Kategoriler
Sepetiniz

Netwrix

Netwrix Auditor for Active Directory Active Directory için Netwrix Denetçisi , Active Directory ve Grup İlkesi'nde neler olup bittiği hakkında güvenlik zekası sunar. Ayrıcalık kötüye kullanım riskini azaltmak, BT uyumluluğunu kanıtlamak ve sorun gidermeyi kolaylaştırmakiçin Active Directory değişikliklerini ve oturumlarını denetler. Kapsamlı değişim denetimi Active Directory ve Grup İlkenizdeki tüm değişiklikleri algılar ve kritik kimin, neyin, ne zaman ve nerede ayrıntılarını ve önce ve sonra değerlerini sağlar. Oturum açma denetimi Hem başarısız hem de başarılı oturum açmalar hakkında rapor vererek ve herhangi bir kullanıcının oturum açma geçmişini görüntüleyerek kritik sistemlere erişim kontrolünü kolaylaştırır . Mevcut yapılandırmalar hakkında raporlar Kullanıcılarınızın ve gruplarınızın mevcut durumunu, Active Directory'deki izinlerini, GPO'larınızı ve ayarlarını ve daha fazlasını gösterir, böylece bunları bilinen iyi bir temel değerle kolayca karşılaştırabilirsiniz . Active Directory güvenliği ve uyumluluğu PCI DSS, HIPAA, SOX, GDPR, GLBA, FISMA / NIST, CJIS ve daha fazlası dahil olmak üzere geniş bir yelpazedeki standartlardan kontrollerle uyumlu kullanıma hazır raporlar sunar. Grup İlkesi izleme Denetim ilkesi ayarlarında ve diğer Grup İlkesi değişikliklerinde tam ayrıntılarla ve değerlerden önce ve sonra yapılan değişiklikler hakkında raporlar. Tehdit kalıpları hakkında uyarılar Kritik..
$0,00 Vergiler Hariç:$0,00
Netwrix Auditor for Azure AD Azure Active Directory'nizdeki tüm değişiklikler ve oturum açmalar hakkında işlem yapılabilir denetim verisi alın. Azure AD için Netwrix Denetçisi, bulut güvenliğinizi tehdit eden veya duruş sürelerine neden olabilecek olayları hızlı bir şekilde tespit etmenizi ve araştırmanızı sağlar. Anlaşılır değişim izleme Değişikliği kimin yaptığı, gerçekleştiği tarih ve saat, tam olarak neyin değiştiği ve mevcut ve geçmiş değerler dahil olmak üzere tüm değişikliklerle ilgili ayrıntılı bilgi vererek Azure AD denetimini basitleştirir. Detaylı oturum açma takibi Kullanıcı ve yönetici oturum açma günlüklerini bir araya getirerek ve Azure AD ve bulut uygulamalarınıza erişmeye yönelik hem başarılı hem de başarısız denemeler için güvenlik raporları sağlayarak güvenlik ve uyumluluk için Azure AD erişim denetimini kolaylaştırır. Gelişmiş Azure Active Directory raporlaması Genel bakış panosu ve filtreleme, sıralama ve dışa aktarma seçenekleri sunan ayrıntılı zamanlanmış ve isteğe bağlı denetim günlüğü raporlarıyla Azure AD etkinlik izlemesini kolaylaştırır. Tehdit kalıpları hakkında uyarılar Ortamınızı rol değişiklikleri veya tekrarlanan başarısız oturum açmalar gibi riske sokan kritik Azure AD etkinliği hakkında sizi bilgilendirir; böylece gerçek hasarı önlemek için olaylara zamanında yanıt verebilirsiniz. Davranış anomalisi keşfi Azure Active Directory ve diğer sistemlerde olağan dışı etkinliklerini hem kurum içinde hem de bu..
