Kategoriler
Sepetiniz

Netwrix Auditor for VMware
Netwrix Auditor for VMware
VMware için Netwrix Denetçisi, bağımsız ESXi ana bilgisayarları da dahil olmak üzere VMware vSphere ve bileşenlerinde yapılan değişikliklerde tam görünürlük sağlar . Güvenliği güçlendirmek , BT uyumluluğunu kanıtlamak ve işlemleri optimize etmek için düzenli VMware denetimleri gerçekleştirin.
Her değişikliğe derinlemesine bakış
VMware ortamınızın tamamında her bir değişikliğin ne zaman yapıldığı, kimin yaptığını ve önceki ve sonraki değerlerle tam olarak nelerin değiştirildiğini ayrıntılandırın.
Detaylı raporlar ve genel bakış panoları
Rutin VMware raporlama görevlerini kolaylaştırır. Önceden tanımlanmış raporlar ve genel bakış gösterge panoları filtreleme, sıralama, dışa aktarma, detaylandırma ve e-posta abonelikleri sunar. Bir web arayüzü aracılığıyla onlara erişin.
Kritik aktivite hakkında özel uyarılar
Sanal makinenin silinmesi ya da depolama kaynaklarında değişiklik yapılması gibi, sizin için en kritik olduğunu düşündüğünüz değişiklikler hakkında sizi bilgilendirir, böylece zamanında yanıt verebilir ve aksama süresinden veya performans sorunlarından kaçınabilirsiniz.
Kolaylaştırılmış uygunluk raporlaması
PCI DSS, HIPAA, SOX, GLBA, FISMA / NIST, CJIS, GDPR ve diğer birçok yasal düzenleme standardı ile eşleştirilen hazır raporlarda denetim verisi sağlar. VMware’i düzenli olarak denetlediğinizi denetçilere kanıtlayın.
Etkileşimli Google benzeri arama
VMware denetim verileri arasında sıralama yapmayı ve aradığınız tüm bilgileri bulmanıza yardımcı olur. ESXi veya ESX sunucusu arızasına neden olan veya VM'lerde kritik değişiklikler yapan soruların yanıtlarını hızlıca bulun.
Davranış anomalisi keşfi
Anonim etkinliklerini VMware altyapısı ve Active Directory ve Windows Server gibi diğer kritik sistemler arasında toplayarak yüksek riskli kullanıcı hesaplarını tanımlar.