Kategoriler
Sepetiniz

Netwrix Auditor for SharePoint
Netwrix Auditor for SharePoint
Microsoft SharePoint için Netwrix Denetçisi, SharePoint ortamınızda olup bitenler hakkında güvenlik zekası sunar. Veri sızıntısıriskini azaltmak, SharePoint kullanılabilirliğini korumak ve BT uyumluluğunu kolaylaştırmak için çiftlik yapılandırması, gruplar, izinler ve kullanıcı içeriğinin yanı sıra belge okumalarındaki değişiklikleri kimin izleyebileceğini ve izleyebileceğini görün.
Erişim izinleri üzerinde kontrol
Tam olarak izinlerin nasıl verildiğini hızlı bir şekilde öğrenmenize ve kalıtımın kesildiğini tespit etmenize yardımcı olur, böylece daha yönetilebilir ve güvenli bir SharePoint ortamı oluşturabilirsiniz.
Her değişikliğe derinlemesine bakış
SharePoint platformunuzdaki her değişiklik hakkında size değerli bilgiler verir: her değişikliği kim, ne zaman ve nerede yapıldığı ve tam olarak neyin değiştiği, önceki ve sonraki değerlerle.
SharePoint erişim denetimini okuma
SharePoint sitelerinizde hangi belgeleri ve listeleri kimin görüntülediğini ve her okuma etkinliğinin ne zaman gerçekleştiğini bildiren raporlar sayesinde kurumsal verilere yalnızca yetkili personelin eriştiğinden emin olabilir ve SharePoint belge denetiminizi iyileştirebilirsiniz.
Kolaylaştırılmış uygunluk raporlaması
PCI DSS, HIPAA, FISMA / NIST, GDPR ve diğer birçok yasal uyumluluk standardı ile eşleştirilen kullanıma hazır rapor kümelerini içerir. Denetçilere, düzenli SharePoint güvenlik denetimi yaptığınızı ve iç kontrollerinizin en iyi güvenlik uygulamalarıyla aynı hizada olduğunu kanıtlayın.
Etkileşimli Google benzeri arama
Bir sorunun kök nedenini hızlı bir şekilde belirlemeyi veya bir güvenlik olayını incelemeyi kolaylaştırır. Merkezi yönetimde kimlerin habersiz değişiklikler yaptığını veya SharePoint'ten yanlışlıkla önemli bir belgeyi çıkaranları hemen bulun.
Kritik aktivite hakkında özel uyarılar
Bir SharePoint kitaplığındaki verilerin toplu olarak kaldırılması veya site koleksiyonlarında yetkisiz değişiklikler yapılması nedeniyle, en önemli olduğunu düşündüğünüz değişiklikleri ve erişim olaylarını güncel tutar.
Davranış anomalisi keşfi
Tüm BT altyapınızdaki bir kişi tarafından tetiklenen tüm anormal etkinlik uyarılarının tek bir görünümünü sunar. Kötü niyetli içeriğe sahip kişilerin ve tehlikeye atılan hesapları zamanında tespit edin; böylece çok geç olmadan yanıt verebilirsiniz.
Kullanıcı Davranışı ve Kör Nokta Analizi raporları
Mesai saatleri dışındaki şüpheli faaliyetler veya SharePoint sitelerinizde potansiyel olarak zararlı dosyalar oluşturma gibi, SharePoint'inizin güvenliğini tehlikeye atabilecek ince tehdit göstergelerini belirleyerek SharePoint güvenlik izlemeyi basitleştirir.
Detaylı raporlar ve genel bakış panoları
Detaylandırma, filtreleme, sıralama ve dışa aktarma özellikleri sunan önceden tanımlanmış birden fazla denetim raporuyla ve üst düzey panolarla SharePoint denetimini otomatikleştirir. Bu bilgilerin size zamanında e-postayla gönderilmesi için onlara abone olun.
Kullanıcı profili bilgisi
Olaylara dahil olan kullanıcı hesapları hakkında tek bir yerde önemli bilgiler sunarak soruşturma sürecini hızlandırmaya yardımcı olur.
Otomatik olay yanıtı
Uyarıları komut dosyalarına ekleyerek sık karşılaşılan ve beklenen olaylara yanıtı otomatik hale getirmenize olanak sağlar, böylece daha önemli görevlere odaklanırken hızlı bir yanıt alabilirsiniz.
Müdahaleci olmayan mimari
Herhangi bir müdahaleci hizmet kullanmadan, SharePoint denetim verilerinin toplanmasını gerçekleştirir, bu nedenle SharePoint Server performansını düşürmez veya herhangi bir aksama süresine neden olmaz.