$0,00 Vergiler Hariç:$0,00
Netwrix Auditor for Exchange Exchange için Netwrix Denetçisi, Microsoft Exchange Server denetimini basitleştirir. Sahip olmayan posta kutusu erişim olaylarını izleyin ve veri ihlallerini önlemek, BT uyumluluğunu kanıtlamak ve e-posta hizmetlerinin sürekli kullanılabilirliğini sağlamak için Exchange sunucusu yapılandırmasında ve izinlerinde yapılan değişiklikleri izleyin. Kapsamlı Exchange Server değişiklik denetimi Her bir değişikliğin ne zaman gerçekleştiği, kimin yaptığı, tam olarak neyin değiştiği ve mevcut ve geçmiş değerler dahil olmak üzere tüm değişiklikler hakkında ayrıntılı bilgi vererek Microsoft Exchange denetimini basitleştirir. Sahibi olmayan posta kutusu erişim izlemesi BT personeli ve posta kutusu sahiplerine, belirtilen posta kutularına sahip olmayan erişimi hakkında raporlar. Hangi posta kutusuna kimin eriştiğini, hangi zaman ve hangi iş istasyonundan erişimin gerçekleştiğini ve hangi öğelerin görüntülendiğini, düzenlendiğini veya silindiğini görebilirsiniz. Kritik aktivite hakkında özel uyarılar CEO’nun posta kutusuna izinlerde yapılan kritik değişiklikler veya izinsiz sahibi olmayan posta kutusu erişimi gibi şüpheli etkinlik hakkında sizi uyararak veri ihlallerinin algılanmasını hızlandırır. Kolay okunur raporlar ve genel bakış gösterge tabloları İnsan tarafından okunabilir bir biçimde ihtiyacı olan herkese denetim verisi sağlar. Önceden tanımlanmış raporlar ve gösterge panoları, yerleşik filtreleme ve sıralama kullanarak özelleştirmek kolaydır. İhracat ve abo..
$0,00 Vergiler Hariç:$0,00
Netwrix Auditor for Office 365 Office 365 için Netwrix Denetçisi, Office 365 ortamınızda neler olup bittiğiyle ilgili işlem yapılabilir istihbarat sağlar. SharePoint Online'daki kullanıcı etkinliğini izleyin ve güvenliği artırmak ve BT uyumluluğunu kolaylaştırmak için Exchange Online'daki tüm değişiklikleri ve sahip olmayan posta kutusu erişim olaylarını denetleyin. Detaylı değişiklik denetimi Exchange Online, OneDrive İş ve SharePoint Online sistemlerinizde konfigürasyon, güvenlik ve izin değişikliklerinde derinlemesine bilgi sağlar; işlem yapılabilir kim, ne, ne zaman, nerede, ne zaman ve hangi değerlerden önce olduğu bilgisini içerir. Veri erişim izlemesi SharePoint Online sitelerinize kimin eriştiği veya bunlardan belge indirdiği ve ayrıca OneDrive İş'te dosyaları senkronize eden kişiler hakkında raporlar; böylece hassas verilerinize yetkisiz erişimi görebilirsiniz. İçerik değişikliği raporlaması Şüpheli kullanıcı faaliyetlerini tespit etmenize ve veri kaybını önlemenize yardımcı olmak için SharePoint Online sitelerindeki, listelerdeki ve belgelerdeki ve OneDrive for Business verilerindeki (liste adları, site kaldırmaları ve dosya güncellemeleri gibi) yapılan tüm değişiklikleri izler. Kritik aktivite hakkında uyarılar Posta sunucunuzun güvenlik yapılandırması veya SharePoint Online paylaşım ayarlarınız gibi değişiklikler gibi acil ilginizi gerektiren aktiviteler hakkında sizi uyararak verilerinizi güvence altına almanızı ve duruş sürelerini önlemenizi sağlar. ..
