Kategoriler
Sepetiniz

Netwrix Auditor for NetApp
Netwrix Auditor for NetApp
NetApp için Netwrix Denetçisi, NetApp depolama sisteminizde olup biten her şeyi tam olarak görmenizi sağlar. Uygulama hassas veriler hakkında derinlemesine görüş sağlar; dosyalarda, klasörlerde, paylaşımlarda ve izinlerde değişiklik; etkili izinler; başarılı ve başarısız erişim olayları; ve veri kullanımı ve veri mülkiyeti.
Veri keşfi ve sınıflandırma
NetApp dosyalarınızda depolanan, verileri, konumu, veri sahipliği ve veri erişim hakları gibi kümelenmiş Veri ONTAP'ı ve etrafındaki tüm etkinlikler gibi hassas veriler hakkında bilgi verir.
Denetimi değiştir
Yerel denetim olayı günlükleriyle ilişkili gürültü olmadan NetApp dosya denetimini etkinleştirir ve NetApp dosyalarınızda her bir değişikliğin neyi, ne zaman ve nerede yapıldığı hakkında insan tarafından okunabilen bilgiler sunar.
Dosya erişim denetimi
Hem başarılı hem de başarısız olan dosya ve klasör erişim olaylarını, kimlerin hangi dosyayı ve klasörü okumaya çalıştığını, erişim olayının nerede ve ne zaman gerçekleştiğini anlatır.
Etkili izinleri denetleme
Etkin kullanıcı izinlerini raporlar ve mevcut NetApp dosya izinlerinin mevcut durumunu herhangi bir geçmiş durumla karşılaştırarak izinlerinizin taban çizgisinden sapma olup olmadığını görmenizi sağlar.
Eşik tabanlı uyarılar
Kötü niyetli içeriden öğrenenlerin bir belirtisi veya devam eden bir fidye saldırısı belirtisi olabilecek dosya silmelerindeki ani yükselme gibi şüpheli veya yetkisiz eylemler hakkında sizi uyarır.
Dosya analizi raporları
Veri sahipliği, veri kullanımı ve veri hacmi ile ilgili işlem yapılabilir detaylar sağlar; ve boyutlarını da içeren eski ve kopya dosyaları tanımlar; böylece depolama kullanımını kontrol altında tutabilirsiniz.
Daha az çabayla uyum raporlama
PCI DSS, HIPAA, SOX, GLBA, FISMA / NIST, CJIS, GDPR ve diğerleri dahil olmak üzere belirli uyumluluk standartlarıyla eşleştirilen önceden tanımlanmış raporları içerir.
İnteraktif Arama
Bir sorunun kök nedenini daha derine inmeyi ve şüpheli etkinliği araştırmayı kolaylaştırır. İhtiyacınız olan denetim olaylarını tam olarak bulmak için arama kriterlerinizi ayarlamanız yeterlidir.
BT Risk Değerlendirmesi
NetApp dosyalarınızı uygun olmayan şekilde yapılandırılmış veri erişim hakları, aşırı pozlanmış veriler ve potansiyel olarak zararlı dosyalar gibi güvenlik boşluklarını tanımlayarak veri güvenliğini artırmaya yardımcı olur.
Davranış Anomalisi Keşfi
İlişkili risk puanlarıyla birlikte anormal bir kullanıcı etkinliği izlemesi sağlayarak çevrenizdeki kötü niyetli oyuncuların algılanmasını iyileştirir, böylece araştırma çabalarınıza öncelik verebilirsiniz.
Kullanıcı Davranışı ve Kör Nokta Analizi
Arşiv verilerine erişim dahil olmak üzere şüpheli dosya erişimi olayları hakkında güvenlik istihbaratı ve aşırı erişim hakları ile ilgili raporlar sağlayarak, veri ihlali riskini azaltabilirsiniz.
Müdahaleci olmayan mimari
İşlemlerin kesintisiz akışını sağlayarak sistem süreçleri ve performansa girmez.