Kategoriler
Sepetiniz

Netwrix Auditor for Oracle Database
Netwrix Auditor for Oracle Database
Sürekli Oracle Veritabanı denetimi ile veritabanlarınızda neler olup bittiğine dair tam görünürlük elde edin. Oracle Veritabanı için Netwrix Denetçisi, veritabanı çalışma süresini en üst düzeye çıkarmanıza ve veri güvenliği tehditlerini daha hızlı algılamanıza yardımcı olmak için bu kritik sistemdeki tüm değişikliklere ve erişim olaylarına derinlemesine bakış sağlar.
Anlaşılır sunucu düzeyinde değişiklik raporlaması
SQL ifadelerini ve ayrıcalıklarını ve diğer sunucu bileşenlerini izleyerek Oracle yapılandırmasındaki tüm kritik değişiklikleri yakalar ve işlem yapılabilir kim, ne, ne zaman, nerede ve nerede ve ne zaman önce ve sonra değerleri sunar.
Detaylı veritabanı düzeyinde değişim izleme
Tablo özelliklerinde, tetikleyicilerde veya diğer veritabanı nesnelerinde INSERT, UPDATE ve DELETE gibi SQL deyimi uygulamalarını yakalayarak veritabanınızda ve içeriğinde yapılan değişikliklerde sizi güncel tutar.
Kapsamlı erişim denetimi
Veri erişim girişimlerinin yanı sıra Oracle Veritabanına giriş yapmak için yapılan başarılı ve başarısız girişimleri izler; böylece tüm kullanıcıların oturumlarını tam olarak denetleyebilir ve verilerinizdeki uygunsuz veya kötü niyetli etkinlikleri hızlı bir şekilde görebilirsiniz.
Tehdit kalıpları hakkında uyarılar
Sistem ayrıcalık değişiklikleri ve sütun silme işlemleri gibi acil ilgi gerektiren etkinlikler hakkında sizi bilgilendirerek kritik veritabanı değişikliklerine hızlı bir şekilde yanıt vermenizi sağlar.
İşlem yapılabilir Oracle denetim raporları ve gösterge panoları
Veri tabanı izlemeyi otomatik hale getirir ve Oracle denetim günlüklerini artırarak ve filtreleme, sıralama ve dışa aktarma özellikleri içeren kapsamlı önceden tanımlanmış raporlar ve gösterge panoları sağlayarak kullanıcı etkinliğini verimli bir şekilde denetlemenize yardımcı olur.
Etkileşimli arama
Oracle denetim izini hızlı bir şekilde sıralamanıza ve bir sorunun temel nedenini veya bir denetçiden gelen belirli bir sorunun cevabını bulana kadar arama kriterlerinize ince ayar yapmanızı sağlar. Aramalarınızı özel raporlar olarak kaydedin ve programa göre size ulaştırın.
Davranış anomalisi keşfi
Yüksek riskli kullanıcı hesaplarını, hem kurum içi hem de buluttaki kritik sistemlerinizde olağandışı etkinliklerini bir araya getirerek tespit etmenize yardımcı olur.
Uygun maliyetli Oracle denetim izi
Tüm denetim izi verilerini, konsolide denetim kayıtlarını 10 yıldan uzun süre güvenli bir şekilde tutan ve tüm saklama süresi boyunca verilere hızlı ve kolay erişim sağlayan iki katmanlı bir depoda tutar.
Müdahaleci olmayan mimari
Veri toplama işleminin sistem işlemlerine veya performansına müdahale etmemesini sağlayan aracı olmadan çalışır.