$0,00 Vergiler Hariç:$0,00
Netwrix Auditor for Windows File Servers Windows Dosya Sunucuları için Netwrix Denetçisi , dosyalarda, klasörlerde, paylaşımlarda ve izinlerde yapılan tüm değişikliklerde eyleme geçirilebilir güvenlik zekası sağlar ; dosya erişim denetimi; veri keşfi ve sınıflandırma ; ve veri güvenliği ve bilgi yönetimi için geliştirilmiş dosya analizi raporları sunar. Veri keşfi ve sınıflandırma Hangi tür hassas verilere sahip olduğunuza, nerede bulunduğuna, bu verilere kimlerin erişebildiğine ve nasıl kullanıldığına dair bilgi vererek hassas bir dosya denetimini mümkün kılar. Dosya paylaşım denetimi Her bir değişikliğin kimin neyi, ne zaman ve nerede yapıldığıyla ilgili bilgileri içeren bilgiler vererek dosya sunucularınızdaki değişiklikleri izlemeyi kolaylaştırır. Dosya erişim denetimi Birden çok Windows tabanlı dosya sunucusunda ve paylaşımda hem başarılı hem de başarısız okuma denemelerini bildirerek veri erişim girişimleri üzerinde denetim sağlamanıza yardımcı olur. Veri erişim haklarını kontrol etme Aşırı pozlanmış verilerin yanı sıra, hangi dosya ve klasörlere kimlerin erişebildiğini hızlı bir şekilde belirlemenizi sağlar. Ayrıca geçerli izinlerin mevcut durumunu geçmişte herhangi bir noktayla kolayca karşılaştırabilirsiniz. Eşik tabanlı uyarılar Çok kısa bir süre içinde çok fazla dosya değişikliği veya başarısız erişim denemesi olduğunda sizi uyarır, böylece bir fidye yazılımı saldırısına veya şüpheli içeriden öğrenenlere hızlıca yanıt verebilirsi..
$0,00 Vergiler Hariç:$0,00
Netwrix Auditor for EMC Dell EMC Depolama için Netwrix Denetçisi, işletmelerin veri güvenliğini güçlendirmesine, uyumluluğu kolaylaştırmasına ve operasyonel verimliliği arttırmasına yardımcı olmak için Dell EMC VNX ve VNXe, Isilon ve Celerra depolama cihazlarını denetler. Dosya, klasör, paylaşım ve izinlerdeki tüm değişiklikleri izleyerek depolama ortamınıza tam görünürlük sağlar; veri erişim olayları hakkında raporlama; veri keşfi ve sınıflandırmanın sağlanması; ve veri kullanım kalıplarını ve veri sahipliğini ortaya koymak. Veri keşfi ve sınıflandırma Dell EMC Isilon ve Celerra, VNXe ve VNX dosya sunucularında, verilerin konumu, izinleri ve etrafındakietkinlik dahil olmak üzere hassas veriler hakkında değerli bilgiler sağlar. Dell EMC değişiklik denetimi Yerel Dell EMC Celerra, VNX, VNXe ve Isilon denetim kayıtlarının aksine, önceden tanımlanmış ve özel raporlarda kimin nerede, ne zaman nerede olduğunu açık bir şekilde gösteren, insan tarafından okunabilir bir biçimde yapılan her değişiklik hakkında bilgi sunar. Erişim denetimi ve raporlamaya erişin Başarılı ve başarısız kullanıcı erişim girişimleri hakkında kimin ve ne zaman nerede olduğunu tam olarak bildirerek Dell EMC dosya sunucularınızda erişim yönetimini etkinleştirir. İzinlerin yapılandırılması üzerinde kontrol Geçerli ve geçmiş izin ayarlarının kolay karşılaştırılması gibi özelliklere sahip, içsel veri güvenliği politikasına ve dış düzenlemelere uygun olarak hassas verilere ilişkin izinleri korumanızı sağlar. ..
