Kategoriler
Sepetiniz

Netwrix Auditor for Windows File Servers
Netwrix Auditor for Windows File Servers
Windows Dosya Sunucuları için Netwrix Denetçisi , dosyalarda, klasörlerde, paylaşımlarda ve izinlerde yapılan tüm değişikliklerde eyleme geçirilebilir güvenlik zekası sağlar ; dosya erişim denetimi; veri keşfi ve sınıflandırma ; ve veri güvenliği ve bilgi yönetimi için geliştirilmiş dosya analizi raporları sunar.
Veri keşfi ve sınıflandırma
Hangi tür hassas verilere sahip olduğunuza, nerede bulunduğuna, bu verilere kimlerin erişebildiğine ve nasıl kullanıldığına dair bilgi vererek hassas bir dosya denetimini mümkün kılar.
Dosya paylaşım denetimi
Her bir değişikliğin kimin neyi, ne zaman ve nerede yapıldığıyla ilgili bilgileri içeren bilgiler vererek dosya sunucularınızdaki değişiklikleri izlemeyi kolaylaştırır.
Dosya erişim denetimi
Birden çok Windows tabanlı dosya sunucusunda ve paylaşımda hem başarılı hem de başarısız okuma denemelerini bildirerek veri erişim girişimleri üzerinde denetim sağlamanıza yardımcı olur.
Veri erişim haklarını kontrol etme
Aşırı pozlanmış verilerin yanı sıra, hangi dosya ve klasörlere kimlerin erişebildiğini hızlı bir şekilde belirlemenizi sağlar. Ayrıca geçerli izinlerin mevcut durumunu geçmişte herhangi bir noktayla kolayca karşılaştırabilirsiniz.
Eşik tabanlı uyarılar
Çok kısa bir süre içinde çok fazla dosya değişikliği veya başarısız erişim denemesi olduğunda sizi uyarır, böylece bir fidye yazılımı saldırısına veya şüpheli içeriden öğrenenlere hızlıca yanıt verebilirsiniz.
Dosya analizi raporları
Veri mülkiyeti hakkında ayrıntılı bilgi sunar, veri kullanımını ve veri hacimlerini gösterir ve veri yönetimi süreçlerini iyileştirmenize yardımcı olan eski ve çift dosyaları tanımlar.
Kolaylaştırılmış uygunluk raporlaması
GDPR, PCI DSS, HIPAA, SOX, GLBA, FISMA / NIST, CJIS ve daha fazlası dahil olmak üzere genel yasal uyumluluk standartlarıyla eşleştirilen kullanıma hazır raporlar sunar.
Etkileşimli Arama
Kolay belli kullanıcı veya belirli bir ilgili tüm etkinlikle ilişkili değişiklikleri veya erişim olayları olsun, ihtiyacınız olan tam bilgi bulmak için yapar dosya veya klasör.
Windows dosya sunucusu risk değerlendirmesi
“Herkes” grubuna sunulan veriler ve dosya sunucularınızdaki potansiyel olarak zararlı dosyalar gibi veri güvenliği ile ilgili riskleri değerlendirmenize ve gidermenize yardımcı olur.
Davranış Anomalisi Keşfi
Sizin dosya sunucuları anormal aktivite ile kullanıcı hesaplarını tanımlar ve kurum içi ve bulut tabanlı sistemlerde diğer ve için ilişkili risk puanı hesaplayan her kullanıcı.
Kullanıcı Davranışı ve Kör Nokta Analizi
Arşivlenmiş verilere erişim ve çalışma saatleri dışındaki verilere erişim dahil, aksi takdirde farkedilmemiş olabilecek, güvenlikli istihbarat sağlar.
Müdahaleci olmayan mimari
Aracıları kullanmadan denetim verilerini toplar, bu nedenle sistem işlemlerine ve performansa müdahale etmez veya sistemin durma süresine neden olmaz.