaç duyduğunuz bilgileri bulana kadar arama kriterlerinize ince ayar yapmanızı sağlar. Aramalarınızı isteğe bağlı olarak çalıştırabileceğiniz veya zamanında planladığınız özel raporlar olarak kaydedin.
Davranış anomalisi keşfi
Exchange Server ve Active Directory ve Windows Server gibi diğer kritik sistemler arasında olağandışı etkinliklerini bir araya getirerek yüksek riskli kullanıcı hesaplarını tanımlar.
Kullanıcı Davranışı ve Kör Nokta Analizi raporları
Mesai saatleri dışındaki şüpheli faaliyetler veya olağandışı sahibi olmayan posta kutusu oturum açma girişimleri gibi Microsoft Exchange Server'ınızı tehlikeye sokabilecek gizli tehditleri tespit ederek Exchange güvenlik denetimini basitleştirir.
Müdahaleci olmayan mimari
Aracıları kullanmadan Exchange altyapısını denetler, böylece denetim süreci hiçbir zaman sistem performansını düşürmez veya aksama süresine neden olmaz.