$0,00 Vergiler Hariç:$0,00
Netwrix Auditor for NetApp NetApp için Netwrix Denetçisi, NetApp depolama sisteminizde olup biten her şeyi tam olarak görmenizi sağlar. Uygulama hassas veriler hakkında derinlemesine görüş sağlar; dosyalarda, klasörlerde, paylaşımlarda ve izinlerde değişiklik; etkili izinler; başarılı ve başarısız erişim olayları; ve veri kullanımı ve veri mülkiyeti. Veri keşfi ve sınıflandırma NetApp dosyalarınızda depolanan, verileri, konumu, veri sahipliği ve veri erişim hakları gibi kümelenmiş Veri ONTAP'ı ve etrafındaki tüm etkinlikler gibi hassas veriler hakkında bilgi verir. Denetimi değiştir Yerel denetim olayı günlükleriyle ilişkili gürültü olmadan NetApp dosya denetimini etkinleştirir ve NetApp dosyalarınızda her bir değişikliğin neyi, ne zaman ve nerede yapıldığı hakkında insan tarafından okunabilen bilgiler sunar. Dosya erişim denetimi Hem başarılı hem de başarısız olan dosya ve klasör erişim olaylarını, kimlerin hangi dosyayı ve klasörü okumaya çalıştığını, erişim olayının nerede ve ne zaman gerçekleştiğini anlatır. Etkili izinleri denetleme Etkin kullanıcı izinlerini raporlar ve mevcut NetApp dosya izinlerinin mevcut durumunu herhangi bir geçmiş durumla karşılaştırarak izinlerinizin taban çizgisinden sapma olup olmadığını görmenizi sağlar. Eşik tabanlı uyarılar Kötü niyetli içeriden öğrenenlerin bir belirtisi veya devam eden bir fidye saldırısı belirtisi olabilecek dosya silmelerindeki ani yükselme gibi şüpheli veya yetkisiz eylemler hakk..
$0,00 Vergiler Hariç:$0,00
Netwrix Auditor for Nutanix Files Nutanix Dosyaları için Netwrix Denetçisi (eski adıyla Nutanix AFS), Nutanix dosya sunucularında neler olup bittiği hakkında eyleme geçirilebilir zekâ sunar . Dosyalarda, klasörlerde, paylaşımlarda ve izinlerde yapılan değişikliklerhakkında ayrıntılı bilgi edinin ; dosya okur ; kullanıcı izinleri ; hassas veri depolamak; ve dosya alanı ve kullanımını dosyalayın , böylece veri sızıntısı riskini azaltabilir, uyumluluk sağlayabilir ve iş aksamalarını en aza indirebilirsiniz. Veri keşfi ve sınıflandırma Sahip olduğunuz, nerede bulunduğuna ve bunlara kimlerin erişebildiğine dair gizli bilgi türlerini göstererek hassas verileri korumanızı sağlar. Değişikliklerle ilgili derin içgörü Kimler, ne, ne zaman ve nerede olduğu bilgileri içeren dosyalarda, klasörlerde, paylaşımlarda ve izinlerde değişiklikler hakkında bilgi sunarak iş açısından kritik verileri tehdit edebilecek eylemleri belirlemenize yardımcı olur. Nutanix erişim denetimini okuma Nutanix dosya sunucularınızdaki hangi dosyaları kimlerin görüntülediğini ve böylece kritik bilgilere hiçbir yetkisiz veya şüpheli erişimin fark edilmediğinden emin olmanızı sağlayan raporlar. Kullanıcı izinlerinde görünürlük Hangi verilere kimin erişimi olduğunu ve aşırı pozlanmış verileri tespit etmenizi sağladığını gösterir. Ayrıca mevcut izin durumunu geçmişte herhangi bir anla karşılaştırabilirsiniz. Tehdit kalıpları hakkında uyarılar Dosya sunucusu sanal makinelerinden verilerin..
$0,00 Vergiler Hariç:$0,00
Netwrix Auditor for SharePoint Microsoft SharePoint için Netwrix Denetçisi, SharePoint ortamınızda olup bitenler hakkında güvenlik zekası sunar. Veri sızıntısıriskini azaltmak, SharePoint kullanılabilirliğini korumak ve BT uyumluluğunu kolaylaştırmak için çiftlik yapılandırması, gruplar, izinler ve kullanıcı içeriğinin yanı sıra belge okumalarındaki değişiklikleri kimin izleyebileceğini ve izleyebileceğini görün. Erişim izinleri üzerinde kontrol Tam olarak izinlerin nasıl verildiğini hızlı bir şekilde öğrenmenize ve kalıtımın kesildiğini tespit etmenize yardımcı olur, böylece daha yönetilebilir ve güvenli bir SharePoint ortamı oluşturabilirsiniz. Her değişikliğe derinlemesine bakış SharePoint platformunuzdaki her değişiklik hakkında size değerli bilgiler verir: her değişikliği kim, ne zaman ve nerede yapıldığı ve tam olarak neyin değiştiği, önceki ve sonraki değerlerle. SharePoint erişim denetimini okuma SharePoint sitelerinizde hangi belgeleri ve listeleri kimin görüntülediğini ve her okuma etkinliğinin ne zaman gerçekleştiğini bildiren raporlar sayesinde kurumsal verilere yalnızca yetkili personelin eriştiğinden emin olabilir ve SharePoint belge denetiminizi iyileştirebilirsiniz. Kolaylaştırılmış uygunluk raporlaması PCI DSS, HIPAA, FISMA / NIST, GDPR ve diğer birçok yasal uyumluluk standardı ile eşleştirilen kullanıma hazır rapor kümelerini içerir. Denetçilere, düzenli SharePoint güvenlik denetimi yaptığınızı ve iç kontrollerinizin en iyi güvenlik uygulamalarıyla aynı hizada oldu..
