Kategoriler
Sepetiniz

Netwrix Auditor for Windows Server
Netwrix Auditor for Windows Server
Windows Server için Netwrix Denetçisi, Windows sunucu ortamınızda neler olup bittiğini tam olarak gösterir. Windows sunucularınızın güvenliğini sağlamak ve BT uyumluluğunu kanıtlamak için, sunucu yapılandırmalarınızı düzenli olarak iyi bir temelle karşılaştırın ve bunlar üzerinde yapılan tüm değişiklikleri izleyin.
Kapsamlı değişim denetimi
Her değişiklik hakkında bilgi toplayarak ve değerleri, kimin, ne, ne zaman, nerede, nerede olduğu ve değerler öncesi ve sonrası da dahil olmak üzere işlem yapılabilir denetim verisi sağlayarak değişiklik izlemeyi basitleştirir.
Detaylı yapılandırma raporları
Sunucularınızın geçerli yapılandırması hakkında Windows Server denetim raporları sağlar ve bu yapılandırmayı bilinen bir iyi temelle kolayca karşılaştırmanıza olanak sağlar; böylece güvenlik boşluklarını tespit edip düzeltebilirsiniz.
Oturum açma denetimi
İzlenen bilgisayarlarda hem başarısız hem de başarılı hesap oturum açma girişimleriyle ilgili raporlar. Güvenlik olaylarını araştırmak için birinin kritik sistemlerinize giriş yaptığını tam olarak öğrenin.
Tehdit kalıpları hakkında uyarılar
Kritik güvenlik olayları hakkında sizi bilgilendirir ve hassas verilerinizi riske sokabilecek kötü amaçlı veya yanlışlıkla yapılan değişiklikleri düzeltmek için gereken tüm ayrıntılı bilgileri sağlar.
Etkileşimli arama
İhtiyacınız olan bilgiyi bulana kadar hızlı bir şekilde Windows Server denetim verilerini sıralamanıza ve arama kriterlerinize ince ayar yapmanızı sağlar. Aramalarınızı özel raporlar olarak kaydedin ve programa göre size ulaştırın.
Kullanıcı etkinliğinin video kaydı
Ayrıcalıklı kullanıcıların faaliyetlerini kaydederek, herhangi bir günlük oluşturmasalar bile kritik sistemleri ve araçları korumaya yardımcı olur. Video kayıtları aranabilir ve tekrarlanabilir.
Kolaylaştırılmış uygunluk raporlaması
PCI DSS, HIPAA, GDPR, SOX, GLBA, FISMA / NIST, CJIS ve diğer yasal standartlara eşlenen önceden tanımlanmış raporlarla uyumluluk denetimleri için hazırlık süresini kısaltır.
Davranış anomalisi keşfi
Windows sunucularınızdaki ve diğer şirket içi ve bulut tabanlı sistemlerinizdeki olağandışı etkinliklerini bir araya getirerek yüksek riskli kullanıcı hesaplarını tanımlar.
Yerel denetim politikası değişiklikleriyle ilgili raporlama
Yerel denetim politikalarınızdaki tüm değişikliklerle ilgili ayrıntılı ve okunması kolay raporlar sağlar, böylece açık yönetim onayı olmadan hiçbir değişiklik yapılmamasını sağlayabilirsiniz.