$0,00 Vergiler Hariç:$0,00
Netwrix Auditor for Oracle Database Sürekli Oracle Veritabanı denetimi ile veritabanlarınızda neler olup bittiğine dair tam görünürlük elde edin. Oracle Veritabanı için Netwrix Denetçisi, veritabanı çalışma süresini en üst düzeye çıkarmanıza ve veri güvenliği tehditlerini daha hızlı algılamanıza yardımcı olmak için bu kritik sistemdeki tüm değişikliklere ve erişim olaylarına derinlemesine bakış sağlar. Anlaşılır sunucu düzeyinde değişiklik raporlaması SQL ifadelerini ve ayrıcalıklarını ve diğer sunucu bileşenlerini izleyerek Oracle yapılandırmasındaki tüm kritik değişiklikleri yakalar ve işlem yapılabilir kim, ne, ne zaman, nerede ve nerede ve ne zaman önce ve sonra değerleri sunar. Detaylı veritabanı düzeyinde değişim izleme Tablo özelliklerinde, tetikleyicilerde veya diğer veritabanı nesnelerinde INSERT, UPDATE ve DELETE gibi SQL deyimi uygulamalarını yakalayarak veritabanınızda ve içeriğinde yapılan değişikliklerde sizi güncel tutar. Kapsamlı erişim denetimi Veri erişim girişimlerinin yanı sıra Oracle Veritabanına giriş yapmak için yapılan başarılı ve başarısız girişimleri izler; böylece tüm kullanıcıların oturumlarını tam olarak denetleyebilir ve verilerinizdeki uygunsuz veya kötü niyetli etkinlikleri hızlı bir şekilde görebilirsiniz. Tehdit kalıpları hakkında uyarılar Sistem ayrıcalık değişiklikleri ve sütun silme işlemleri gibi acil ilgi gerektiren etkinlikler hakkında sizi bilgilendirerek kritik veritabanı değişikliklerine hızlı bir şekilde yanıt vermenizi sağlar. ..
$0,00 Vergiler Hariç:$0,00
Netwrix Auditor for SQL Server SQL Server için Netwrix Denetçisi, Microsoft SQL Sunucunuzdaki tüm kritik değişiklikler ve oturum açma olayları hakkında eyleme geçirilebilir zeka sağlar. Ayrıcalık kötüye kullanım riskini azaltmak, BT uyumluluğunu kanıtlamak ve veritabanlarınızın kullanılabilirliğini sağlamak için düzenli SQL Server denetlemesi yapın. Kapsamlı sunucu seviyesinde değişiklik denetimi SQL server örneği silme veya izin güncellemeleri gibi sunucu denetim şartnamenize bağlı olarak tüm SQL Server konfigürasyon değişikliklerini yakalar ve işlem yapılabilir kim, ne, ne zaman ve nerede ve önceki ve sonraki değerleri sağlar. Anlaşılır veritabanı düzeyinde değişim raporlaması Genel SQL veritabanı denetimini ve kuruluşunuzun güvenlik duruşunu iyileştirmenize yardımcı olmak için veritabanı denetim şartnamesinde ve denetim eylem gruplarında belirtilen şekilde veritabanı içeriği ve nesnelerindeki değişiklikleri izler. Detaylı oturum açma izleme Windows veya SQL kimlik doğrulamasıyla SQL Server'ınıza giriş yapmak için hem başarılı hem de başarısız denemeleri rapor ederek SQL Server güvenlik denetimini kolaylaştırır, böylece yetkisiz erişimi ve olası saldırıları hızlı bir şekilde tespit edebilirsiniz. Tehdit kalıpları hakkında uyarılar Yetkisiz Windows oturum açma ve birincil anahtar kısıtlamalarında değişiklik yapma gibi acil ilginizi gerektiren kritik olaylar hakkında sizi bilgilendirerek verilerinizi korumanızı ve sistemin çalışmama süresini önlemenizi sağlar. ..
$0,00 Vergiler Hariç:$0,00
Netwrix Auditor for Windows Server Windows Server için Netwrix Denetçisi, Windows sunucu ortamınızda neler olup bittiğini tam olarak gösterir. Windows sunucularınızın güvenliğini sağlamak ve BT uyumluluğunu kanıtlamak için, sunucu yapılandırmalarınızı düzenli olarak iyi bir temelle karşılaştırın ve bunlar üzerinde yapılan tüm değişiklikleri izleyin. Kapsamlı değişim denetimi Her değişiklik hakkında bilgi toplayarak ve değerleri, kimin, ne, ne zaman, nerede, nerede olduğu ve değerler öncesi ve sonrası da dahil olmak üzere işlem yapılabilir denetim verisi sağlayarak değişiklik izlemeyi basitleştirir. Detaylı yapılandırma raporları Sunucularınızın geçerli yapılandırması hakkında Windows Server denetim raporları sağlar ve bu yapılandırmayı bilinen bir iyi temelle kolayca karşılaştırmanıza olanak sağlar; böylece güvenlik boşluklarını tespit edip düzeltebilirsiniz. Oturum açma denetimi İzlenen bilgisayarlarda hem başarısız hem de başarılı hesap oturum açma girişimleriyle ilgili raporlar. Güvenlik olaylarını araştırmak için birinin kritik sistemlerinize giriş yaptığını tam olarak öğrenin. Tehdit kalıpları hakkında uyarılar Kritik güvenlik olayları hakkında sizi bilgilendirir ve hassas verilerinizi riske sokabilecek kötü amaçlı veya yanlışlıkla yapılan değişiklikleri düzeltmek için gereken tüm ayrıntılı bilgileri sağlar. Etkileşimli arama İhtiyacınız olan bilgiyi bulana kadar hızlı bir şekilde Windows Server denetim verilerini sıralamanıza ve arama..
$0,00 Vergiler Hariç:$0,00
Netwrix Auditor for VMware VMware için Netwrix Denetçisi, bağımsız ESXi ana bilgisayarları da dahil olmak üzere VMware vSphere ve bileşenlerinde yapılan değişikliklerde tam görünürlük sağlar . Güvenliği güçlendirmek , BT uyumluluğunu kanıtlamak ve işlemleri optimize etmek için düzenli VMware denetimleri gerçekleştirin. Her değişikliğe derinlemesine bakış VMware ortamınızın tamamında her bir değişikliğin ne zaman yapıldığı, kimin yaptığını ve önceki ve sonraki değerlerle tam olarak nelerin değiştirildiğini ayrıntılandırın. Detaylı raporlar ve genel bakış panoları Rutin VMware raporlama görevlerini kolaylaştırır. Önceden tanımlanmış raporlar ve genel bakış gösterge panoları filtreleme, sıralama, dışa aktarma, detaylandırma ve e-posta abonelikleri sunar. Bir web arayüzü aracılığıyla onlara erişin. Kritik aktivite hakkında özel uyarılar Sanal makinenin silinmesi ya da depolama kaynaklarında değişiklik yapılması gibi, sizin için en kritik olduğunu düşündüğünüz değişiklikler hakkında sizi bilgilendirir, böylece zamanında yanıt verebilir ve aksama süresinden veya performans sorunlarından kaçınabilirsiniz. Kolaylaştırılmış uygunluk raporlaması PCI DSS, HIPAA, SOX, GLBA, FISMA / NIST, CJIS, GDPR ve diğer birçok yasal düzenleme standardı ile eşleştirilen hazır raporlarda denetim verisi sağlar. VMware’i düzenli olarak denetlediğinizi denetçilere kanıtlayın. Etkileşimli Google benzeri arama VMware denetim verileri arasında sıralama yapmayı ve aradığınız tüm bi..
$0,00 Vergiler Hariç:$0,00
Netwrix Auditor for Network Devices Ağ Cihazları için Netwrix Denetçisi, Cisco ve Fortinet cihaz konfigürasyon değişikliklerinde tam görünürlük sunar ve hem başarılı hem de başarısız olmuş anahtarlara, yönlendiricilere ve güvenlik duvarlarına giriş yapma girişimlerine sahiptir. Bu ağ denetim yazılımı ayrıca, tehditleri taramak ve donanım sorunları hakkında raporlar için ağ denetimini mümkün kılar, kuruluşların ağ güvenliğini ihlal etmeden veya ağ performansını bozmadan önce bu olaylara yanıt vermesini sağlar. Yapılandırma değişikliği denetimi Yerel ağ denetim araçlarından farklı olarak, kim, ne, ne zaman ve nerede ayrıntılarla yapılan yapılandırma değişiklikleri hakkında açık, insan tarafından okunabilen denetim bilgileri sağlayarak yapılandırma değişikliklerinin denetlenmesini otomatik hale getirir, böylece yetkisiz değişiklikleri hızlıca tespit edebilir ve düzeltebilirsiniz veya hataları değiştirebilirsiniz. Uzaktan erişim izleme Başarılı ve başarısız VPN oturum açma girişimlerini ağ aygıtlarına ve şirket ağına uzaktan erişime kadar izler. Aygıt oturumlarını ağ yöneticileri tarafından izlemenizi ve şüpheli IP adreslerinden kullanıcıların uzaktan erişimini sağlar. Oturum açma denetimi Doğrudan bir ağ cihazında oturum açma girişimleri hakkında net bilgiler sunar. Başarısız oturumlara, özellikle veritabanı veya sistem yöneticileri gibi yetkisiz çalışanlar tarafından gerçekleştirilenlere özellikle dikkat etmenizi sağlar. Tarama tehdidi raporlaması Tarama tehditleri için otomatik ağ..
$0,00 Vergiler Hariç:$0,00
Netwrix Auditor Veri Keşfi ve Sınıflandırma Sürümü ile Tanışın Netwrix Denetçisi Veri Keşfi ve Sınıflandırma Sürümü ile Dosya Paylaşımlarınızdaki Hassas Verileri Tanımlayın, Sınıflandırın ve Güvenceye Alın. Tanımla ve Sınıflandır Hassas dosyaların nerede olduğunu ve içinde ne olduğunu görün. Güvenli Hassas verilerin etrafındaki erişim kontrollerinin riske uygun olduğundan emin olun. Uyumlu Verileri düzenlemelerin gerektirdiği şekilde koruyabileceğinizi gösterin. En hassas dosyalarınız nerede ? Korumak amacıyla PII , PHI , PCI veya IP , bunu nerede bilmek gerekir bulunduğu . Ancak modern ortamlar çok dinamiktir, işletme kullanıcıları sürekli veri kopyalar ve taşır. En kritik bilgilerinizi takip edebiliyor musunuz ? Bugün hangi klasörlerin hassas veriler içerdiğini biliyor musunuz ? Yarın? Gelecek hafta? Sakladığınız korumalı bilgilere üst düzey bir genel bakış alın En yüksek kritik veya hassas veri konsantrasyonlarına sahip paylaşımları belirleyin, böylece bunları önce riske uygun erişim kontrolleriyle güvence altına alabilirsiniz. Banka kartı verileri, tıbbi kayıtlar veya diğer kişisel bilgiler gibi tam olarak hangi tür korunan bilgileri içerdiklerini görün. Hassas verilerinizi nasıl güvende tutarsınız? Hassas içeriğinizin nerede bulunduğunu..
$0,00 Vergiler Hariç:$0,00
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 15 (1 Sayfa)